0

To slabooo......

0

Jak nasi grają? Teraz dopiero włączyłem mecz

2

Wolalbym aby to byl Koeman niz Xavi bez doswiadzczenia...chociaz Bartocostam to kij wie co zrobi( najlepiej do dymisji)

12

Wypłata wpłynęła na konto!Aauuuuu!

1

Coz za sensacyjna edycja Champions League :)

1

Jednak piłka nożna jest piękna.Niestety nasi sie sfrajerzyli no ale coz Liverpool byl zdecydowanie lepszy w dwumeczu

0

Alba no zesz k.....

5

Kartka dla szmacia.....

0

Barca!Po zwycięstwo!And awans do upragnionego finału Champions League

0

Od razu przypomina sie rewanz z Bayernem i porazka dajaca final 2015 (tez podobny komplet strojow)

1

Ale Kompany pierdyknal brame!!!

0

Niestety cos w tym jest :(...Chociaz Ousmanne jest mlody ,niech pije wiecej mleka na wzmocnienie kosci :)

0

Cos powaznego?!

0

Ej co z Dembe? Teraz sie dopiero wlaczylem w mecz

0

Ciekawe czy Messi bedzie ogladal mecz z trybun?

0

Oby Dembele potrenowal przed Liverpoolem celownik

10

Właśnie sobie oglądałem powtórkę wolnego Messiego i dalej mnie to rozwala....dar od niebios,kosmita..coś fenomenalnego!

0

Czyzby w finale LE derby Londynu? Ciekawie by bylo

2

Moj ojciec stwierdzil po bramkach Leo ,że on ma jakis uklad,dar od niebios :) Messi jest niemozliwy!

0

Super wynik.Mozna powiedziec,iz Barca grala nie po swojemu to Liverpool atakowal,gral pilka ale...Messi pokazal swoj geniusz i raczej jestesmy w finale :)

0

Oj Dembus alez to spieprzyles....

2

Pieprzony KOSMITAA!!!!

0

Cieeezki mecz.Wazne,ze prowadzimy.Strzelic chociaz na 2:0 i nie stracic byloby super

0

Luisito ty KOZAKU!!!

0

Wow!Mozaika robi wrazenie!

1

Po zwyciestwo!!!Barca!Barca!Barca!!!

2

Kurna,trzeba przyznac,iz Lahoz calkiem dobrze prowadzi ten mecz ( wielki plus za trzezwosc umyslu przy sytuacji z Verthongenem)

0

A kto prowadzi w kuchnia mistrzow?

0

Wydaje mi sie,iz Ajax wygra 0:3

1

To co Ajax pokaże znów moc na wyjeździe w CL? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?