luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O jednak Ramos przeszedł do PSG? :p
5
Neymar to się musi teraz odzwyczaić od tych rogalików Messiego :p
1
Dobrze Lukaku! :D
0
Oj tam nie chciało mi się zmieniać :p
6
http://i.imgur.com/CRbr4Ve.png
Wizualizacja to potęga! Mówię wam! Obyśmy wkrótce zobaczyli takie info naprawdę :D
0
Wróciłem do odświeżania :D
61
Dawać to Fichado bo 3% baterii mi zostało xD
2
Wiem że wielu już to pisało ale ja też chcę! Dzięki Ci BarcaInfo za wszystkie informacje i newsy na bieżąco! Robisz fantastyczna robotę oby tak dalej!
14
Alba za Marcelo
2
Wchodze co pół godziny i odświeżam najlepsze komentarze z ostatniej godziny z nadzieją na Cou xD
16
Proooooooszeeeeeee Pani! On przeklina on przeklina! Powieeeeedział brzydkie słowo! Niech pani mu dać karę!
2
No tak, jest to spowodowane tym że piłka nożna jest znacznie bardziej popularna. Są ludzie? Są pieniądze. Jak kluby mają od nas hajs to mogą się przebijać jeżeli chodzi o ceny zawodników i kusić ich większymi płacami, przez co stopniowo wszystkie ceny i pensje rosną. Jest to dość naturalne :p
0
Bartek po meczu "Gerard to nasz nowy transfer na skrzydło w zastępstwie za Neya"
22
Bardzo dobra ciekawa i przemyślana wypowiedź. Jeżeli rzeczywiście w kontrakcie Neya są te 3 zapisy apropo premii to rzeczywiście Barca ich nie wypłaci. Mam nadzieję że mądrze skorzystają z tych pieniędzy :D
0
Zgadzam się we wszystkim, oprócz tego zwracania się w koszulkach i marketingu w ciągu sezonu. Jest to powszechny mit że klubowi zawodnik się aż tak bardzo zwraca z koszulek. Ktoś tu kiedyś robił wyliczenia na ten temat i jest to praktycznie niemożliwe żeby transfer za 100 mln zwrócił sie, a co dopiero 222 mln ^^
0
Wyobraźcie sobie że spotykamy PSG w lidze mistrzów, wygrywamy i co robi Messi po ostatnim gwizdku? Podchodzi i pociesza Neya. Myślę że ten scenariusz nie jest niemożliwy
2
Szczerze? Rozumiem nie przeglądanie komentarzy szukając czy coś już było i w ogóle. Ale jak wstawiasz info z gazety, a jest już przegląd prasy w którym jest to samo to to trochę bez sensu :p
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
1
Ma ktoś może link do całego meczu Atletico - Napoli z polskim komentarzem? :D Z góry dziękuję!
1
Nie pokazujcie mi już twarzy tego typa. Proszę
0
... już mi brak słów. Tylu lepszych piłkarzy jest sprowadzanych za 27 milionów z lepszych lig, a Barca uparła się na Paulinho
0
Dokładnie tak
4
Ostatnia godzina i trzy posty zaprzeczające trzem priorytetowym transferom... Trochę kiepsko xD
0
Na programowaniu i7 powinna Ci ze spokojem styknąć
0
Tylko Netflix :p
0
Mało możliwe żeby na przytrzymanie przycisku zasilania się nie wyłączył, jeśli jednak tak jest to jeśli masz czas poczekaj aż bateria mu padnie (chociaż mi by się pewnie nie chciało i bym ją wyciągnął nie wiem jak bardzo dostęp do niej masz)
29
Kurde trochę jakby podrywali dziewczynę, ale jej ojciec bardzo nie chciał się zgodzić xD
0
Hej wam! Tworzę stronę internetową dla mojego Szczepu (harcerstwo te sprawy) Mam już w miarę zarys tego jak to będzie wyglądało ^^ Jeżeli ktoś by chciał odwiedzić popatrzeć i ewentualnie powiedzieć co do zmiany i poprawy byłbym naprawdę wdzięczny! A i z góry uprzedzam że przeglądać trzeba z komputera, gdyż wersja mobilna (jeszcze) nie działa :D Od razu wielkie dzięki każdemu kto spojrzy :D
https://szczepzhpzabikowo.wixsite.com/zhpzabikowo
0
Okejka pozostawiona :3
0
Mbappe się wypowiedział że albo Real albo Monaco, a wątpię żeby klub przepuścił możliwość zarobienia prawie 150 mln ryzykując że w przyszłym roku zaliczy spadek formy i jego wartość spadnie
0
Co sądzicie o prawie już pewnym transferze Mbappe do Realu? Ja generalnie uważam że chłopak jest dobry i ma papiery na wielką grę, ale czy na pewno Real już w tym roku dla niego jest dobrym pomysłem? Trochę będzie szkoda jeżeli chłopak będzie kolejnym zmarnowanym talentem tak jak Bale czy James... Czekam na wasze opinie!