luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Wchodzi Nzonzi szykuje się piękna obrona Częstochowy przez następne 40 minut
0
Ale żenada...
0
Ahhhh ten cudowny Varane
0
Mógł lepiej pociągnąć xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby przegrywali to może. Teraz będą się murować...
1
Będzie Var sędzia dostanie możliwość obejrzenia sytuacji przed podjęciem złej decyzji jak to w Hiszpanii
0
Myślę że z karnego też się wybroni sytuacja taka 50/50 z jednej strony bardzo blisko i ręce ułożone w miarę naturalnie do wyskoku, ale z drugiej strony zablokował strzał i był ewidentnie ruch ręki w stronę piłki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ewidentnie został kopnięty w tył kolana, co prawda nie celowo ale jednak boleśnie
7
Griezmann zmęczony mistrzostwami na których praktycznie nic nie robił oprócz strzelania karnych xd
0
Przecież oni grają jakby spuchli przed rozpoczęciem tego meczu
0
Kante trochę mózg odcięło bezsensowny faul
0
Tak jak komentatorzy mówili Mandzukic to umie odnaleźć się w polu karnym
1
Może im jest bardziej zmęczony tym lepiej gra :D
1
W ogóle zawsze jak Umtiti ratuje Francję to komentatorzy jakoś tego nie zauważają a wystarczy że Varane był blisko piłki i nie padła bramka żeby zacząć wywód jaki to on jest cudowny xD
0
Ja tam chyba wolę Chorwację :p
0
Czy Ci komentatorzy mogą się przestać rozpływać nad porywającą grą autobusem?
6
Ci konsultanci to potrafią tylko dawać linki do ich "troubleshooting steps" udało mi się przed chwilą jednak wymyśliłem :p Trzeba było usunąć profil w samej Fifie, jakby ktoś miał podobny problem
0
Hej mam problem i konsultorzy z EA mi nie byli w stanie pomóc mianowicie, gdy uruchamiam Fifę 18 na początku się ona przybliża nienaturalnie, a w samej grze przy konfiguracji pada zamiast przycisków wyświetlają się ścieżki mianowicie *data\ui/artAssets/%s i w samej grze przyciski nie są na swoich miejscach, a gdy próbuje je zmieniać to gra się wyłącza. W razie czego robiłem już reinstall Fify a nawet postawiłem świeży system i zainstalowałem na nim praktycznie tylko sterowniki i grę i dalej nie działa. Ktoś ma może jakiś pomysł?
0
Więcej moli krzyczeć że Mistrzostwo Świata wraca do domu :p
23
Głupotą jest też płacić mu 7 M za sezon
0
Tak, już słyszeliśmy od meczu z Argentyną że chcecie Mbappe i że Dembele mu nigdy nie dorośnie do pięt i że czemu my nie kupiliśmy Kyliana. Starczy.
16
Gomesa.
1
Wielu już było następców Messiego czy Neymara narazie Mbappe kisi się w psg i nie wiadomo ile utrzyma ten poziom. Trochę przedwcześnie na mówienie że im dorówna a co dopiero że będzie lepszy
7
Najbardziej chyba żal Hazarda, najlepszy piłkarz tych mistrzostw
9
Ja to jednak wolę Dembele w Barcelonie...
0
A Żiru to chyba za dużo Benzemy oglądał XD
1
Umtiti nie dość że czyści wszystko to jeszcze gol :D
3
Show Griezmanna