lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic sie nie dzieje to wam powiem ,ze nazbieralem dzis troche grzybow a Barca nadal nie oddala celnego strzalu
0
@bialagora Guardiola,Enrique zywiolowo reaguja na lawce jak nawet Barca dobrze gra, a EV se kucnie jak wygrywamy czy przegrywamy i co zrobisz
0
Ku........Marc ....udalo sie
1
@Rafix98 pije Twoje zdrowie,lej następnego za zwyciestwo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox chlopie on dopelni kontrakt ...NIESTETY
0
@SinMistico taa jak go zaraz wy.....zz pracy z juniorami
1
Szkoda de Jonga ,dobrze gra.Niestety musi poczekac do nastepnego sezonu gdy EV skonczyvsie kontrakt i moze z nowym trenerem podbije Europe
0
Ogladam siatkarzy...nasi obroncy rozkojarzeni na poczatku meczu czy co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Leon to jest kocur
0
Co te City odpierdziela
0
Co to jest chilwagon z jutuba ?
1
@DonMatteo901 wg mnie Paluch to jest kocur?
2
Jak tu ogladac Barcelone gdy komentuje Hajto.... :(
0
A moze Uefa na Grenlandii? :)
1
@zawsze_barca serio? Skad masz info?
0
@Kuubuz innowejszyn wg polsatu a multiligi jak nie bylo tak nie ma :(((
10
Karolina szarpala kaczke....liga mistrzow gotowania
1
Jestem przekonany,iz Paco strzeli nam bramke dzisiaj
2
Dream Team Polska w siatkówce
1
Nowakowski pieknie niszczyl zagrywka
0
Co EV zrobi z Ansu Fati?Gdy Messi sie wyleczy...Jeszcze jest Dembele ale to wiadomo...ciekawi mnie to?Moze wszystko spieprzy: Stegen-Pique,Lenglet,Semedo( :( ),Alba-Arthur,De Jong,Sergio-Messi,Suarez,Griezmann. ...i Fati na ławce ....wchodzacy za Antka
0
Sacze drinka za zwycięstwo Barcy! Ansu Fati swoja gra mnie rozp......co za wspanialy mlokos :)
0
Valverde tak jak mowisz o Fatim,to trzymaj sie tego ...a nie wroci Messi,Dembele i juz nagle rezygnacja z Ansu..to juz nie przejdzie...mam nadzieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze,ze jest var.Sprawiedliwa decyzja
2
Ansu Fati!!!Co ty odpierdzielasz? :) Brawo De Jong
0
@Chwytliwy trzeba zatrudnic trenera z odpowiednim CV a nie jakiegos Brzeczka to byc moze zacznie cos lepiej grac w reprezentacji
0
@BarcaInfo w sumie to......???