9

Coutinho

9

Rakitic rozgrywa mistrzowskie spotkanie, to że zawsze wie gdzie być żeby odebrać piłkę jest niesamowite!

0

Ćwiczenia na mecz z Chelsea...

0

Całe szczęście że znalazłem taką podatną na tłumaczenia :D

0

Pierścionek zaręczynowy jest taki bez sensu :p my sobie z moja ukochaną ustaliliśmy że bez pierścionka zaręczynowego po prostu mamy obrączki ^^

0

Pc dałem z 2.2 miliona i Overmarsa z sbc

0

Muszę się pochwalić :p Z okazji zakończenia kariery Ronaldinho zdecydowałem się zrobić sbc o jego najlepszą wersje w Fifie 18 :D I dobrze jest znowu zobaczyć tego magika w pełni krasy i koszulce Barcy aż się łezka w oku kręci ^^

0

Po pierwsze paczki za coinsy to idiotyzm po drugie otwieranie paczek z sbc polecam jak będzie dostępna cała drużyna roku

0

Ależ błąd Rulliego piłka ze spokojem do wyjęcia

0

Że co

0

Czy to nie było tak że lewą mu się lepiej podaje, ale prawą mocniej strzela? :P Przynajmniej mowil coś takiego w wywiadzie bodajże :D

0

Przy 0:0 zagrałby to podanie patrząc na to jak grał w Borussi teraz chciał się pokazać :p

6

Wróciły i magiczne dryblingi jak za Neymara :D

1

Brawo Valverde.

0

Cillesen to już którąś taką pile zagrywa w karierze u nas :p

2

Serio przy takiej grze idziesz film oglądać?

0

Głównie chodzi mi o to że wszyscy się aktualnie czepiają chłopaka nieważne jak gra. Poza tym chciałem zwrócić uwagę że ciężko było to zagrać w tempo bo Suarez za szybko wybiegł za linię obrony.

1

Gomes gra dzisiaj naprawdę przyzwoicie. I tak miał tragiczne mecze w Barcy, ale teraz to ludzie czepiają się go dosłownie o wszystko nieważne jak gra.

1

Oczywiście. Wszystko wina Gomesa. Ciekawe jak miał zagrać szybciej niż z pierwszej piłki? Suarez pospieszył się z wybiegnięciem. Ja rozumiem że Gomes miał większość meczy tragicznych ale dzisiaj gra naprawdę nieźle a i tak wszyscy po nim jadą...

2

Całkiem nieźle, dużo się pokazuje do gry dobrze wychodzi na pozycję zagrał też Ilja niezłych piłek :p Z dwa razy mógłby mieć okazję bramkową gdyby koledzy zdecydowali mu się zagrać. Zdecydowanie powyżej tego co pokazywał w zeszłym sezonie

1

Co ma taki Unzue powiedzieć im w szatni? Chłopaki z nim sie nie dało dzisiaj grać?

0

Grają jakby zapomnieli że nie przegrali pierwszego meczu 4:0 :p

0

Jeju co ten Suarez wymyślił czemu to nie wyszło

2

Ten Messi na śo przy 2:0 dla nas... Valverde jak ja pana szanuje :p

1

Gomes też jakoś śmiesznie szybko biega :p

0

Jeju cały czas ten sam schemat XD

0

Semedo akcja ala Dani Alves

1

Suarez wygląda dzisiaj wyjątkowo szybko :p

4

No juz to widzę. Coutinho latający w tę i z powrotem z całą rodziną bo Live wymyśliło że oni w sumie by go chcieli do końca sezonu xd

2

Co oni robią na złość Neymarowi? Niech zaczną jeszcze wykupować Brazylijczyków z PSG... Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?