luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Coutinho
9
Rakitic rozgrywa mistrzowskie spotkanie, to że zawsze wie gdzie być żeby odebrać piłkę jest niesamowite!
0
Ćwiczenia na mecz z Chelsea...
0
Całe szczęście że znalazłem taką podatną na tłumaczenia :D
0
Pierścionek zaręczynowy jest taki bez sensu :p my sobie z moja ukochaną ustaliliśmy że bez pierścionka zaręczynowego po prostu mamy obrączki ^^
0
Pc dałem z 2.2 miliona i Overmarsa z sbc
0
Muszę się pochwalić :p Z okazji zakończenia kariery Ronaldinho zdecydowałem się zrobić sbc o jego najlepszą wersje w Fifie 18 :D I dobrze jest znowu zobaczyć tego magika w pełni krasy i koszulce Barcy aż się łezka w oku kręci ^^
0
Po pierwsze paczki za coinsy to idiotyzm po drugie otwieranie paczek z sbc polecam jak będzie dostępna cała drużyna roku
0
Ależ błąd Rulliego piłka ze spokojem do wyjęcia
0
Że co
0
Czy to nie było tak że lewą mu się lepiej podaje, ale prawą mocniej strzela? :P Przynajmniej mowil coś takiego w wywiadzie bodajże :D
0
Przy 0:0 zagrałby to podanie patrząc na to jak grał w Borussi teraz chciał się pokazać :p
6
Wróciły i magiczne dryblingi jak za Neymara :D
1
Brawo Valverde.
0
Cillesen to już którąś taką pile zagrywa w karierze u nas :p
2
Serio przy takiej grze idziesz film oglądać?
0
Głównie chodzi mi o to że wszyscy się aktualnie czepiają chłopaka nieważne jak gra. Poza tym chciałem zwrócić uwagę że ciężko było to zagrać w tempo bo Suarez za szybko wybiegł za linię obrony.
1
Gomes gra dzisiaj naprawdę przyzwoicie. I tak miał tragiczne mecze w Barcy, ale teraz to ludzie czepiają się go dosłownie o wszystko nieważne jak gra.
1
Oczywiście. Wszystko wina Gomesa. Ciekawe jak miał zagrać szybciej niż z pierwszej piłki? Suarez pospieszył się z wybiegnięciem. Ja rozumiem że Gomes miał większość meczy tragicznych ale dzisiaj gra naprawdę nieźle a i tak wszyscy po nim jadą...
2
Całkiem nieźle, dużo się pokazuje do gry dobrze wychodzi na pozycję zagrał też Ilja niezłych piłek :p Z dwa razy mógłby mieć okazję bramkową gdyby koledzy zdecydowali mu się zagrać. Zdecydowanie powyżej tego co pokazywał w zeszłym sezonie
1
Co ma taki Unzue powiedzieć im w szatni? Chłopaki z nim sie nie dało dzisiaj grać?
0
Grają jakby zapomnieli że nie przegrali pierwszego meczu 4:0 :p
0
Jeju co ten Suarez wymyślił czemu to nie wyszło
2
Ten Messi na śo przy 2:0 dla nas... Valverde jak ja pana szanuje :p
1
Gomes też jakoś śmiesznie szybko biega :p
0
Jeju cały czas ten sam schemat XD
0
Semedo akcja ala Dani Alves
1
Suarez wygląda dzisiaj wyjątkowo szybko :p
4
No juz to widzę. Coutinho latający w tę i z powrotem z całą rodziną bo Live wymyśliło że oni w sumie by go chcieli do końca sezonu xd
2
Co oni robią na złość Neymarowi? Niech zaczną jeszcze wykupować Brazylijczyków z PSG... Xd