0

Kompletnie rozpieszczeni kibice. Barca nie przegrywa od ponad 30 meczy w lidze, a kiedy przegrywamy to nagle najgorszy zespół bez szans na cokolwiek

0

Dalej dawać już ten mecz :D

0

Ten już zaczyna xd Jak trener powiedział że Polska jest na poziomie Niemiec to znaczy że nie rzuca słów na wiatr i na pewno tak uważa XD

17

Zapowiada to ciekawy mecz :D Mourinho to tak się przyzwyczaił że tym autobusem to przyjechał nawet na Sevillę u siebie...

0

Za co dostałeś bana? :P

0

Odwołałem się w takiej samej sytuacji, nie przyjęli mi bo nie powinienem wsiadać do autobusu jeżeli nie było możliwości zakupienia biletu... Żeby było lepiej to było dzień po tym jak mi się skończył bilet 4 miesięczny xd

2

Przecież przed Ronaldo jest Kroos xd

11

Nie ma tu Umtitiego, DDG który ratuje to całe mierne United a Toni Kroos jest drugim najlepszym zawodnikiem świata xD to dobry ranking

0

Ta to też o tym myślałem ale chyba jednak byłby przypał jakby ktoś poczuł :p

0

Hej wam! Macie jakieś sprawdzone sposoby żeby przestać się stresować? Za każdym razem przed próbnym ustnym polskim nerwy mnie zjadają i tak jak normalnie nie mam problemu z płynną wypowiedzią to wtedy ledwo mogę wydukać z siebie jakieś przerywane zdania :/

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć mecz Barcy B dzisiaj? Bo w sumie jak już nie ma meczu normalnego to chociaż Alenie bym sobie poogladal :p

6

Z tej trójki to tylko i wyłącznie Lewy jest na poziomie Suareza. Owszem oglądam każdy mecz Barcy i Suarez zawsze był swoistą sinusoidą w trakcie meczu marnował setkę po to żeby zaraz strzelić woleja z rogu pola karnego. Na początku sezonu było widać u niego spadek formy (prawdopodobnie spowodowany urazem kolana) ale jak już odpalił to na dobre doganiając czołówkę strzelców. A zwróć uwagę na to że zarówno Lewandowski jak i Kane (Aguero trochę mniej ale i tak bardziej niż Suarez) są jedynymi gwiazdami w swoim zespole. To oni zdobywają najwięcej bramek i wykańczają akcje podczas gdy Luis niezwykle często jeszcze szuka Leo. Pomijając że zwyczajnie styl Suareza mi się najbardziej podoba w każdej chwili można się spodziewać jakiejś niesamowitej bramki a nie tylko dołożenia nogi czy wykończenia sam na sam.

2

Ja to się po meczu polski, kiedy czułem się jakbym oglądał mecz dwa poziomy niżej niż zazwyczaj, tak bardzo zniechecilem się do reprezentacji że teraz tylko czekam na sobotę za tydzień...

10

Nie wiem czy wiesz, ale bycie najlepszym na boisku nie oznacza bycia najlepszym kapitanem. Andres udowodnił swoją postawą zarówno na boisku jak i przede wszystkim poza nim że to jemu przysługuje opaska.

33

"nie zaliczył bym go nawet do top 3" Dawno takiej bzdury nie przeczytałem. To kogo w takim razie byś zaliczył do tej najlepszej trójki?

1

Myślę że Bale w formie jednak jest szybszy

1

Jeden z najlepszych na boisku - to nie jest dzień Krychowiaka

0

Moses jak nami kręci...

1

Hahahahahaha ale się opluł :p

0

O Jezu co za pływak

1

Ohoho zaczyna się długą piła na lewego

0

Ale ich nawinął jak dzieci xD

1

Ale przychamił Robert... Trzeba było wyłożyć piłkę.

0

Robert Zieliński Robert Lewandowski XD

0

To teraz oprócz tak samo niezaliczonych bramek to moga zacząć grać jak Barca :D

2

Poza tym można się spodziewać że po tej awanturze po 5:0 i faulu Ramosa trochę musieli się postarać żeby wrócić do "przyjacielskich" relacji

1

Gdybyście mogli wybrać jednego z dwójki Xavi, Iniesta żeby grał u nas już na zawsze w najwyższej formie to ktorego byście wybrali i dlaczego? :P Ja chyba mimo wszystko zostałbym przy Xavim nikt nie potrafił tak zorganizować gry jak nasz generał :D

0

FIFA 18

Jak myślicie kogo na napastnika koło Henryego 87 i Ronaldinho 94? Tak do 800 k, będzie i tak wchodził z ławki więc może być z jakiejkolwiek ligi a i platforma PC

6

Brawo Dembele! Nie dość że się nabiegał w ofensywie to jeszcze kluczowy w obronie! Oby tak dalej a będzie wielki :D

0

Co. Jeden komentator mówi że był karny po powtórce XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?