3

To lipną masz kobietę :p Ale to prawda że Cou to najlepsza informacja dzisiaj!

0

Bo wiele osób liczyło że przejmie pałeczkę po Leo, a także przynajmniej mnie zirytowało to jego wachanie się i przeciąganie tego w czasie. Gdyby powiedział tylko zarządowi to kupilibyśmy Dembele i Coutinho znacznie taniej a potem Ney by odszedł w przyjaznych relacjach

0

U nas Deulofeu nie może wykorzystać swojego głównego atutu, czyli wrzutek, które ma fantastyczne. We Włoszech mógłby się znowu odnaleźć

0

18 to jest taka smieszna gra z tymi wynikami 9:7 6:5 8:8 itp. xD

0

Pewnie nie wszyscy opuszczą klub no ale część jednak musi, żeby PSG uniknęło kar pewnie wyznaczyli grupę zawodników których są w stanie poświęcić żeby uniknąć ffp

0

Raczej już wszyscy 17 odłożyli w zapomnienie, choć pewnie rywala jakiegoś znajdziesz jak się postarasz

5

Oby jak najdłużej był ulubieńcem Zidane'a w Realu xD

0

L'Equipe to śmiesznych ma tych dziennikarzy całkiem. Cavani bliski wyprzedzenia Ronaldo? Neymar Messiego? A myślałem że tacy dziennikarze to powinni być obiektywni...

12

Bez przesady ja jak miałem złamanie ręki w 3 miejscach z przesunięciem to odrazu mnie praktycznie wrzucili na stół operacyjny poskładali i ustabilizowali drutem w ręce. Nie chce mi się wierzyć że na operację złamania otwartego czekał 3 tygodnie, bez opieki szpitalnej

7

Zarząd Barcelony, to jedyny zarząd który potrafi nie zorientować się że zawodnikowi wzrosła klauzula i próbować zapłacić tę starą xD

0

Barca jest do niczego w wyczekiwaniu.

1

W historii xD

23

Czy mi się wydaje czy redakcja przygotowała dla nas takie porównania z każdej pozycji? :D

39

Ale on się teraz musi tragicznie czuć... Tyle pracy włożonej w coś co teraz tak po prostu zostało zdjęte. Chociażby ta jego seria o Barcy Enrique z meczami i wywiadami musiała wymagać mnóstwo wysiłku a jednocześnie bardzo przyjemnie się to oglądało... eh :/

41

Swoją drogą to mam nadzieję że po tym jak Umtiti wyzdrowieje i przyjdzie do nas Mina, to Vermaelen nadal będzie dostawał swoje szanse chociażby ze słabszymi rywalami. Moim zdaniem zasłużył sobie na to by nie siedzieć cały czas na ławce, tym ostatnim miesiącem.

0

O czym my w ogóle rozmawiamy. Jakby Cr przeszedł chociażby do ligi chińskiej (wątpię) to dużo osób by zaczęło oglądać jej mecze tylko dla Cristiano. Chodzi o wartość nie tylko piłkarską, ale przede wszystkim marketingową.

0

Ale kilkanaście to więcej niż 10 xd

0

Wow zagrałem sobie w squad battles z racji że nie miałem czasu się kwalifikować do ligi weekendowej i na legendarnym sobie ze spokojem tam wygrywam z mocnymi złotymi składami. W pewnym momencie patrze że łe cały brązowy skład z 43 zgrania to włączam ultimate. Już więcej nie popełnie tego błędu. Myślałem że mnie coś strzeli jak te brązy bez zgrania przepychały mi Gullita w środku pola czy też wyprzedzały Henry'ego. Ostatecznie po męczarniach wygrałem 3:2, ale to zdecydowanie nie było warte moich nerwów xd

0

Brawo Socjopata! :D Messi Cię uratował swoim challengem :p

1

Słupek XD.

0

Co się Messiemu stało z lewą nogą? Xd

0

Teraz może own goal po podaniu od goal post? XD

1

To nam pokazali statystyki Vermalena XD

1

No przecież go kopnął całkiem porządnie XD oskarżać Suareza w tym momencie o symuluje to lekka przesada...

0

Może stracą :p

0

Dobrze że sobie możemy zobaczyć w technologii 360° że był gol

0

Suarez top speed co się dzieje xd

0

No ale patrz że ręka bramkarza też cofa się po odbiciu, zresztą przeprowadź sobie linię bramkową tak żeby była widoczna względem perspektywy do miejsca położenia piłki. Uważam że gol był, ale nie ma co sędziego obwiniać bo dosłownie sprawa centymetrów

0

Hej wam! Mam dość duży problem i szukam rozwiązania. Jeżeli macie znajomego lekarza (lub samo nim jesteście) to czy mógłbym prosić o kontakt w prywatnej wiadomości gdzie wyjaśnię szczegóły? Z góry dziękuję!

47

Myślę że najcenniejszą z tych wszystkich rzeczy jest ten notatnik z planami :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?