0

Wow! Inni kibice powinni brać przykład z Twoich wypowiedzi! Miło odkryć ze wśród kibiców Realu są jacyś normalni ludzie :D

9

Neymar ma więcej żółtych... Bo Pepe jak fauluje to od razu na czerwo xD

3

Niekoniecznie, Messi jest dwa lata młodszy

0

W sumie tak :p Ale Messi mam wrażenie że powinien mieć z 4 asysty w tym meczu i jedyny grał jak nikomu się nie chciało :D Dobra daje Luisowi! :3

1

Ty zdajesz sobie sprawę że Cesarz jest wyżej od króla prawda? :p

0

Zawodnik meczu Suarez czy Messi bo się zdecydowć nie mogę :C

0

Normalnie, nic ona nie zmieni a ten chłopak zasługuje na to i chcę żeby się pokazał w meczu z Barca

0

Nom jak strzeli Barcy to trochę tak :p

0

Teraz Hallilovic bramka!

0

Chcę Turana za Neymara... W meczu z Atleti zagrał całkiem nieźle a od tamtego czasu nie dostał szansy gorzej nie zagra niż Ney dzisiaj

0

Ja właśnie też...

3

Kur... Jak widzę połowę drużyny stojąca na spalonym przy kontrze sportingu to się zirytowac mozna

0

Messi stwierdził że już nie podaję do kolegów :p

0

Alba jaki dziki dzisiaj :p

3

Hmmm czemu mamy nie porównywać? Nawet jeśli założymy ze Ronaldo był lepszy to chyba Suarez strzelając dwie bramki więcej i zaliczając więcej asyst na 4 mecze przed końcem sezonu zasłużył sobie na to porównanie...

0

Myślę że tak Ale młody gracz nie przyjdzie siedzieć na ławce w Barcelonie

0

Ja rozumiem że Alba lubi Messiego Ale odgrywać mu między trzech kiedy Suarez i Neymar są lepiej ustawieni...

1

Jak ja latalem tak z dwa lata temu to przez cały lot może coś się zmieniło :p

0

Pauzuje za kartki

1

Z tego co wiem to nie :p

0

Pamiętacie jak Messi czci rekordy? :p If you know what I mean :D

1

Uwaga teraz nagle wszyscy wierzą

1

Boże ludzie... Ogarnijcie się! Mają gorszy okres po półtorej roku gry na kosmicznym poziomie! A dzisiaj brakuje szczęścia... A do tych co piszą o konferencjach Enrique że pewnie powie że byliśmy lepsi itp. Z tego co pamiętam jakiś czas temu wszyscy spuszczali się tu nad jego konferencjami. Pique nam pokazał ze oni teraz potrzebują naszego wsparcia! A my rzucamy tylko błotem...

1

Akurat coś mi się wydaje ze stracilbys rękę... 7 meczy to w założeniu około 700-800 km więcej... Nie ma opcji żeby Altetico tyle "nadgoniło"

0

Znalazł kartki! :D

0

Brawo Suarez!!!!!

0

"Ten filmik jest prywatny"

0

Dzialający stream w jakimkolwiek języku? :( Tylko mi się sopcast wywalił?

2

Sędzia kartek zapomniał? :p

0

Ma ktoś link do sopcasta po angielsku na mecz Real-Wolfsburg?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?