luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow! Inni kibice powinni brać przykład z Twoich wypowiedzi! Miło odkryć ze wśród kibiców Realu są jacyś normalni ludzie :D
9
Neymar ma więcej żółtych... Bo Pepe jak fauluje to od razu na czerwo xD
3
Niekoniecznie, Messi jest dwa lata młodszy
0
W sumie tak :p Ale Messi mam wrażenie że powinien mieć z 4 asysty w tym meczu i jedyny grał jak nikomu się nie chciało :D Dobra daje Luisowi! :3
1
Ty zdajesz sobie sprawę że Cesarz jest wyżej od króla prawda? :p
0
Zawodnik meczu Suarez czy Messi bo się zdecydowć nie mogę :C
0
Normalnie, nic ona nie zmieni a ten chłopak zasługuje na to i chcę żeby się pokazał w meczu z Barca
0
Nom jak strzeli Barcy to trochę tak :p
0
Teraz Hallilovic bramka!
0
Chcę Turana za Neymara... W meczu z Atleti zagrał całkiem nieźle a od tamtego czasu nie dostał szansy gorzej nie zagra niż Ney dzisiaj
0
Ja właśnie też...
3
Kur... Jak widzę połowę drużyny stojąca na spalonym przy kontrze sportingu to się zirytowac mozna
0
Messi stwierdził że już nie podaję do kolegów :p
0
Alba jaki dziki dzisiaj :p
3
Hmmm czemu mamy nie porównywać? Nawet jeśli założymy ze Ronaldo był lepszy to chyba Suarez strzelając dwie bramki więcej i zaliczając więcej asyst na 4 mecze przed końcem sezonu zasłużył sobie na to porównanie...
0
Myślę że tak Ale młody gracz nie przyjdzie siedzieć na ławce w Barcelonie
0
Ja rozumiem że Alba lubi Messiego Ale odgrywać mu między trzech kiedy Suarez i Neymar są lepiej ustawieni...
1
Jak ja latalem tak z dwa lata temu to przez cały lot może coś się zmieniło :p
0
Pauzuje za kartki
1
Z tego co wiem to nie :p
0
Pamiętacie jak Messi czci rekordy? :p If you know what I mean :D
1
Uwaga teraz nagle wszyscy wierzą
1
Boże ludzie... Ogarnijcie się! Mają gorszy okres po półtorej roku gry na kosmicznym poziomie! A dzisiaj brakuje szczęścia... A do tych co piszą o konferencjach Enrique że pewnie powie że byliśmy lepsi itp. Z tego co pamiętam jakiś czas temu wszyscy spuszczali się tu nad jego konferencjami. Pique nam pokazał ze oni teraz potrzebują naszego wsparcia! A my rzucamy tylko błotem...
1
Akurat coś mi się wydaje ze stracilbys rękę... 7 meczy to w założeniu około 700-800 km więcej... Nie ma opcji żeby Altetico tyle "nadgoniło"
0
Znalazł kartki! :D
0
Brawo Suarez!!!!!
0
"Ten filmik jest prywatny"
0
Dzialający stream w jakimkolwiek języku? :( Tylko mi się sopcast wywalił?
2
Sędzia kartek zapomniał? :p
0
Ma ktoś link do sopcasta po angielsku na mecz Real-Wolfsburg?