0

Mam taki zamiar ja to się zastanawiam czy ich nie wkopać tylko brzyjdziej. Jasno się nie raz wyrażałem że nie chce. Nie spodziewałem się że serio mogą mi to dorzucić.

0

Dziękuję, spróbuję

0

Jakieś pół godziny to jeszcze ma sens?

0

Nie wiem, ale potem jeszcze drugi kolega który też bierze zaczął się śmiać czy powiedzieć mu a tamten że nie i generalnie brzmieli oboje bardzo jakby mi tam coś dorzucili i bardzo nalegał zebym wypił całe

0

Serio? Piszę tu codziennie i pisze na forum naprawdę czy ktoś wie co powinienem zrobić. Nie wiem jak mogę to udowodnić poprodtu napisałem z nadzieją że ktoś mi pomoże

2

Post jest na powaznie
Boje się że kolega dorzucił mi do połowy tigera której wypiłem połowę metamfetaminę proszę, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie potrzebowałbym wiedzieć co robić. Podejrzewam bo koleś najpierw 3 razy mi ją zaproponował (znamy się już dość długo) odmówiłem z 3 razy i potem dał mi się napić swojego tigera i jak się napileem to wziął mi z ręki i pomieszał mówiąc żeby się dobrze wymieszało
Z góry dzięki za pomoc, na serio się boje

1

W każdej akcji kluczowym zawodnikiem jest Xavi... To jego brakuje nam najbardziej żeby zobaczyć "starą" Barce

3

Może komuś się kliknięlo na odwrót i zamiast 75 wyszło 57 :p

0

I gramy bez napastnika...

1

Fizyczność składa się z różnych statystyk i padanie Ronaldo jest uwzględnione w równowadze która co roku ma niską

17

Kontrakt Barcelony z Pesem daje się we znaki :p

0

Błędem wielu osób w Gothicu jest to, że staraja się za szybko przejść dalej. Stworzenia są resetowane po każdym rozdziale, a niektórych misji nie można wykonać. Jeżeli w każdym rozdziale będziesz dużo eksplorował i zabijał stworzenia oraz robił misje to w pewnym momencie zaczyna się czuć potęgę swojej postaci :D No i właśnie dlatego tak lubię tą produkcję, nie wybacza niczego i na początku się jest nikim praktycznie.

0

Nie dokladaj bez sensu, już lepiej kupić sobie za tą różnice FIFA pointsy na początku i otworzyć wtedy paczki. Jak masz tą jedną czy dwie na tydzień, to za miesiąc zawodnicy będą warci już znacznie mniej niż na początku.

0

Ależ bez sensu pytanie, Munir jest nominalnie napastnikiem, a Pique to zazwyczaj korzysta z tego że obrońcy rywala się nie spodziewali że będzie czegoś próbował no i na wzroście. Odpowiedz nasuwa się sama.

4

Kurcze Gothic 2 to jedna z tych gier, gdzie nieważne ile razy wrócę i tak będzie ciekawie i wciągająco :D

0

Naprawdę uważasz że Ronaldo w czasach Manchesteru miał lepszy drybling niż Messi? Statystycznie na pewno nigdy tak nie było choć możnaby to wytłumaczyć lepszym strzałem z dystansu Ronaldo co pozwalało mu nie dryblować tak często. Zwróć uwagę na to, że cr7 znacznie bardziej polegał w dryblingu na tym, że był wysoki silny i szybki. Przeciwnicy często wiedzieli co będzie chciał zrobić, ale zazwyczaj nie zdążyli zareagować. U Messiego natomiast jak się patrzy na jego rywali to oni po prostu nie mają pojęcia co Argentyńczyk zrobi balans ciała u Leo jest tak mylący, że mimo wielu lat najlepsi obroncy nadal sobie z tym nie radzą. Dlatego też CR7 stracił swój drybling wraz z wiekiem, a nasz kapitan dalej potrafi zachwycić. Z tego wnioskuję że Messi jest lepszym dryblerem

0

Podeślij, jak będziesz mógł :D

2

Jeju, ja nie wiem ile razy można tłumaczyć, że drużyny rezerw nie można zbudować wokół samych 17-18 latków. To musi być mieszanka trochę bardziej doświadczonych zawodników i wybijających się młodzików.

2

To smutne, że wielki talent może przypaść w sumie komukolwiek, a piłkarze zazwyczaj nie są ani wykształceni ani choć trochę inteligentnii. Grosicki idealnie to pokazuje w ostatnich dniach. Powinnien pamiętać o swoim szczęściu, że nie musi pracować za marne 2300 brutto na kasie.

0

Kiedyś futbol był znacznie bardziej "podwórkowy" teraz to ciężko sobie wyobrazić wyniki typu 6:3 :p

0

Ja prawdopodobnie pojadę :D

6

Bo Rafinha chce grać w każdym meczu, a młody Suarez albo marzy o zawojowania Barcy, albo jest leniwy i odpowiada mu siedzenie na ławce bez walki o skład.

0

Malcom, Langlet, Vidal, Arthur no rzeczywiście tragiczna ławka

1

Akurat piłkarze pokazali się całkiem fajnie. Nie miałbym nic przeciwko żeby zostali w lidze. Tylko wywalić tego odpowiedzialnego za stan murawy...

0

To całkiem śmieszne, jak teraz 'kibice' oczekują trypletu co rok, wprowadzania młodych do składu, rotowania kluczowymi zawodnikami i jeszcze pięknej i efektownej gry. Era Guardioli się skończyła. Obudźcie się...

12

Ja nie mogę, niech ten rok szkolny się już zacznie. Teraz nagle wszyscy zwalniają Valverde. Graliśmy na najgorszej murawie, jaką widziałem podczas meczu Barcelony. Mówicie o tym, że Barca nie może się cofać po strzeleniu bramki. Myślicie że to takie proste? Przecież na pierwszy rzut oka było widać że to Valladolid wyszło wyżej chcąc odrobić straty. Stąd reakcją Valverde było wprowadzenie Vidala. Nie wiem jak skomentować to, co dzieje się po meczu. Idźcie grać w fife. Naprawdę

0

Właśnie też nie wiem, co wszyscy marudzą. Wyszłaby tu Barca Guardioli to podobnie by to wyglądało. Nasza gra opiera się na szybkich krótkich podaniach po ziemi, czy też ostatnio prowadzeniu piłki przez Messiego. Nawierzchnia uniemożliwiła piękne granie. Trzeba się po prostu cieszyć że 3 punkty jadą do nas.

0

Murawa tak wygląda, że ciężko cokolwiek zagrać. Trochę kopanina w środku pola, a Real Valladolid całkiem dobrze się prezentuje. Generalnie mecz byle wygrać i do zapomnienia bo pięknej gry to tu nie zobaczymy

0

Ja mam wrażenie że przeciwnicy serio omijają Umtitiego bo boją się wejścia w pojedynek z nim :p Wszystkie ataki przechodzą strona Pique

0

Akurat Suarez to powinien zostać na murawie. Zawsze jest możliwość że się poprzepycha i trafi jakaś bramkę z mało komfortowej pozycji, zresztą jeden z niewielu któremu można wrzucić na główkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?