3

Technika może i jest, ale pod względem prędkości to jak wóz z węglem przy innych piłkarzach wygląda.

0

Wiecie co myślę że najlepiej to tego Gordona sprzedać od razu, skoro i tak będzie flop. Może się uda chociaż z 30 baniek odzyskać.

2

Ajajaj strzał życia na MŚ i Ci to zabierają.

3

Kocham MŚ za takie momenty

0

A ja tam Cristiano lubię, nie był i nie będzie lepszy od Leo, ale razem z nim ukształtował piękna erę futbolu. Siuuuuuuu!

4

Ja tam w tych transferach widzę rękę Flicka. Jedno, czego mnie nauczyły poprzednie sezony, to zaufanie do naszego generała. W końcu są dla niego środki, niech działa i przywróci uszate trofeum na Camp Nou. Czas najwyższy!

1

Jak oni zostawią tego Juliana cały sezon na ławie, to kotletiko już w ogóle będzie światowym pośmiewiskiem

0

@macio_944 Tylko żeby Kylian się już uspokoił i będzie idealnie :D

0

@wyrek I potem nigdy żaden klasowy zawodnik nie będzie chciał przyjść do nich wiedząc jakie robią problemy, a z niewolnika nie ma pracownika. Będę w szoku, jeśli Alvarez będzie u materacy na nowy sezon.

1

Mam nadzieję że Olise nie pójdzie do Realu. Świetnie uzupełniają się z Kylianem, byłby to ciężki orzech do zgryzienia w klasykach ten duet.

0

@aspr1me Przynajmniej blisko żeby zobaczyć geniusza by było :D

9

Ale bym sobie zobaczył Leo w bordowo granatowych barwach. Uwielbiam tego gościa. Najlepszy w historii piłki nożnej!

0

@PepGuardiola1971 No nie wiem, w wieku 18 lat ma jeszcze mnóstwo przestrzeni do ewolucji w swojej grze. Pożyjemy, zobaczymy

2

Niemożliwe jaki wpływ na zespół ma Yamal mimo tak młodego wieku. Oby kontuzje go omijały, nie wyobrażam sobie gdzie chłopak ma sufit.

35

Cristiano pokazujący że spalony będzie XDDD

5

Co się w tym studio tak uparli na 'gol z wolnego Cristiano Ronaldo' przecież to już większe prawdopodobieństwo, że Kongo trójką obrońców wyjdzie na drugą połowę xD

0

Ja nie wiem co się stało z Kounde. To nie jest nawet 50% tego zawodnika z pierwszego sezonu Flicka.

3

Nie wiem jak to jest, ale mecze reprezentacji na co dzień mnie nudzą okropnie, ale nadchodzi mundial i nagle każde spotkanie bym najchętniej oglądał. Mają jakiś inny vibe dla mnie te mecze!

1

Dawać Bayern, ten dwumecz zasługuje na dogrywkę i karne

0

Mistrzostwo po remisie 0:0 Realu z Espanyolem będzie dziwnym uczuciem

0

@July_6_BcN Ja tam oglądam, mecz o mistrzostwo Hiszpanii, na razie nic wielkiego biali nie grają

0

@Bykunn przede wszystkim żałuj, że nie oglądasz. Piękne widowisko

0

Dobrze że chłopaki dzisiaj zadbali o średnia bramek na mecz w półfinałach, co za meczycho

0

Oho, takiego Dembele zapamiętałem właśnie

4

Ale przepaść między poziomem Yamala, a Roonyego

0

Jasne, weźmy inny fragment koszulki do rysowania linii, tak żeby się zgadzało wszystko

19

Przecież to jest żart, że var niby ocenił w 5 sekund że spalony, ale nie są w stanie w przeciągu 5 minut pokazać powtórki...

4

Powinien sędzia mieć możliwość skończyć połowę i resztę doliczonego dodać w drugiej połowie.

0

No z tej ich powtórki to wręcz można by stwierdzić że nie ma spalonego xD

1

Balde kiedyś się zapowiadał na top zawodnika, ale chyba powoli tracę wiarę w poprawę jego poziomu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?