30 grudnia 2008, 18:22
0
niech odejdzie i na jego miejsce na 3 bramkarza można by jakiegoś juniora, bo w sumie i tak by nie zagrał dużo^^ xD
28 grudnia 2008, 20:51
hahahahaah Kataloński prima aprilis hahaha :PP ;]
28 grudnia 2008, 18:46
napiszcie że Henry odchodzi po sezonie bo to raczej ważne jest :P;]
19 grudnia 2008, 12:15
OFICJALNIE: Fc Barcelona - lyon
22 listopada 2008, 20:47
ohohoh haha xD gość :D spoko xD haha
8 listopada 2008, 15:39
odpowiadajcie źle :P
3 września 2008, 20:29
ja tez xD
28 sierpnia 2008, 18:37
basel!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
niech odejdzie i na jego miejsce na 3 bramkarza można by jakiegoś juniora, bo w sumie i tak by nie zagrał dużo^^ xD
0
hahahahaah Kataloński prima aprilis hahaha :PP ;]
0
napiszcie że Henry odchodzi po sezonie bo to raczej ważne jest :P;]
0
OFICJALNIE: Fc Barcelona - lyon
0
ohohoh haha xD gość :D spoko xD haha
0
odpowiadajcie źle :P
0
ja tez xD
0
basel!!
0
basel!!
0
napiszcie że Henry odchodzi po sezonie bo to raczej ważne jest :P;]