0

Czyzby brakowalo 32 letniego Leo,mimo transferu gwiazdy Atletico Grizzmana?Zastanawiające?

0

Dobrze,ze chociaz Wisełka ladnie gra z lks lodz

0

Widze,ze stara gwardia wraca w 2 polowie,narazie Rakitic

0

Sciagac napastnika! A nie jakiegos nejmara

0

El gruby juz zaczyna marnowac 200 % sytuacje :)

0

Jak Barca radzi sobie z ustawieniem bez Rakitica?Ernesto pewnie juz żałuję,iz nie ma chorwata na boisku

10

@Wilczeq takze polej nastepnego kielona

0

@Michu30 oby w sezonie bylo duuzo takich dni swiatecznych

0

Czyli Rakitic oszczedzany na lige...niestety

1

Niech puszczą nowy hit disco polo : Daj Głośniej-Mama ostrzegała

0

Wow! Niezle Liverpool zaczyna sezon

1

@Krisgum podpinam bo mam awarie z antena nc i kaput...

0

@tobiasson92 całe te :)

1

Apeluje do Pzpn niech nasze kluby se graja miedzy soba,kto zostanie mistrzem i tak nie ma sensu ich dopuszczac do zawodow nawet z polamatorami

0

@Barca1992 pamietajmy,iz graja na sztucznej nawierzchni :))))

21

Kubica sportowcem roku 2019 jak nic!

0

@BigShaq ciekawie czy wstawia sie za Kamila D.

2

@msmsms trudne sprawy...

0

@Boberson nie spojleroj....gosciu wlasnie na jutube wyswietlil mi sie filmik z tym tekstem i tak oto mnie zaciekawilo co to za serial

0

Gdzie moge obejrzec serial Chlopaki z barakow?

1

Ivan masz racje..tylko ,zeby De Jong i Arthur zagrali w cholerę wiecej minut niz niz on

0

@Tom0VeB raczej koniec kariery bokserskiej ( cios Wildera zrobil swoje) teraz tylko czekac na fejk mma szpila-ugonoh albo ciut wieksza federacja ich zgarnie

1

@Nano22 pewnie cos w tym jest...a i jeszcze nie drybluj! do mlodych treneiro

2

Dlaczego pilkarze z ekstraklasy nie posiadaja tzw.techniki uzytkowej zwlaszca polacy.Nie wiem z tym trzeba sie urodzic czy mozna wyszkolic w wieku trampko-juniora?

0

@kenneth99 prawdziwy patostrimer :p

0

Elo fani siatkowki, jak wstane po 1:00 to bedzie ok,liczac na 5 setowy mecz?

0

Czy Valverde ogarnie z korzyścią dla drużyny jak ustawic Antka?

0

@Hawajczyk brak umiejetnosci dryblingu,co ma Messi,Cristiano,Neymar,i paru tam jeszcze innych graczy

0

@Mula Pewnie bedzie tak (Ernesto) :Stegen-Alba-Pique,Umtiti/Lenglet,Roberto-Busquests,RAKITIC,Arthur-Messi-Suarez,Griezmann

0

Ter Stegen-Alba,Pique,Umtiti,Semedo-Busquets,De Jong,Messi-Grizmann,Suarez,Dembele/Coutinho 11 na next sezon????zapomnialem o Arthurze takze moze za Sergio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?