lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyzby brakowalo 32 letniego Leo,mimo transferu gwiazdy Atletico Grizzmana?Zastanawiające?
0
Dobrze,ze chociaz Wisełka ladnie gra z lks lodz
0
Widze,ze stara gwardia wraca w 2 polowie,narazie Rakitic
0
Sciagac napastnika! A nie jakiegos nejmara
0
El gruby juz zaczyna marnowac 200 % sytuacje :)
0
Jak Barca radzi sobie z ustawieniem bez Rakitica?Ernesto pewnie juz żałuję,iz nie ma chorwata na boisku
10
@Wilczeq takze polej nastepnego kielona
0
@Michu30 oby w sezonie bylo duuzo takich dni swiatecznych
0
Czyli Rakitic oszczedzany na lige...niestety
1
Niech puszczą nowy hit disco polo : Daj Głośniej-Mama ostrzegała
0
Wow! Niezle Liverpool zaczyna sezon
1
@Krisgum podpinam bo mam awarie z antena nc i kaput...
0
@tobiasson92 całe te :)
1
Apeluje do Pzpn niech nasze kluby se graja miedzy soba,kto zostanie mistrzem i tak nie ma sensu ich dopuszczac do zawodow nawet z polamatorami
0
@Barca1992 pamietajmy,iz graja na sztucznej nawierzchni :))))
21
Kubica sportowcem roku 2019 jak nic!
0
@BigShaq ciekawie czy wstawia sie za Kamila D.
2
@msmsms trudne sprawy...
0
@Boberson nie spojleroj....gosciu wlasnie na jutube wyswietlil mi sie filmik z tym tekstem i tak oto mnie zaciekawilo co to za serial
0
Gdzie moge obejrzec serial Chlopaki z barakow?
1
Ivan masz racje..tylko ,zeby De Jong i Arthur zagrali w cholerę wiecej minut niz niz on
0
@Tom0VeB raczej koniec kariery bokserskiej ( cios Wildera zrobil swoje) teraz tylko czekac na fejk mma szpila-ugonoh albo ciut wieksza federacja ich zgarnie
1
@Nano22 pewnie cos w tym jest...a i jeszcze nie drybluj! do mlodych treneiro
2
Dlaczego pilkarze z ekstraklasy nie posiadaja tzw.techniki uzytkowej zwlaszca polacy.Nie wiem z tym trzeba sie urodzic czy mozna wyszkolic w wieku trampko-juniora?
0
@kenneth99 prawdziwy patostrimer :p
0
Elo fani siatkowki, jak wstane po 1:00 to bedzie ok,liczac na 5 setowy mecz?
0
Czy Valverde ogarnie z korzyścią dla drużyny jak ustawic Antka?
0
@Hawajczyk brak umiejetnosci dryblingu,co ma Messi,Cristiano,Neymar,i paru tam jeszcze innych graczy
0
@Mula Pewnie bedzie tak (Ernesto) :Stegen-Alba-Pique,Umtiti/Lenglet,Roberto-Busquests,RAKITIC,Arthur-Messi-Suarez,Griezmann
0
Ter Stegen-Alba,Pique,Umtiti,Semedo-Busquets,De Jong,Messi-Grizmann,Suarez,Dembele/Coutinho 11 na next sezon????zapomnialem o Arthurze takze moze za Sergio