1

Czyli w okolicach meczu z Atletico moze wystapi...ale poczekajmy na oficjalne info

5

La Ramblo!?Co z Krolem futbolu?Jakies nowe info?

0

Oooo pan Ivan sie pokazal z dobrej strony

1

Mamy kosmite w ataku ale rowniez w bramce!Ter Stegen!!!!

0

Munir El Haddadi strzeli bramke

0

Kurlla..oj Ivan,Ivan

4

Jeszcze niech Dembele zmieni...

1

W koncu Suarez,brawo!

1

Sedzia ......kalosz...

1

Geniuuuusz!Messi!!!

0

Kutinio oto chodzi

0

Barca!Po zwycięstwo!

0

No bez jaj ...nie wierzę,za zawodnika z naszego kraju tyle hajsu...Spokojnie,zobaczymy jak sie zatnie i ile kolejek to bedzie trwalo .Pozdrawiam ,Janusz

0

Philipe Kolczinjo

0

Yes,yes.

0

Brzeczek,Valverde,Enrique OUT!

0

Luis Enriquez.

1

Jak sobota to tylko pol litra,pol litra,chlej wiecej,chlej wiecej ram pam pam

0

Póki co w LM wszystko zgodnie z planem ,wiec droga do celu nr 1 idzie dobrze

1

Jednak chyba niestety widoczny jest brak Don Andresa.Mamy kryzysik i oby jak najszybciej zaczac z powrotem wygrywac w lidze

1

Takiego janicka by serduszko chciało....amen

0

Masz racje,ale nie zapomnij,ze rowniez glosuja gogusie co sie podniecaja Robertem.Moim zdaniem powinien byc za medalistami w lekkoatletyce(6-10) tak czy siak ale Annna Lewandowska bedzie nie zadowolona

4

1.Stoch 2 .Kurek ,Lewy 6-7

1

Nie podniecajmy sie porażką Realu,niech jutro Barca przełamie się w lidze i wygra w Walencji to wtedy bedzie można mówić,iz Barca wykorzystała kryzys Realu

9

Moi kochani,ja do tej pory jestem w szoku co odwalili siatkarze....zdrowko wasze ! Jutro z Brazylia?Powtorka z sprzed 4 lat i ZŁOTO ponownie bedzie nalezec do NAS!!!

0

Kuzwa nasz trener wypowiada sie o tym zwyciestwie po prostu banalnie ,zdobylismy wiecej pkt i Finał!!

11

Kurla,ziomeczki co nasi siatkarze odwalili to jest cos pieknego!

0

Niech sobie strzelają w klubach,a przyjdzie kadra to Lewy jedynie strzeli bo Mylykowi and reszcie nogi sie krzywia i strzelaja po trybunach

1

Oby nasi dowiezli do konca zwyciestwo za 3 pkt

0

Kubiak co on odwala!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?