lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to ladnie nas Valverde zalatwil,juz po meczu
0
Tak sobie spojrzalem na statystyki Szymanskiego w Dynamo Moskwa i wazne,ze gra.Jak pokazal ostatni mecz kadry, chlopak sie nie boi podejmowac decyzji co do strzalu i oby dalej nam sie rozwijal
0
Atleti wygrajcie,dawno nie obstawialem a tu pierwszy mecz i game over :(
2
Jednak liga angielska jest mega emocjonująca
2
@Odesseiron w sensie ,ze zawsze znajdzie odpowiednie slowa aby wytlumaczyc slabsza gre
0
Przeczytalem pierwszy fragment wywiadu pomeczowego Valverde: murawa byla w fatalnym stanie....takze tego.Ernescik zawsze sie wywinie skurczybyk :)
0
Alez Barca gra bezplciowo,fatanie
0
Niech dalej stoja jak kolki
0
Pieknie sie zaczyna :(
1
@koksik2700 o zes kurlla :)
1
Niech Bartomełu kupi RL9 w lipcu i tak wydaje setki miliony euro na Kutinio i Demebele :)
0
Ladna akcja ,oby to utrzymali
0
Z taka obrona to my na Euro nic nie zdzialamy
0
Ten Zielinski to normalnie zawsze musi spieprzyc
0
Oj Robus ladnie to zrobil :)
0
Zaaaaczynaaamy druga połówkę :)
33
Daaaaaaareeek Szpaaaakooowssski -emeeeeeryyyturrra
0
Braawo Seeeba! Oby tak dalej Szymanski ,nadzieja polskiej piłki
1
Gratulacje Piszczu,szacunek za gre w 66 meczach z orłem na piersi!
0
@Transu96 zarobki dobre? U kogos czy wlasna firma?
0
@lukaszbarca15 podpinam sie,ile kosztował kurs?
4
@sebasek99 pozdro 600,chociaz nie wiem o co kaman .Bonus Usg tak mawia
5
Kowal pochwalil Zielińskiego na weszło....koniec swiata
0
@Hushovt w takim razie gratulacje dla uefy ( jednak piniondz ponad wszystko)
0
@kenneth99 dla nas mecz z Austria 0:0 byl jako takim odzwierciedleniem Euro
0
@NeroTFP ziomek chyba sie ze mnie nabijasz...nie wierze
0
Ponoc Izrael zagra w barazach....to Euro na serio dopiero od ćwierćfinałów
1
Aj szkoda Robus,na Euro strzelisz mam nadzieje
1
Lepsze wbiegniecie kibica niz wiecie co....
0
Kurlla ....szkoda