0

O jednak Ramos przeszedł do PSG? :p

5

Neymar to się musi teraz odzwyczaić od tych rogalików Messiego :p

1

Dobrze Lukaku! :D

0

Oj tam nie chciało mi się zmieniać :p

6

http://i.imgur.com/CRbr4Ve.png
Wizualizacja to potęga! Mówię wam! Obyśmy wkrótce zobaczyli takie info naprawdę :D

0

Wróciłem do odświeżania :D

61

Dawać to Fichado bo 3% baterii mi zostało xD

2

Wiem że wielu już to pisało ale ja też chcę! Dzięki Ci BarcaInfo za wszystkie informacje i newsy na bieżąco! Robisz fantastyczna robotę oby tak dalej!

14

Alba za Marcelo

2

Wchodze co pół godziny i odświeżam najlepsze komentarze z ostatniej godziny z nadzieją na Cou xD

16

Proooooooszeeeeeee Pani! On przeklina on przeklina! Powieeeeedział brzydkie słowo! Niech pani mu dać karę!

2

No tak, jest to spowodowane tym że piłka nożna jest znacznie bardziej popularna. Są ludzie? Są pieniądze. Jak kluby mają od nas hajs to mogą się przebijać jeżeli chodzi o ceny zawodników i kusić ich większymi płacami, przez co stopniowo wszystkie ceny i pensje rosną. Jest to dość naturalne :p

0

Bartek po meczu "Gerard to nasz nowy transfer na skrzydło w zastępstwie za Neya"

22

Bardzo dobra ciekawa i przemyślana wypowiedź. Jeżeli rzeczywiście w kontrakcie Neya są te 3 zapisy apropo premii to rzeczywiście Barca ich nie wypłaci. Mam nadzieję że mądrze skorzystają z tych pieniędzy :D

0

Zgadzam się we wszystkim, oprócz tego zwracania się w koszulkach i marketingu w ciągu sezonu. Jest to powszechny mit że klubowi zawodnik się aż tak bardzo zwraca z koszulek. Ktoś tu kiedyś robił wyliczenia na ten temat i jest to praktycznie niemożliwe żeby transfer za 100 mln zwrócił sie, a co dopiero 222 mln ^^

0

Wyobraźcie sobie że spotykamy PSG w lidze mistrzów, wygrywamy i co robi Messi po ostatnim gwizdku? Podchodzi i pociesza Neya. Myślę że ten scenariusz nie jest niemożliwy

2

Szczerze? Rozumiem nie przeglądanie komentarzy szukając czy coś już było i w ogóle. Ale jak wstawiasz info z gazety, a jest już przegląd prasy w którym jest to samo to to trochę bez sensu :p
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

1

Ma ktoś może link do całego meczu Atletico - Napoli z polskim komentarzem? :D Z góry dziękuję!

1

Nie pokazujcie mi już twarzy tego typa. Proszę

0

... już mi brak słów. Tylu lepszych piłkarzy jest sprowadzanych za 27 milionów z lepszych lig, a Barca uparła się na Paulinho

0

Dokładnie tak

4

Ostatnia godzina i trzy posty zaprzeczające trzem priorytetowym transferom... Trochę kiepsko xD

0

Na programowaniu i7 powinna Ci ze spokojem styknąć

0

Tylko Netflix :p

0

Mało możliwe żeby na przytrzymanie przycisku zasilania się nie wyłączył, jeśli jednak tak jest to jeśli masz czas poczekaj aż bateria mu padnie (chociaż mi by się pewnie nie chciało i bym ją wyciągnął nie wiem jak bardzo dostęp do niej masz)

29

Kurde trochę jakby podrywali dziewczynę, ale jej ojciec bardzo nie chciał się zgodzić xD

0

Hej wam! Tworzę stronę internetową dla mojego Szczepu (harcerstwo te sprawy) Mam już w miarę zarys tego jak to będzie wyglądało ^^ Jeżeli ktoś by chciał odwiedzić popatrzeć i ewentualnie powiedzieć co do zmiany i poprawy byłbym naprawdę wdzięczny! A i z góry uprzedzam że przeglądać trzeba z komputera, gdyż wersja mobilna (jeszcze) nie działa :D Od razu wielkie dzięki każdemu kto spojrzy :D
https://szczepzhpzabikowo.wixsite.com/zhpzabikowo

0

Okejka pozostawiona :3

0

Mbappe się wypowiedział że albo Real albo Monaco, a wątpię żeby klub przepuścił możliwość zarobienia prawie 150 mln ryzykując że w przyszłym roku zaliczy spadek formy i jego wartość spadnie

0

Co sądzicie o prawie już pewnym transferze Mbappe do Realu? Ja generalnie uważam że chłopak jest dobry i ma papiery na wielką grę, ale czy na pewno Real już w tym roku dla niego jest dobrym pomysłem? Trochę będzie szkoda jeżeli chłopak będzie kolejnym zmarnowanym talentem tak jak Bale czy James... Czekam na wasze opinie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?