luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze no nawet chyba się cieszę może nawet trochę jeszcze pograją zamiast chodzić sobie po murawie bez życia
4
Pierwsze uderzenie own goala, niestety słabo i w środek :/
0
Ale huknął :o
0
Niby czemu? Jesteśmy na dobrej drodze do niego trzeba teraz wygrać tryplet potem superpuchary i na koniec ten taki śmieszny turniej co gra zwycięzca ligi mistrzów. Przypominam że zdobyliśmy sekstet liczony w roku kalendarzowym, żeby zdobyć w sezonie musielibyśmy obronić ligę mistrzów a nie przypomina mi się żebyśmy to zrobili niestety :/
3
LA rambla to jest niesamowita. Po słabym meczu ligowym Dembele do niczego słaby sprzedać Mbappe lepszy w lidze mistrzów cały czas marudzenie że go nie ma na boisku
3
Ter Stegen się nudził XD
2
Own Goal oddaje kolejny strzał ale niestety zbyt lekki żeby pokonać bramkarza!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bramkarz jak pluje dzisiaj
4
Own Goal idzie po hattricka xd
0
No bez jaj gramy 2 prawymi obrońcami a lewy napastnik stoi sam i główkuje po rozpoczęciu od środka
34
Fatalny to ty jesteś, następne pytanie poproszę
0
Wiadomo Real by ich tam zniszczył. Co z tego że praktycznie nie istniał w pierwszej połowie z Juve my powinniśmy z bardzo dobrą Roma wygrać 8:0
1
Own Goal wraca do składu w najważniejszych momentach :D
4
Może dlatego że Real potrzebuje napastnika a nie skrzydłowego?
4
Piszesz o całej karierze zawodowej Mbappe, a potem "Gdy tymczasem Dembele w Barsie na razie 0 , Borusii 6 i Rennes 12." Jak ty gdzieś tam widzisz wyraźnie wspomnienie o tym że w lidze to nie mam pytań...
3
Hahahahahha xd po pierwsze oglądasz ty czasem Barce bo według mnie bardzo wyraźnie zaladowal okienko z Chelsea. Inną sprawą jest porównywanie samych bramek bo Mbappe jest znacznie bardziej piłkarzem kończącym niż asystującym i to właśnie w asystach góruje Dembele. Już pomijając to o czym mówili moi przedmówcy chłopak jest młody i złapał dwie kontuzje z rzędu. Teraz potrzebuje czasu żeby chociażby przestać mieć w głowie blokadę spowodowana ryzykiem kontuzji. Dembele jeszcze będzie wielki.
1
Najlepszym piłkarzem na świecie to był jedynie 1 kwietnia ale bramka mimo wszystko zacna :D
1
Real potwierdza xd
1
Najbardziej to mi chyba żal Buffona...
0
Jezu nie przesadzajmy dalej w grze jest liga mistrzów i mistrzostwa świata i to kto zgarnie trofea zadecyduje.
0
No pewnie Dybala nam to byś hattricka z dystansu wladowal xd
0
Ale zgarnął w twarz xd
2
Fc Barcelona.
6
No i jeszcze oczywiście Dybała rozegrał mecz życia
0
Chiellini jak Pique ostatnio xd
1
Higuain w Juve a w reprezentacji to tak bardzo dwaj inni zawodnicy że ciężko w ogóle ich porównywać...
0
Ronaldo miał dobre wolne kilka lat temu :p
0
Wiadomo też że chodziło o remisują i właśnie dlatego to śmieszne...
27
"Mogli kilkukrotnie zabić ten mecz strzelając na 3:2 ale teraz przegrywają 2:2" xD