luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eden :o.
2
Big Sam znowu ratuje Francuzów
2
Jak wejdzie na boisko...
0
Niesamowity jest Hazard, to jak szybki jest na pierwszych 3-4 metrach przypomina młodego Messiego będącego zawsze krok przed obrońcą.
0
Pewnie Socjopata dom obstawił :p
0
Nie no az z ciekawości sprawdziłem sobie ranking FIFA i Rosja jest 70, a Polska 8 XD A Ci pierwsi zaraz będą się bić o półfinał w rzutach karnych. (Nie wspominając Niemców którzy są pierwsi XD)
0
Też jak przeczytałem te komentarze to myślałem że to jakaś śliczna 20-30 latka a tu niemiła niespodzianka xd
0
Ja tam nie wierzyłem w nasze wyjście z grupy. Byliśmy bardzo osłabieni, a kluczowi zawodnicy albo nie grali w klubach, albo byli bez formy. Ja nie mówię, że liga nie jest na świetnym poziomie, ale co roku słyszę że w tym roku to oni zdominują ligę mistrzów i jakoś im to nigdy nie wychodzi. Zgodzę się z tym, że jest najbardziej wyrównana, ale to w żaden sposób nie udowadnia że zespoły tam są najlepsze. A sama reprezentacja jest dobra, choć sądzę że jednak faworytami całych mistrzostw jest jednak Francja oraz Belgia.
3
Przecież nie porównuje jej do ekstraklasy...
18
Anglicy są chyba najbardziej zarozumiałymi kibicami :p Życzę im żeby odpadli w półfinale i dalej sobie wmawiali mit o swojej najlepszej lidze świata.
70
Ależ udany interes zrobiła Barca. Każdy spodziewał się straty przynajmniej 35 mln a nie dość że zarobimy 10 to jeszcze pogral dla nas i zdobył kilka bramek. Powodzenia Paulinho!
Ps. Dzięki za nie bycie drugim Douglasem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No nie no jak można z 5 metrów z piłki po ziemi nie trafić :p
0
Nie wiem, jakoś nie ufam Anglikom poza angielską piłka. Zbyt często gasną po transferze
0
W ataku niewątpliwie. W obronie jednak nieraz potrafi pogrążać zespół
2
Neymar... Piłkarz fantastyczny, ale płacze jak 3 latek przy każdym kontakcie
1
A potem 30 :D
2
Ale szalejesz
0
Ja też raczej będę brał preorder :p Co roku FIFA jest grą w którą jestem najbardziej zaangażowany i jestem pewien że tak czy siak ją kupię. Generalnie dla osób wciągniętych w ultimate team polecam. Dla tych co chcą pykac karierę to nie wiem czy bym wymienił 18 na 19
0
W żadnym. PSG na pewno nie chce go sprzedać za żadne pieniądze. Z tym że należy wziąć pod uwagę że może Neymar nie chciał sobie zamykać furtki i powiedział im że jeżeli jakoś tego nie rozwiążą np. przez wpisanie klauzuli do kontraktu, to on zostaje w Barcelonie. Czasami ludzie zapominają że nie tylko klub ustala warunki kontraktu
0
Tylko kim był Verratti, gdy przychodził do PSG a kim był Neymar? Skok prestiżu dla paryżan po przejściu Brazylijczyka był ogromny. Ludzie zaczęli myśleć "A obejrzę to PSG zobaczę jak Neymar czaruje". Zupełnie inna sytuacja podczas podpisywania kontraktu.
0
Chwilę szukałem, ale jest dokładnie tak jak myślałem. Na pewno nie bez znaczenia jest to że Michał urodzony jest w styczniu. U maluchów w wieku 9-10 lat rok różnicy między grudniowymi a styczniowymi dziećmi jest duża różnica w rozwoju. Zwłaszcza że na tych filmikach widać że chłopak polega przede wszystkim na tym, że jest szybszy od większości rywali. To może się zmienić przez najblizsze kilka lat. Myślę że szanse iż zostanie zawodnikiem pierwszego składu są niewielkie, aczkolwiek warto mieć nadzieję.
1
Mnie też Elex przypadł do gustu. To była gra dla fanów Gothica 1 i 2. Było w niej czuć niezwykle dużo elementów zawartych w tych produkcjach. Oczywiście jak zawsze mieli problem z glitchami i optymalizacją, ale do tego poniekąd też się już przyzwyczaiłem
1
Pitu pitu, bo wy wiecie jak wyglądają kontrakty Mbappe i Neymara. Brazylijczyk przychodził z takim statusem, że on niczego nie musiał. Równie dobrze mógł sobie zastrzec że chce klauzule i jak jej nie dostanie to nici z transferu. Jako jeden z niewielu zawodników mógł dyktować PSG warunki, bo grał w wielkiej Barcy, gdzie miał wszystko.
0
Chyba Francja ze względu na fenomenalny środek pola Messi byłby bardziej odciążony. Chociaż Hiszpania też bardzo kusi bo z Leo miałby u nich kto grać do przodu a nie tylko w środku.
0
Serio akurat ten mundial ja przekonał? Nie jest jakiś bardzo porywający oprócz pojedynczych meczów
0
Jakby to wpadło to byłby mocny kandydat do bramki roku
0
Znowu gada że Umtiti już w domu xd
0
Gdyby to wpadło...
0
On od jakiegoś czasu się zmaga z tą kontuzja i niby może grać, ale z bólem i ryzykiem pogłębienia urazu