luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyba za dużo białych oglądasz jak Ci się wydaje że Barca zawsze gra na wrzutki bo ja jakoś nie pamiętam kiedy ostatnio graliśmy tak jak dzisiaj.
31
O czym ty mówisz przecież tak gramy bo po ziemi to się nie da...
0
Szkoda że Miny już nie ma możnaby go wpuścić na atak i grać na główki przy tej murawie :p
0
Ale więcej czasu spędzamy w ataku jednak dlatego lepiej żebyśmy atakowali po stronie z lepszą murawa
0
Już dawno nie byłem tak zły oglądając mecz Barcy. Przecież tam są górki usypane...
10
Dobrze że Xaviego już z nami nie ma bo by zszedł na zawał gdyby zobaczył tą murawę.
2
Ta murawa to jest jakiś żart... Nie ma jakichś wymogów dotyczących stanu nawierzchni?
0
"Barcelona moonwalked their way to the league title last year" komentator na Bein Sports :D
0
Ale te dzieci co hejtuja to nie są jednak na tyle dojrzałe żeby dzwonić po hydraulika :p Zresztą jak już trzymać się tego porównania, to jesteśmy w stanie ocenić każdą pracę praktycznie na podstawie jej efektów. Jak coś nam się psuje samo tydzień po interwencji hydraulika to jesteśmy w stanie powiedzieć że jednak źle wykonał swoją pracę.
1
Trochę racja, z tym że większość z nas na hydraulice prawie czy dziennikarstwie się nie zna, a jednak na poważnie interesując się piłką nożną możemy wyrazić swoją opinię jak według nas byłoby lepiej.
0
Ja się ostatnio dobrze bawiłem przy Horizon zero dawn :p Ale kaca po Wiedźminie to nie wiem czy cokolwiek wyleczy do następnego poruszenia tematu przez redów
0
Pewnie, a to że jak tak dalej pójdzie to z hukiem wylecimy z UE to kogo to tam interesuje. Powiedz proszę jeszcze komu żyje się lepiej? Oprócz osób które sobie narobiły 4-5 bachorów i żyją z 500+?
8
A potem stawiaj na odwrót :p
0
Jak nie podpisałeś umowy to do niczego się jeszcze nie zobowiazales. Możesz im w każdej chwili powiedzieć że jednak się rozmysliles, tak samo w drugą stronę
3
Nie oglądam meczów Realu, więc się o nim nie wypowiem. Natomiast jeśli chodzi o mecz Blaugrany to uważam że bardzo ważna była postawa Messiego. Jeżeli będziemy mieli tak grającego Leo, dobrze już teraz wyglądającego Dembele i Suarez się ogarnie to możemy powalczyć o tryplet choć to bardzo optymistyczny scenariusz.
2
Za dużo. Niestety, ale dopóki ła ligi nie wykupi jeden gigant, to stracili klienta. Przerzuciłem się na angielskie streamy
1
Co to za porównanie xD To tak jak powiedzieć że Busquets jest lepszy od Dembele. Kompletnie inne etapy kariery zupełnie różne pozycje. Stwierdzenie którym Monchi trochę się ośmiesza.
14
Bez przesady. Bardziej denerwujące jest szukanie Messiego przez Suareza, a nie na odwrót. Akurat Dembele z Leo zgrywali się całkiem dobrze w tym meczu.
1
Przecież było o tym mówione wszędzie że w Barcy dostanie trochę mniej niż w Bayernie, a przyszedł do nas z powodu chęci osiągnięcia sukcesów sportowych. Nie zarabia 9 mln netto.
5
Ja tam się cieszę. Po prostu za każdym razem jak widzę że polska drużyna mierzy się z kimś w Europie i jest kurs większy niż 5 to stawiam na zwycięstwo tej przeciwnej :D Idzie się nieźle dorobić :p
3
Wszystko zależy od kraju, w którym zawodnik chce uzyskać paszport. Może Arturo ma szansę trochę już przebywa w Europie
3
Zawsze można zagrać i w finale z Barcą strzelić 5 swojaków a potem dostać czerwoną :D
16
Dembele.
0
W środę u nas będzie 36 to blisko. :'(
0
Ja tam mu się nie dziwię, rok bez gry czekając na Barce mógłby skończyć jego karierę i nigdy nie wróciłby do formy.
0
Mówi się o Gomes + Mina + hajs za Pogbe. A francuz kompletnie nie może wpasować się w styl United może liczą że Gomes to zrobi? Zresztą możliwe że mają już też przygotowany jakiś transfer na ostatnią chwilę. W tym okienku to nic nie jest niemożliwe.
0
Że lepiej postawić już na naszą szkółkę jak i tak mamy przesyt w pomocy.
0
Prawda, zwłaszcza teraz liczba piłkarskich gentlemanów coraz bardziej maleje.
1
Nie wiem, czy oglądamy te same mecze, ale mi tam właśnie Rakieta się bardziej podoba wyżej niż na pozycji Busiego. Zreszą w zeszłym sezonie zwłaszcza był jednym z naszych najlepszych piłkarzy. Dopóki trzyma poziom i nikt z nim nie wygrał rywalizacji nie widze, czemu miałby zostać odsunięty od pierwszego składu.
1
No i jeszcze szejk by Rabiota nie puścił. To strasznie duże ryzyko dla młodego zawodnika czekać rok na ławce może równie dobrze zakończyć jego karierę. Rozumiem francuza