luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Technika może i jest, ale pod względem prędkości to jak wóz z węglem przy innych piłkarzach wygląda.
0
Wiecie co myślę że najlepiej to tego Gordona sprzedać od razu, skoro i tak będzie flop. Może się uda chociaż z 30 baniek odzyskać.
2
Ajajaj strzał życia na MŚ i Ci to zabierają.
3
Kocham MŚ za takie momenty
0
A ja tam Cristiano lubię, nie był i nie będzie lepszy od Leo, ale razem z nim ukształtował piękna erę futbolu. Siuuuuuuu!
4
Ja tam w tych transferach widzę rękę Flicka. Jedno, czego mnie nauczyły poprzednie sezony, to zaufanie do naszego generała. W końcu są dla niego środki, niech działa i przywróci uszate trofeum na Camp Nou. Czas najwyższy!
1
Jak oni zostawią tego Juliana cały sezon na ławie, to kotletiko już w ogóle będzie światowym pośmiewiskiem
0
@macio_944 Tylko żeby Kylian się już uspokoił i będzie idealnie :D
0
@wyrek I potem nigdy żaden klasowy zawodnik nie będzie chciał przyjść do nich wiedząc jakie robią problemy, a z niewolnika nie ma pracownika. Będę w szoku, jeśli Alvarez będzie u materacy na nowy sezon.
1
Mam nadzieję że Olise nie pójdzie do Realu. Świetnie uzupełniają się z Kylianem, byłby to ciężki orzech do zgryzienia w klasykach ten duet.
0
@aspr1me Przynajmniej blisko żeby zobaczyć geniusza by było :D
9
Ale bym sobie zobaczył Leo w bordowo granatowych barwach. Uwielbiam tego gościa. Najlepszy w historii piłki nożnej!
0
@PepGuardiola1971 No nie wiem, w wieku 18 lat ma jeszcze mnóstwo przestrzeni do ewolucji w swojej grze. Pożyjemy, zobaczymy
2
Niemożliwe jaki wpływ na zespół ma Yamal mimo tak młodego wieku. Oby kontuzje go omijały, nie wyobrażam sobie gdzie chłopak ma sufit.
35
Cristiano pokazujący że spalony będzie XDDD
5
Co się w tym studio tak uparli na 'gol z wolnego Cristiano Ronaldo' przecież to już większe prawdopodobieństwo, że Kongo trójką obrońców wyjdzie na drugą połowę xD
0
Ja nie wiem co się stało z Kounde. To nie jest nawet 50% tego zawodnika z pierwszego sezonu Flicka.
3
Nie wiem jak to jest, ale mecze reprezentacji na co dzień mnie nudzą okropnie, ale nadchodzi mundial i nagle każde spotkanie bym najchętniej oglądał. Mają jakiś inny vibe dla mnie te mecze!
1
Dawać Bayern, ten dwumecz zasługuje na dogrywkę i karne
0
Mistrzostwo po remisie 0:0 Realu z Espanyolem będzie dziwnym uczuciem
0
@July_6_BcN Ja tam oglądam, mecz o mistrzostwo Hiszpanii, na razie nic wielkiego biali nie grają
0
@Bykunn przede wszystkim żałuj, że nie oglądasz. Piękne widowisko
0
Dobrze że chłopaki dzisiaj zadbali o średnia bramek na mecz w półfinałach, co za meczycho
0
Oho, takiego Dembele zapamiętałem właśnie
4
Ale przepaść między poziomem Yamala, a Roonyego
0
Jasne, weźmy inny fragment koszulki do rysowania linii, tak żeby się zgadzało wszystko
19
Przecież to jest żart, że var niby ocenił w 5 sekund że spalony, ale nie są w stanie w przeciągu 5 minut pokazać powtórki...
4
Powinien sędzia mieć możliwość skończyć połowę i resztę doliczonego dodać w drugiej połowie.
0
No z tej ich powtórki to wręcz można by stwierdzić że nie ma spalonego xD
1
Balde kiedyś się zapowiadał na top zawodnika, ale chyba powoli tracę wiarę w poprawę jego poziomu.