lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To slabooo......
0
Jak nasi grają? Teraz dopiero włączyłem mecz
2
Wolalbym aby to byl Koeman niz Xavi bez doswiadzczenia...chociaz Bartocostam to kij wie co zrobi( najlepiej do dymisji)
12
Wypłata wpłynęła na konto!Aauuuuu!
1
Coz za sensacyjna edycja Champions League :)
1
Jednak piłka nożna jest piękna.Niestety nasi sie sfrajerzyli no ale coz Liverpool byl zdecydowanie lepszy w dwumeczu
0
Alba no zesz k.....
5
Kartka dla szmacia.....
0
Barca!Po zwycięstwo!And awans do upragnionego finału Champions League
0
Od razu przypomina sie rewanz z Bayernem i porazka dajaca final 2015 (tez podobny komplet strojow)
1
Ale Kompany pierdyknal brame!!!
0
Niestety cos w tym jest :(...Chociaz Ousmanne jest mlody ,niech pije wiecej mleka na wzmocnienie kosci :)
0
Cos powaznego?!
0
Ej co z Dembe? Teraz sie dopiero wlaczylem w mecz
0
Ciekawe czy Messi bedzie ogladal mecz z trybun?
0
Oby Dembele potrenowal przed Liverpoolem celownik
10
Właśnie sobie oglądałem powtórkę wolnego Messiego i dalej mnie to rozwala....dar od niebios,kosmita..coś fenomenalnego!
0
Czyzby w finale LE derby Londynu? Ciekawie by bylo
2
Moj ojciec stwierdzil po bramkach Leo ,że on ma jakis uklad,dar od niebios :) Messi jest niemozliwy!
0
Super wynik.Mozna powiedziec,iz Barca grala nie po swojemu to Liverpool atakowal,gral pilka ale...Messi pokazal swoj geniusz i raczej jestesmy w finale :)
0
Oj Dembus alez to spieprzyles....
2
Pieprzony KOSMITAA!!!!
0
Cieeezki mecz.Wazne,ze prowadzimy.Strzelic chociaz na 2:0 i nie stracic byloby super
0
Luisito ty KOZAKU!!!
0
Wow!Mozaika robi wrazenie!
1
Po zwyciestwo!!!Barca!Barca!Barca!!!
2
Kurna,trzeba przyznac,iz Lahoz calkiem dobrze prowadzi ten mecz ( wielki plus za trzezwosc umyslu przy sytuacji z Verthongenem)
0
A kto prowadzi w kuchnia mistrzow?
0
Wydaje mi sie,iz Ajax wygra 0:3
1
To co Ajax pokaże znów moc na wyjeździe w CL? :)