luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A postawiłby za 100 to by nie weszło :D
0
Nie no nie przesadzajmy :p Myślę że Kante mógłby wiele wnieść do naszego zespołu, ale musiałby grać zamiast Busiego, a to i niemożliwe i bez sensu.
0
Myślę, że z tą polityką transferową to niektórzy mogą usłyszeć, że jeśli nie chca przejść do słabszego zespołu obniżając swoją pensję to przesiedzisz cały sezon na trybunach
11
Jak dołożysz jakieś 120 mln ze swoich to może im się uda ściągnąć Francuza. Świetny transfer i to tanio, a niektórzy nadal narzekają xd
0
Eeeee, a skoro chcesz ściągać i tak nielegalnie to niby czemu nie torrenty? :P Generalnie to ja tam polecam się złożyć z kilkoma osobami na netflixa my mając w 6 osób wykupiony największy pakiet płacimy 9 zł miesięcznie.
0
Także posiadam Kindle Voyage i mogę potwierdzić to co kolega wyżej napisał. Także warto dodać, że jeśli nie masz problemu z czytaniem w języku angielskim to znajdziesz w sieci zdecydowaną większość książek w formacie mobi.
1
Ja nie wiem co wy macie z tymi czerwonymi kartkami. Vidal przez całą karierę zebrał ich 4 dla porównania taki Roberto (o którym nie słyszałem żeby był jakimś szczególnym brutalem) jest znacznie młodszy a ma już dwie na koncie. A taki Ramos to pozbierał aż 13 :)
4
No tak, ja za to pamiętam lament ła rambli, ze jakby zagrał w rewanżu z Realem to Bayern by przeszedł dalej ;) Bardzo dobry zawodnik bardzo dobra cena, a walczaka od jakiegoś czasu nam potrzeba
1
No dobra ale dotychczas to tylko i wyłącznie od początku do końca koncertowo psuli xd
0
Na to wygląda, choć aż mi się nie chce wierzyć :D Może Francuz ma wrodzona smykałkę do negocjacji :p
4
Panie przecież to jest deal życia jak za 20 mln. Z całym szacunkiem dla Paulinho ale powiedziałbym że raczej jednak jest gorszym zawodnikiem od Vidala, a opchnelismy go za 50 i bierzemy Chilijczyka za mniej niż 20! Co się stało z zarządem Barcelony? Jeszcze rok temu wszyscy się z nich śmiali, a teraz to szaleją jak rekiny po tym rynku.
0
Przecież do momentu kiedy graliśmy "drugim garniturem" to wygrywaliśmy to spotkanie 2:1 potem weszła Barca B która jest na poziomie 3 ligi hiszpańskiej to nie ma co się dziwić że robili z nimi co chcieli.
9
Brazylijczyk stał się jednym z moich ulubionych piłkarzy zawsze wkładał w serducho w grę, choć pod koniec sezonu trochę zaczęło brakować mu paliwa. Bardzo ważny piłkarz dla Barcy w zeszłym sezonie i trochę szkoda że już u nas nie zagra :p
1
Jedyne co, to nie odpowiada mi jego agresywna i kontrowersyjna natura. Tak to pomocnik bardzo dobry. (Będzie czym grać w fifie :D)
0
Niekoniecznie, w tym tekście jest wiele razy o tym wspomniane że Polska jest po prostu jednym z bardziej irytujących narodów w czasie jakiejkolwiek okupacji. Zwłaszcza że wymordowanie wszystkich/zdecydowanej większości by nie przeszło. Byleby temu drugiemu zrobić na złość, nieważne że ryzykuje się swoim życiem. To musi być strasznie irytujące podejście dla okupanta
0
Dzięki, na taką odpowiedź liczyłem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dzięki, jakiś ty łaskawy dobrze że się zlitowales i nie wypisales strzelców bramek i minut w których je zdobyli
17
Nie każdy ma możliwość obejrzenia spotkania, a akurat byłem na nocce w pracy. Oglądanie meczu bez znajomości wyniku jest prawie tym samym co na żywo. Myślałem że akurat tutaj ludzie to zrozumieją i będę bezpieczny, ale jak widać niektórym sprawia przyjemność psucie innym choć trochę humoru
28
Wiesz co? To jest serio chamskie jeśli to prawdziwy wynik...
0
Ma ktoś moze link do pełnego meczu Barcy z Romą, bez podawania wyniku i bez takowego wyświetlającego się na stronie? Z góry dzięki
0
Przecież dał sobie deadline do 10 lat, to znaczy że ma nadzieję się tak rozwinąć żeby trafić do Barcy bo jeszcze nie jest gotowy :p
0
Arthur czuje ten sam rytm futbolu co Xavi :D
3
Też tak mam, zresztą jak jest za chłodno to można się dość łatwo ubrać/ogrzać a przy upałach to jest znacznie ciężej
4
Dzisiaj mają być niby 34 stopnie u mnie chyba wezmę laptopa i pójdę siedzieć w wannie z zimną wodą xd
40
Jest 8:05 a już jest znacznie za ciepło... Ja nie wiem jak można lubić taka pogodę
11
Hmmm myślę o występie Malcoma w meczu z Romą, jest ryzyko że piłkarze przeciwników będą strasznie polować na jego nogi, a zdecydowanie nie potrzebuje on teraz kontuzji.
11
Komentarz usunięty
0
Jak najbardziej, do 5 godzin snu człowiek się najbardziej regeneruje.
5
Cilessen mi w tym elemencie zawsze imponował, że jednak próbował się rzucić a nie patrzył jak wpada i nieraz mu wychodziło.