17

Wchodzi Nzonzi szykuje się piękna obrona Częstochowy przez następne 40 minut

0

Ale żenada...

0

Ahhhh ten cudowny Varane

0

Mógł lepiej pociągnąć xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby przegrywali to może. Teraz będą się murować...

1

Będzie Var sędzia dostanie możliwość obejrzenia sytuacji przed podjęciem złej decyzji jak to w Hiszpanii

0

Myślę że z karnego też się wybroni sytuacja taka 50/50 z jednej strony bardzo blisko i ręce ułożone w miarę naturalnie do wyskoku, ale z drugiej strony zablokował strzał i był ewidentnie ruch ręki w stronę piłki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ewidentnie został kopnięty w tył kolana, co prawda nie celowo ale jednak boleśnie

7

Griezmann zmęczony mistrzostwami na których praktycznie nic nie robił oprócz strzelania karnych xd

0

Przecież oni grają jakby spuchli przed rozpoczęciem tego meczu

0

Kante trochę mózg odcięło bezsensowny faul

0

Tak jak komentatorzy mówili Mandzukic to umie odnaleźć się w polu karnym

1

Może im jest bardziej zmęczony tym lepiej gra :D

1

W ogóle zawsze jak Umtiti ratuje Francję to komentatorzy jakoś tego nie zauważają a wystarczy że Varane był blisko piłki i nie padła bramka żeby zacząć wywód jaki to on jest cudowny xD

0

Ja tam chyba wolę Chorwację :p

0

Czy Ci komentatorzy mogą się przestać rozpływać nad porywającą grą autobusem?

6

Ci konsultanci to potrafią tylko dawać linki do ich "troubleshooting steps" udało mi się przed chwilą jednak wymyśliłem :p Trzeba było usunąć profil w samej Fifie, jakby ktoś miał podobny problem

0

Hej mam problem i konsultorzy z EA mi nie byli w stanie pomóc mianowicie, gdy uruchamiam Fifę 18 na początku się ona przybliża nienaturalnie, a w samej grze przy konfiguracji pada zamiast przycisków wyświetlają się ścieżki mianowicie *data\ui/artAssets/%s i w samej grze przyciski nie są na swoich miejscach, a gdy próbuje je zmieniać to gra się wyłącza. W razie czego robiłem już reinstall Fify a nawet postawiłem świeży system i zainstalowałem na nim praktycznie tylko sterowniki i grę i dalej nie działa. Ktoś ma może jakiś pomysł?

0

Więcej moli krzyczeć że Mistrzostwo Świata wraca do domu :p

23

Głupotą jest też płacić mu 7 M za sezon

0

Tak, już słyszeliśmy od meczu z Argentyną że chcecie Mbappe i że Dembele mu nigdy nie dorośnie do pięt i że czemu my nie kupiliśmy Kyliana. Starczy.

16

Gomesa.

1

Wielu już było następców Messiego czy Neymara narazie Mbappe kisi się w psg i nie wiadomo ile utrzyma ten poziom. Trochę przedwcześnie na mówienie że im dorówna a co dopiero że będzie lepszy

7

Najbardziej chyba żal Hazarda, najlepszy piłkarz tych mistrzostw

9

Ja to jednak wolę Dembele w Barcelonie...

0

A Żiru to chyba za dużo Benzemy oglądał XD

1

Umtiti nie dość że czyści wszystko to jeszcze gol :D

3

Show Griezmanna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?