lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli w okolicach meczu z Atletico moze wystapi...ale poczekajmy na oficjalne info
5
La Ramblo!?Co z Krolem futbolu?Jakies nowe info?
0
Oooo pan Ivan sie pokazal z dobrej strony
1
Mamy kosmite w ataku ale rowniez w bramce!Ter Stegen!!!!
0
Munir El Haddadi strzeli bramke
0
Kurlla..oj Ivan,Ivan
4
Jeszcze niech Dembele zmieni...
1
W koncu Suarez,brawo!
1
Sedzia ......kalosz...
1
Geniuuuusz!Messi!!!
0
Kutinio oto chodzi
0
Barca!Po zwycięstwo!
0
No bez jaj ...nie wierzę,za zawodnika z naszego kraju tyle hajsu...Spokojnie,zobaczymy jak sie zatnie i ile kolejek to bedzie trwalo .Pozdrawiam ,Janusz
0
Philipe Kolczinjo
0
Yes,yes.
0
Brzeczek,Valverde,Enrique OUT!
0
Luis Enriquez.
1
Jak sobota to tylko pol litra,pol litra,chlej wiecej,chlej wiecej ram pam pam
0
Póki co w LM wszystko zgodnie z planem ,wiec droga do celu nr 1 idzie dobrze
1
Jednak chyba niestety widoczny jest brak Don Andresa.Mamy kryzysik i oby jak najszybciej zaczac z powrotem wygrywac w lidze
1
Takiego janicka by serduszko chciało....amen
0
Masz racje,ale nie zapomnij,ze rowniez glosuja gogusie co sie podniecaja Robertem.Moim zdaniem powinien byc za medalistami w lekkoatletyce(6-10) tak czy siak ale Annna Lewandowska bedzie nie zadowolona
4
1.Stoch 2 .Kurek ,Lewy 6-7
1
Nie podniecajmy sie porażką Realu,niech jutro Barca przełamie się w lidze i wygra w Walencji to wtedy bedzie można mówić,iz Barca wykorzystała kryzys Realu
9
Moi kochani,ja do tej pory jestem w szoku co odwalili siatkarze....zdrowko wasze ! Jutro z Brazylia?Powtorka z sprzed 4 lat i ZŁOTO ponownie bedzie nalezec do NAS!!!
0
Kuzwa nasz trener wypowiada sie o tym zwyciestwie po prostu banalnie ,zdobylismy wiecej pkt i Finał!!
11
Kurla,ziomeczki co nasi siatkarze odwalili to jest cos pieknego!
0
Niech sobie strzelają w klubach,a przyjdzie kadra to Lewy jedynie strzeli bo Mylykowi and reszcie nogi sie krzywia i strzelaja po trybunach
1
Oby nasi dowiezli do konca zwyciestwo za 3 pkt
0
Kubiak co on odwala!