0

Kurcze no nawet chyba się cieszę może nawet trochę jeszcze pograją zamiast chodzić sobie po murawie bez życia

4

Pierwsze uderzenie own goala, niestety słabo i w środek :/

0

Ale huknął :o

0

Niby czemu? Jesteśmy na dobrej drodze do niego trzeba teraz wygrać tryplet potem superpuchary i na koniec ten taki śmieszny turniej co gra zwycięzca ligi mistrzów. Przypominam że zdobyliśmy sekstet liczony w roku kalendarzowym, żeby zdobyć w sezonie musielibyśmy obronić ligę mistrzów a nie przypomina mi się żebyśmy to zrobili niestety :/

3

LA rambla to jest niesamowita. Po słabym meczu ligowym Dembele do niczego słaby sprzedać Mbappe lepszy w lidze mistrzów cały czas marudzenie że go nie ma na boisku

3

Ter Stegen się nudził XD

2

Own Goal oddaje kolejny strzał ale niestety zbyt lekki żeby pokonać bramkarza!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bramkarz jak pluje dzisiaj

4

Own Goal idzie po hattricka xd

0

No bez jaj gramy 2 prawymi obrońcami a lewy napastnik stoi sam i główkuje po rozpoczęciu od środka

34

Fatalny to ty jesteś, następne pytanie poproszę

0

Wiadomo Real by ich tam zniszczył. Co z tego że praktycznie nie istniał w pierwszej połowie z Juve my powinniśmy z bardzo dobrą Roma wygrać 8:0

1

Own Goal wraca do składu w najważniejszych momentach :D

4

Może dlatego że Real potrzebuje napastnika a nie skrzydłowego?

4

Piszesz o całej karierze zawodowej Mbappe, a potem "Gdy tymczasem Dembele w Barsie na razie 0 , Borusii 6 i Rennes 12." Jak ty gdzieś tam widzisz wyraźnie wspomnienie o tym że w lidze to nie mam pytań...

3

Hahahahahha xd po pierwsze oglądasz ty czasem Barce bo według mnie bardzo wyraźnie zaladowal okienko z Chelsea. Inną sprawą jest porównywanie samych bramek bo Mbappe jest znacznie bardziej piłkarzem kończącym niż asystującym i to właśnie w asystach góruje Dembele. Już pomijając to o czym mówili moi przedmówcy chłopak jest młody i złapał dwie kontuzje z rzędu. Teraz potrzebuje czasu żeby chociażby przestać mieć w głowie blokadę spowodowana ryzykiem kontuzji. Dembele jeszcze będzie wielki.

1

Najlepszym piłkarzem na świecie to był jedynie 1 kwietnia ale bramka mimo wszystko zacna :D

1

Real potwierdza xd

1

Najbardziej to mi chyba żal Buffona...

0

Jezu nie przesadzajmy dalej w grze jest liga mistrzów i mistrzostwa świata i to kto zgarnie trofea zadecyduje.

0

No pewnie Dybala nam to byś hattricka z dystansu wladowal xd

0

Ale zgarnął w twarz xd

2

Fc Barcelona.

6

No i jeszcze oczywiście Dybała rozegrał mecz życia

0

Chiellini jak Pique ostatnio xd

1

Higuain w Juve a w reprezentacji to tak bardzo dwaj inni zawodnicy że ciężko w ogóle ich porównywać...

0

Ronaldo miał dobre wolne kilka lat temu :p

0

Wiadomo też że chodziło o remisują i właśnie dlatego to śmieszne...

27

"Mogli kilkukrotnie zabić ten mecz strzelając na 3:2 ale teraz przegrywają 2:2" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?