0

Nic sie nie dzieje to wam powiem ,ze nazbieralem dzis troche grzybow a Barca nadal nie oddala celnego strzalu

0

@bialagora Guardiola,Enrique zywiolowo reaguja na lawce jak nawet Barca dobrze gra, a EV se kucnie jak wygrywamy czy przegrywamy i co zrobisz

0

Ku........Marc ....udalo sie

1

@Rafix98 pije Twoje zdrowie,lej następnego za zwyciestwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox chlopie on dopelni kontrakt ...NIESTETY

0

@SinMistico taa jak go zaraz wy.....zz pracy z juniorami

1

Szkoda de Jonga ,dobrze gra.Niestety musi poczekac do nastepnego sezonu gdy EV skonczyvsie kontrakt i moze z nowym trenerem podbije Europe

0

Ogladam siatkarzy...nasi obroncy rozkojarzeni na poczatku meczu czy co?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Leon to jest kocur

0

Co te City odpierdziela

0

Co to jest chilwagon z jutuba ?

1

@DonMatteo901 wg mnie Paluch to jest kocur?

2

Jak tu ogladac Barcelone gdy komentuje Hajto.... :(

0

A moze Uefa na Grenlandii? :)

1

@zawsze_barca serio? Skad masz info?

0

@Kuubuz innowejszyn wg polsatu a multiligi jak nie bylo tak nie ma :(((

10

Karolina szarpala kaczke....liga mistrzow gotowania

1

Jestem przekonany,iz Paco strzeli nam bramke dzisiaj

2

Dream Team Polska w siatkówce

1

Nowakowski pieknie niszczyl zagrywka

0

Co EV zrobi z Ansu Fati?Gdy Messi sie wyleczy...Jeszcze jest Dembele ale to wiadomo...ciekawi mnie to?Moze wszystko spieprzy: Stegen-Pique,Lenglet,Semedo( :( ),Alba-Arthur,De Jong,Sergio-Messi,Suarez,Griezmann. ...i Fati na ławce ....wchodzacy za Antka

0

Sacze drinka za zwycięstwo Barcy! Ansu Fati swoja gra mnie rozp......co za wspanialy mlokos :)

0

Valverde tak jak mowisz o Fatim,to trzymaj sie tego ...a nie wroci Messi,Dembele i juz nagle rezygnacja z Ansu..to juz nie przejdzie...mam nadzieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze,ze jest var.Sprawiedliwa decyzja

2

Ansu Fati!!!Co ty odpierdzielasz? :) Brawo De Jong

0

@Chwytliwy trzeba zatrudnic trenera z odpowiednim CV a nie jakiegos Brzeczka to byc moze zacznie cos lepiej grac w reprezentacji

0

@BarcaInfo w sumie to......???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?