luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym meczu to mi też już remis wystarczy
0
Ja nie wiem za co Ci sędziowie pieniądze zarabiają? Przecież dać dziecku gwizdek i by sobie losowo oceniało każda sytuację to by mu wyszło lepiej
0
On powinien się pożegna przed Roberto to była czerwona z miejsca
0
Ja już nie wiem Roberto z Semedo na zmianę grua świetnie i tragicznie
0
Co robi Busquets
0
O co Ci chodzi z Suarezem? Jeden z lepszych na boisku
3
Myślicie że Ramos skończy ten mecz?
0
Suarez jaką formę złapał swoją drogą
0
"Najlepszy sędzia w HISZPANII"...
0
Bo jest Iniestą i to jego ostatni klasyk
0
Wydaje mi się że lepszym pomysłem byłoby zdjęcie iniesty u przesunięcie Cou na lewą stronę
0
Co nie zmienia faktu że Bale też powinien wylecieć
0
Szpaler.
0
MESSI
0
Nadepnął Casemiro xd
0
Wybitny (przynajmniej dla mnie) to jest nowy god of war :p
39
Musisz zapytać za jakiś czas Valverde wchodzi na la ramble bardziej popołudniu
1
Uwielbiam tą przyjaźń Messiego z Suarezem :D
0
Zatęsknił za odpoczynkiem na ławce rezerwowych :p
1
Nie, musisz mieć po prostu dwa argumenty z lalki i co najmniej jeden z innego tekstu kultury
1
I tak mało kto pisze interpretację z tego co się orientuję
1
Myślicie że jak dałem oprócz lalki przedwiośnie i tęsknotę Seweryna Baryki za ojczyzną to będzie spoko?
1
Hmmm klocilbym się Cristiano w czasach Manchesteru czy początku realu był niesamowicie szybki, Messi był zapewne trochę wolniejszy, ale to też głównie przez styl prowadzenia piłki i warunki fizyczne
0
Wokulski powinien im jedzenie i mleko podstawiać :p I dzięki wielkie mam nadzieję że pójdzie bezproblemowo :D
1
W sumie masz rację, liga mistrzów tak jakoś to nie to samo co te 5 lat temu
4
Dobra niech trafią trzecia to będzie można wyłączyć i uczyć się dalej
1
Zdrajca jeden do Romy przeszedł
5
O i teraz Salah kontuzja idealnie na mecz z Realem
1
Salah z Mane złapią kontuzje 3 dni przed meczem xd
7
4-2-2 to słabo w 9 na boisku grać :p