0

niech odejdzie i na jego miejsce na 3 bramkarza można by jakiegoś juniora, bo w sumie i tak by nie zagrał dużo^^ xD

0

hahahahaah Kataloński prima aprilis hahaha :PP ;]

0

napiszcie że Henry odchodzi po sezonie bo to raczej ważne jest :P;]

0

OFICJALNIE: Fc Barcelona - lyon

0

ohohoh haha xD gość :D spoko xD haha

0

odpowiadajcie źle :P

0

jak masz neostrade to bedzie :PP

0

mam neostrade 1 mega i nie ogladne meczu bo strasznie chodzi od 2 dni :/ a jak chce grac w csa to ping 200 :/

0

zjadą te boty xD

0

nie

0

zjadą te boty xD

0

ja tez xD

0

i ma racje xD

0

basel!!

0

basel!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?