luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Weźcie włączcie sobie angielskiego streama tam mówią o Ronaldo w akceptowalnych odstępach czasu, tak że nawet można docenić na przykład to jego dobre uderzenie sprzed chwili
0
Dzięki, przejrzałem kilka z góry, ale nie dojechałem do komentarza o tym :D
0
Działają wam serwery origina na pc?
2
Klasyk to klasyk ja już się nie mogę doczekać :p
0
Gdybym miał problem z połączeniem ich to bym się nie pytał o tą dwójkę. Jeżeli chodzi o sposób połączenia to na napastniku zaczyna Rabiot za lm nominalny napastnik zaczynałby na cm w trójkącie Suarez-Alba-Umtiti bądź Mandzukic-Sandro-Chiellini
0
Jak myślicie lepiej brać Mandzukicia Scream czy zwykłego Suareza na napastnika? Dodam że na skrzydłach jest Neymar i Lucas potm. FIFA 19
0
Dobra koniec la rambla i oglądamy, polecam wszystkim to samo :D
0
Wpisz Barca Sevilla totalsportek i masz ze 20 działających streamów po angielsku
2
Ja mam screnny jak jeden użytkownik założył się ze mną o skrzynkę piwa że Griezmann wygra (on twierdził że tak będzie) więc nie mogę się doczekać wyników xd
0
Mnie najbardziej irytuje u Valverde rotowanie piłkarzami i pomijanie chociażby takiego Malcoma. Krew mnie czasem zalewa jak jest 80 minuta remis a my nadal bez zmian :/
0
Halo EA gdzie są te nagrody za ligę weekendową
0
Ma ktoś ochotę zagrać meczyk w futa w fife 19 na pc?
0
Gold III to nic nie mówi. Przy Divison musisz napisać która liga która ranga :p Ja za ligę 3 rangę 1 wziąłem paczki wymienne. Wpadł Cavani więc się opłacało (miałem zawał że Suarez no ale zapomniałem o zawodniku PSG)
0
Nie pamiętam jak to dokładnie wygląda, ale kontuzja musi być odpowiednio długa (kręcą mi się po głowie 4 miesiące ale możliwe że to błędne)
0
Co ci bukmacherzy jacyś niespełna rozumu? To że ani Griezmann ani Mbappe jej nie dostaną jest oczywiste. Może ją otrzymać Modric Ronaldo lub Messi i to tyle.
12
No nie wiem, raczej pierwsza zaczęła wykonywać manewr, skoro już dwa samochody zdążyły się zatrzymać. Jak na moje wina wyprzedzającego
0
Ale trenerowi płacą żeby jak zawodnicy nie grają to coś z tym zrobić. Już nie mówię o założeniach taktycznych no ale chociaż zmiany...
1
Coutinho brakuje siły lub szybkości by być niesamowitym zawodnikiem na skrzydle. Teraz gdy wybiega za obrońców to zawsze jest doganiany :/
0
Czy Messi jest naszym jedynym zawodnikiem, który zachowuje poziom i formę? Reszta to raz gra dobrze a raz tragicznie
0
Z Enrique to przynajmniej miałem wrażenie że potrafił zmotywować naszych do grania na najwyższym poziomie. A tu to chłopaki pokopcie sobie piłeczkę jak się uda to wygracie a jak nie no to trudno
0
O kurcze Dembele się rozgrzewa może dostanie 3,5 minuty
0
Zmiany? Przecież to widać kto tam już ledwo biega :/
0
Co tu się dzieje, kto mi ekstraklasę włączył?
3
Coraz bardziej szkoda mi Malcoma, chłopak ma wielki potencjał a narazie to nawet nie ma okazji powąchać murawy. Oby to się zmieniło niedługo, choć nie wydaje mi się :/
0
Myślę że dostanie czas do el clasico, jeśli zostaniemy w nim ośmieszeni z tragicznymi wynikami po drodze to się pożegnamy z Valverde
1
Coutinho trochę brakuje gazu w nogach, który ma Neymar. Zbyt często wychodząc na pozycję daje się niestety dogonić
0
Messi wejdzie na 100%
0
A jak chciałeś obronić strzał sytuacyjny z kilku metrów w sam róg? Nieważne kto by tam stal i tak to by była bramka. Obwiniać Niemca tutaj to idiotyzm
0
Przecież Suarez gra niezły mecz ja nie wiem co wyście się tu tak uparli na niego
0
Oglądasz mecz czy tylko gadasz jak zawsze?