luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W 87 minucie sobie pomyślałem "eh fajnie by było jakby Barca dała radę tak jak Borussia awansować w ostatniej chwili" Potem padła jedna bramka potem druga. Była 94 minuta oglądałem na streamie więc miałem opóźnienie rzut wolny dla nas i nagle słyszę jak ktoś się zaczął wydzierać na dole. Serce mi stanęło, a kiedy piłka wpadła do siatki rozpłakałem się. Barco jesteś wielka
2
Raczej Ramosowi :D
0
No niby tak, ale nie spodziewałem się że po tym spotkaniu go pominą, liczyłem chociaż na Mane albo Dembele jak już nie ma Leo bo mam ich otw :p
0
Ja to posiadam jego karte otw :p
23
Hmmm chciałbym skomentować dzisiejsze totw w fife 17 :p Messi nie dostał od początku sezonu jeszcze żadnej karty w formie, myślałem że za mecz z Celtą to ea już nie ma wyboru. A tu jednak niespodzianka Argentyńczyk znowu pominięty. To się robi już lekko zabawne i mam wrażenie że ea zaczyna się ośmieszać, co o tym myślicie?
0
Znajdź sobie kolege (może być na przykład fan Barcy!) Z którym będziesz rozmawiał przez Skype lub tsa Uwierz mi to pomaga dużo :D
0
Ja już nie chce meczów w moje urodziny :(
0
Boże nie pierdziel xd cały zespół gra tragicznie a Messi to piłkarz który w każdej chwili może odmienić mecz.
0
Więc ter Stegen mógł stwierdzić że skoro Suarez popełnił błąd to może nie bronić? xD piłka była ze spokojem do wyciągnięcia i jednak jest bardziej na koncie bramkarza
0
Ter Stegen? Chociz rzucić się mogłeś...
0
Jeżeli dostanie to koło 50 k na plusie będziesz
0
Jeżeli nie dostanie ifa to raczej już tylko spadnie bo nie będzie sbc gdzie można by jej użyć
1
Boże coście się uparli tak na tego Gomesa. Miał kilka dobrych zagrań oddał dobry strzał i dwa razy stracił piłke na swojej połowie. Pewnie nie zagrał fenomenalnie. Ale zagrał lepiej niż chociażby Denis. A co do strat to taki Mascherano też zaliczył tragiczną strate. Dajcie mu szansę bo widać że chłopak jak się rozegra to ma szanse na bycie pewnym zawodnikiem pierwszego składu
1
Swoją drogą przed meczem z Betisem wszyscy byli zachwyceni składem wyjściowym przed meczem, a dzisiaj każdy znowu marudził na drewnianą pomoc. Tyle że ta drewniana pomoc umie zdominować Atletico, a Gomes z kazdym meczem gra coraz lepiej. Tylko Rakieta znowu jakby siedział do 3 w nocy i dzisiaj nie ogarniał co się dzieje. Barca po awans!
1
Kurczę szkoda że nie siegnelismy po Kante kiedy była okazja :/ Pasowalby do naszego zespołu. Szybki dobry technicznie inteligentny spisywalby się w środku pola. Teraz nie do wyciągnięcia
0
No dobra przy urnach patrzysz sobie że jest 12 kulek z czego 2 są zielone na początku masz 2/12 szansy na trafienie zielonej później jak już taką trafisz to jest jedna kulka mniej w urnie ale też jedna mniej zielona więc pasz 1/11 szansy mnożysz obie wartości przez siebie z czego wychodzi że masz 2/121 szansy na tafienie zielonej kulki
21
Jak ja nie lubię u Enrique tego ze sa osoby które mają na 100% zawsze skład... Nawet jeśli są najlepsi to Ter Stegenowi po gorszym spotkaniu przydałby się mecz na lawce, żeby nie czuł się tak pewny, tego że nieważne ile baboli wpusci to i tak jest pierwszym bramkarzem. Nie wydaje wam się ze Roberto kiedy odpoczywal częściej i miał rywalizację to grał fenomenalnie? Ney też miał taki moment sezonu ze przydałby się tam choćby na jeden z meczy Arda zamiast niego. A Cillesen w tym meczu był bliski 2(!) Asysty a w poprzednim swoim meczu dał otwierające podanie które skończyło się bramka. Jak dla mnie to on zasłużył na szanse zwłaszcza że w tym sezonie na linni bramkowej na pewno nie grał gorzej niż Mats
0
Bo jakby tego nie gwizdnął... xD
5
2 metrowy spalony nie odgwizdany xD Ten sędzia to ma oczy w ogóle?
1
Dajcie temu Cilesenowi szanse w pierwszym składzie na lige :p Ter Stegen i tak puści wszystko co leci bramke a to kolejne tak fenomenalne podanie byłego bramkarza Ajaxu
3
Szczerze to cała ta sytuacja nie jest przecież oczywista... Gdyby to Polak wyszedł i go zamordował po tym jak ten 21 letni chłopak go okradł to by 90% chciało łagodnej kary :v Reakcja oczywiście przesadzona (choć w niektórych stanach na przykład legalna) ale nie róbmy męczennika z człowieka który był karany za rozboje wyciąganie haraczu a potem rzuca petardami do lokalu
1
Nie jest to może film Ale polecam serię na youtubie Dariusza Żmudzkiego "Era Enrique" jest super i budzi wspomnienia :D
0
Problem w tym ze jeżeli ktoś sam nie jest jak to nazywajcie uswiadomiony to tego za nic nie zrobisz. Nawet zakładając że masz źródło informacji pozwalające dotrzeć do każdego to żeby cos zmienić to nie mógłbyś ich przekonać musiałbyś zmanipulować. 90% takich osób w życiu nie przyzna się ze ktoś nimi manipulowal, poza tym mowiac rzeczy mądre debila nie zainteresujesz więc też nie przekonasz... :/
5
Chcieli spełnić wymagania do fut champions :D
19
A Rakitic to chyba w fife za dużo :D Bo taki karny w 17 ma największą szanse żeby wpaść xD
3
Ter Stegen dobrze gra nogami podobno, to co powiecie na to zagranie Cilessena :D
0
Halo kochana redakcjo :p kiedy oceny? :D
8
Zawsze jak ktoś marudzi ze nie boi się naszego tria to ono go ośmiesza xd neuer też się wypowiadał ze nie boi się Messiego po czym ten mu wbił z 20 metrów bramę a potem go przelobowal (y)
0
Hej, czy ktokolwiek ma fife 17 na pc i chciałby zagrać męczyk? :p
0
Podaj origina to można zagrać mecza :D