luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli masz zaczerwienienie w miejscu ukąszenia przez kleszcza to nie ma czym się przejmować, jeżeli w miejscu ugryzienia masz białą plamkę a wokół niej zaczerwienienie to wtedy musisz iść jak najszybciej po antybiotyk
18
Jutro gazety:
Oficjalnie Xavi wraca do Barcelony!
1
Kurde nie ma to jak mówić ze Suarez nic nie osiągnął z "silną" reprezentacją, gdy nie dane mi było zagrać z powodu kontuzji i fatalnej dyspozycji jego kolegów którzy odpadli w fazie grupowej
0
Denis pokazuje że jest piłkarzem z prawdziwego zdarzenia i myślę że będzie miał pierwszy skład
0
Kocham te pionowe pasy na koszulkach
0
Messi sypie tymi piłkami z drugiej linii jak z rękawa :p
0
Rzeczywiście racja :) Mój błąd :D nie zmienia to faktu że urugwajczyk oddał w meczu dwa uderzenia i strzelił dwie bramki :p Gdyby to Cavani siedział na ławie a w jego miejscu był Suarez to nie mam wątpliwości ze Urugwaj cieszylby się zwycięstwem :D
1
Przeciwko Anglii jeżeli się nie mylę :D
32
Nie czerpali ze swoich doświadczeń, kiedy Luis dwa lata temu wchodząc z ławki po kontuzji trafił dwie bramki i zapewnił awans Urgwajowi...
0
No nie wiem to może ktoś mu mógł powiedzieć to jak zaczął się rozgrzewac? :v Zresztą na rozgrzewkę chyba go musiał wysłać trener... W takim razie po co? Żeby mu zimno nie było?
0
Ale ja nie lubię myślenia "gdyby nie ten i tamten zawodnik to nie byłoby tylu i tylu pkt" Jeszcze gdyby on przedryblował trzech rywali i strzelił piękną bramkę... Prawda jest taka że 90% zawodników by to trafiło. Nie mówię ze mamy sprzedać Munira bo jakiś potencjał na pewno ma, ale zmiennik klasy światowej jest potrzebny, a Munir powinien zostać wypożyczony.
0
Dzięki :D (15 znaków)
0
Wie ktoś czy Leo wystąpi z Chile?
5
O tak! Już pewnie oddajmy wszystkich obrońców na raz! Jak już sprzedajemy Alvesa wypożyczamy Vidala to może w zestawie Roberto i Albe no i gramy systemem 2-4-4? Będzie miejsce dla 4 napastnika który nie będzie siedział na ławce! A i Pogba sie zmieści xD A tak na serio to nie ma opcji żebyśmy go wypozyczyli.
1
Kojarzycie jakiś mecz Messiego w którym pierwszy raz było go widać w 101 minucie? :p
0
Jeszcze im za to płacą...
7
"Marcelo jest lepiej uposażony" Niech ktoś ich walnie słownikiem...
26
Uwaga "duet bbc w komplecie"
0
Plus było to nawiązanie do Hala dzieci których takie komentarze pojawiały się na poważnie :p Tu teraz wszyscy mają ból dupy a w sumie mi to wisi jeśli nie wygrywa Barca to i tak wielkiego znaczenia to nie ma :/
0
Naucz się wyczuwac sarkazm... xD
1
Będzie 11 la decima :p
0
Hmmm ja mam pytanie bo po prostu jestem ciekawy nie chce się z niego śmiać ale ile tytułów zdobył Cristiano z Realem? ( GRatulacje dla Leo i Iniesty!)
3
Hmmm wyobraźcie sobie za 10 lat grać w fifa ultimate team legendami Iniesty i Xaviego w środku pola :D
0
O Boże wygrałeś XDD
1
No ale przed tym złapaniem był gwizdek bo aut był podyktowany w drugą strone xD
Zobaczcie sobie co wskazuje liniowy i na ten widok Rodrigo łapie piłke
9
Ejjj ogarnia ktoś o co chodziło z tą czerwoną? Valencia wykonała aut, ale liniowy pokazał że Real powinien wznowić z lini bocznej Rodrigo łapie piłke żeby dać im wykonać i dostaje czerwo xD
1
Tak w ogóle to czy tylko ja mam wrażenie że Griezmann jest w top 3 napastników jak nie lepiej? Przecież koleś ma znacznie mniej sytuacji niż inni gracze z czołówki a i tak potrafi zawsze strzelić tą bramke przy okazji pracując w defensywie i dodatkowo świetnie rozgrywając, jak dla mnie zawodnik kompletny
1
Link do zdarzenia z Simeone
0
Boże co za dzicz :o
0
Co zrobił Simeone bo stream mi się zacinał i nie widziałem?