0

No to ladnie nas Valverde zalatwil,juz po meczu

0

Tak sobie spojrzalem na statystyki Szymanskiego w Dynamo Moskwa i wazne,ze gra.Jak pokazal ostatni mecz kadry, chlopak sie nie boi podejmowac decyzji co do strzalu i oby dalej nam sie rozwijal

0

Atleti wygrajcie,dawno nie obstawialem a tu pierwszy mecz i game over :(

2

Jednak liga angielska jest mega emocjonująca

2

@Odesseiron w sensie ,ze zawsze znajdzie odpowiednie slowa aby wytlumaczyc slabsza gre

0

Przeczytalem pierwszy fragment wywiadu pomeczowego Valverde: murawa byla w fatalnym stanie....takze tego.Ernescik zawsze sie wywinie skurczybyk :)

0

Alez Barca gra bezplciowo,fatanie

0

Niech dalej stoja jak kolki

0

Pieknie sie zaczyna :(

1

@koksik2700 o zes kurlla :)

1

Niech Bartomełu kupi RL9 w lipcu i tak wydaje setki miliony euro na Kutinio i Demebele :)

0

Ladna akcja ,oby to utrzymali

0

Z taka obrona to my na Euro nic nie zdzialamy

0

Ten Zielinski to normalnie zawsze musi spieprzyc

0

Oj Robus ladnie to zrobil :)

0

Zaaaaczynaaamy druga połówkę :)

33

Daaaaaaareeek Szpaaaakooowssski -emeeeeeryyyturrra

0

Braawo Seeeba! Oby tak dalej Szymanski ,nadzieja polskiej piłki

1

Gratulacje Piszczu,szacunek za gre w 66 meczach z orłem na piersi!

0

@Transu96 zarobki dobre? U kogos czy wlasna firma?

0

@lukaszbarca15 podpinam sie,ile kosztował kurs?

4

@sebasek99 pozdro 600,chociaz nie wiem o co kaman .Bonus Usg tak mawia

5

Kowal pochwalil Zielińskiego na weszło....koniec swiata

0

@Hushovt w takim razie gratulacje dla uefy ( jednak piniondz ponad wszystko)

0

@kenneth99 dla nas mecz z Austria 0:0 byl jako takim odzwierciedleniem Euro

0

@NeroTFP ziomek chyba sie ze mnie nabijasz...nie wierze

0

Ponoc Izrael zagra w barazach....to Euro na serio dopiero od ćwierćfinałów

1

Aj szkoda Robus,na Euro strzelisz mam nadzieje

1

Lepsze wbiegniecie kibica niz wiecie co....

0

Kurlla ....szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?