luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No trzeba mu przyznać że umie sobie zdobyć kibiców :D
11
Ja to pamiętam jak ktoś tam z Madrytu skomentował że nie wie jak cos takiego mogło się stać w profesjonalnym klubie a potem zrobili to samo w pucharze króla XD
1
Zubizareta kiedyś stwierdził że Puyol jest naszym transferem do linii obrony po wyleczeniu kontuzji bodajże, gdy wcześniej obiecywał transfer klasowego defensora
0
Jutro nagle Mbappe fisiado :D Ale by wszystkim czapki z głów pospadały XD
1
Real sprowadził Balea jak my kiedyś Puyola xD
2
I tak duży plus że chce Ci się poświęcać swój czas całkowicie dobrowolnie. Się nie przejmuj następnym razem na pewno się wyrobisz :D
1
Ładnie Gareth załadował :D
7
Chodzi mi o kibica realu trzymającego sobie w górze napis "Who needs Ronaldo" po prostu to trochę niestosowne po tym ile dla nich zrobił
9
Who needs Ronaldo XD Tacy to kochani kibice z Madrytu
1
Nie gramy a nasz Own Goal i tak już strzela :D
1
Jak przyjdzie jeszcze Pogba, a Real nikogo nie sprowadzi to chyba część kibiców białej części Madrytu nie będzie mogła siedzieć bez pewnej maści do końca roku :D
13
Abidal pewnie oglądał Handluj z tym na Kartomanii i dlatego mam tak dobrze idzie w tym okienku :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bailly, Manolas, Ramos, Opara, Azpilicueta jeszcze dość szybki jest Umtiti choć zazwyczaj lubię nim grać z sympatii. Jak wejdziesz na futbina to chyba możesz posegregować karty pozycjami szybkością biegu
Edit: po sprawdzeniu to jeszcze Hermoso, Upamecano i Abraham
1
Myślę że teraz sobie ktoś to wymyślił. Nie puszczą Modricia w tym roku po tym jak Cristiano odszedł
0
Też mi się wydaje że treningi z kluczowymi zawodnikami w Barcelonie dadzą mu aktualnie więcej niż torune z większością rezerw i meczami po nocach liczę na niego w tym sezonie.
16
Nie żebym marudził, ale przyjąć i miec już spokój z Andre. Czułbym się znacznie lepiej gdyby udało się go już sprzedać.
2
Może autor miał na myśli że nie mógł dokończyć meczu z Romą, ale i tak dość duży babol :p
0
Też sądzę, że jeśli do Realu nie przyjdzie jakiś duży zawodnik typu Hazard Neymar czy Mbappe to na pewno w lidze są na przegranej pozycji.
3
Plan jest taki że Vidal się wda w bójkę z piłkarzami Realu i potem na podstawie Varu od nas wyleci tylko on a od nich kilku piłkarzy którzy mu oddało i w ten sposób wygramy z białymi :D
0
Oby tak :p
0
Fantastycznie się go ogląda z piłką przy nodze, ale niestety po pierwsze nie został w Hiszpanii, a po drugie to nie potrafił wybiegać sobie miejsca w żadnej drużynie. Wielu trenerów mówiło o tym że Halilovic się nie wraca do obrony i nie pracuje w pressingu dlatego gra tak mało.
0
Tak? Bo aktualnie to mamy najmocniejszą kadrę w europie z porządnymi zmiennikami na każdą pozycję. Nie mówię że na 100% wygramy tryplet, ale jednak całkiem nas skreślać to trochę nie na miejscu.
0
Dlatego właśnie napisałem o sprzedaży za dwa lata. Poza tym napisałem o możliwości. Jeszcze 10 lat temu żaden duży klub nie wziąłby piłkarza dla renomy a żadnego mniejszego nie byłoby na to stać, a odkąd pojawił się nowy gracz na rynku w postaci Chin znacznie łatwiej jest sprzedać piłkarza który najlepsze lata gry ma już za sobą za pokaźną sumkę.
19
Za mało skrócił te wakacje! Powinien od razu po mundialu wrócić do treningów!
0
Raczej plotka wątpie by Real puścił kogokolwiek już w tym okienku transferowym bo Barca im pożądnie odskakuje pod względem kadry.
9
W sumie jak tak o tym pomyśleć, to inwestorzy z chin bardzo korzystnie wpływają na nasz klub. Kiedyś kupując Vidala liczylibyśmy się z tym że odejdzie za darmo za 2-3 lata. Teraz dzięki renomie Barcy kluby chińskie będą w stanie wyłożyć za niego za dwa lata spore pieniądze tylko dlatego, że grał w klubach takich jak Barca Bayern czy Juve. Dzięki temu znacznie łatwiej jest nam zachować stabilność finansową i sprowadzać doświadczonych piłkarzy, bez obawy przed stratą zbyt dużej ilości pieniędzy.
2
Gralibyśmy 3-6-1 xD
2
Po pierwsze to moim zdaniem kadra na ten sezon powinna już być zamknięta i co więcej kilku zawodników musi odejść. Po drugie to Real najpierw musi ruszyć bo jakiegoś zawodnika z przodu w zastępstwie za Cristiano. A po trzecie to mamy już za dużo zawodników którzy nie będą chcieli siedzieć na ławie i Eriksen zdaje sobie z tego sprawę. Coutinho, Busi, Rakitic, Vidal, Arthur, w dodatku Roberto ma przejść do pomocy. Jeszcze dochodzi do tego Malcom i Dembele więc prawdopodobnie będą tylko 3 miejsca w pomocy. Eriksen jest świetny ale nie mamy dla niego miejsca
0
Tak, ta dwójka prawie na 100% odejdzie