0

Po tym meczu to mi też już remis wystarczy

0

Ja nie wiem za co Ci sędziowie pieniądze zarabiają? Przecież dać dziecku gwizdek i by sobie losowo oceniało każda sytuację to by mu wyszło lepiej

0

On powinien się pożegna przed Roberto to była czerwona z miejsca

0

Ja już nie wiem Roberto z Semedo na zmianę grua świetnie i tragicznie

0

Co robi Busquets

0

O co Ci chodzi z Suarezem? Jeden z lepszych na boisku

3

Myślicie że Ramos skończy ten mecz?

0

Suarez jaką formę złapał swoją drogą

0

"Najlepszy sędzia w HISZPANII"...

0

Bo jest Iniestą i to jego ostatni klasyk

0

Wydaje mi się że lepszym pomysłem byłoby zdjęcie iniesty u przesunięcie Cou na lewą stronę

0

Co nie zmienia faktu że Bale też powinien wylecieć

0

Szpaler.

0

MESSI

0

Nadepnął Casemiro xd

0

Wybitny (przynajmniej dla mnie) to jest nowy god of war :p

39

Musisz zapytać za jakiś czas Valverde wchodzi na la ramble bardziej popołudniu

1

Uwielbiam tą przyjaźń Messiego z Suarezem :D

0

Zatęsknił za odpoczynkiem na ławce rezerwowych :p

1

Nie, musisz mieć po prostu dwa argumenty z lalki i co najmniej jeden z innego tekstu kultury

1

I tak mało kto pisze interpretację z tego co się orientuję

1

Myślicie że jak dałem oprócz lalki przedwiośnie i tęsknotę Seweryna Baryki za ojczyzną to będzie spoko?

1

Hmmm klocilbym się Cristiano w czasach Manchesteru czy początku realu był niesamowicie szybki, Messi był zapewne trochę wolniejszy, ale to też głównie przez styl prowadzenia piłki i warunki fizyczne

0

Wokulski powinien im jedzenie i mleko podstawiać :p I dzięki wielkie mam nadzieję że pójdzie bezproblemowo :D

1

W sumie masz rację, liga mistrzów tak jakoś to nie to samo co te 5 lat temu

4

Dobra niech trafią trzecia to będzie można wyłączyć i uczyć się dalej

1

Zdrajca jeden do Romy przeszedł

5

O i teraz Salah kontuzja idealnie na mecz z Realem

1

Salah z Mane złapią kontuzje 3 dni przed meczem xd

7

4-2-2 to słabo w 9 na boisku grać :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?