1

Zastanawia mnie czemu Leo tak mało zaczął grac 1 na 1 na ostatnich meczach wogule nie drybluje kiedys to jeszcze próbował , duzo ma przestoi szuka tylko podan taki Leo to nie jest potrzebny czy trener tego nie widzi| przecież to jest najlepszy piłkarz na swiecie , był bo w tym momencie nadaje sie tylko na ławke jestem bardzo zly Atletico przebiego 12 km wiecej na stojaco sie meczu nie wygra

0

słabo to wygląda ale Leo cos strzeli w drugiej połowie jak sie chłopaki juz wyszaleja

0

Wątpie w to że Ney osiągnie taki poziom jak Leo ,Messi jest najlepszy on ma poprostu wszystko i niema drugiego takiego grajka co ma wszystko moze grac wszedzie

0

Wiadomo że wszyscy chcą zatrzymać Barcę ale to jest raczej niemożliwe chyba że MNS będą mieli słabszy dzień ale raczej w to niewierze Neymar tak gra i bedzie grał to jest właśnie piękno futbolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?