0

Ale kto tu powiedział u dużych ilościach? Twój komentarz zabrzmiał tak jakby po zapaleniu pierwszego jointa nie dało się już od tego uwolnić i normalnie straszne uzależnienie prowadzące do śmierci. Alkohol jest i bardziej uzależniający i bardziej szkodliwy od konopi, co zostało potwierdzone w niejednym badaniu, ale ludzie i tak preferują wypić niż zapalić od czasu do czasu

0

Ale nie mówimy o paleniu codziennie przez cały czas, tylko od święta. W takim wypadku jest to znacznie zdrowsze niż na przykład codzienne picie po 6 piw które wiele osób praktykuje.

5

Idąc takim torem rozumowania, to radzę nie pić tego piwa, jak wam zależy na życiu. Zioło to używka która brana z głową nie niesie praktycznie jakichkolwiek konsekwencji

2

A się pochwalę że trafiłem Neymara w fifie 19 :D Trochę szkoda że niewymienny, ale i tak niszczy :p

0

Ja dostałem Neymara, co prawda niewymiennego ale nie narzekam :D

0

Generalnie większość normalnych firm albo jak podaje datę to podaje też godzinę, albo jak jest tylko data to publikuje to coś po prostu po 24 poprzedniego dnia. Z racji że EA ma w zwyczaju 19 to liczyłem że im się uda, ale nie znowu trzeba czekać i zgadywać o której mogliby chociaż jakiś komunikat dać

0

Poważna firma...

0

Kurde EA dawać tego web appa...

0

To jest rozwiązanie, spowodowane trudniejszym sposobem kwalifikacji. Teraz będzie więcej meczów na szczycie i każdy gracz celujący w top 100 będzie miał wiele naprawdę wymagających spotkan. To pozwala skrócić lw bo nie będzie takiego ścisku na szczycie tabeli

5

Zainwestuj w dobry internet, to podstawa egzystencji :D

0

Ta sytuacja akurat została dobrze rozstrzygnięta, ale generalnie var ma praktycznie same pozytywy :p Opisałem to szerzej w komentarzu niżej.

7

Nawet nie miałem na myśli konkretnie Realu, tylko z tym systemem arbiter może być pewniejszy w swoich decyzjach, zawodnicy nie mogą się praktycznie kłócić no i ja oglądając mam ten spokój, że wynik nie zostanie wypaczony przez decyzję arbitra. Zmniejsza się też ilość chamskich zagrań bo łatwo za nie wylecieć z boiska teraz już nie ma że sędzia nie widział.

10

Nadal nie rozumiem, czemu nie ma varu w lidze mistrzów

1

Mają trochę inne rolę i jednak jak narazie to Neymar jest lepszym zawodnikiem. Na pewno dużą przewagą zawodnika PSG jest jego prędkość, Cou czasem ominie przeciwnika a potem brakuje mu pary w nogach.

1

Myślicie że Salahowi wyszedł jeden sezon i w tym już nie wróci do takiej formy, czy może zacznie regularnie wykręcać liczby zbliżone do tych w zeszłym sezonie?

0

Busquets jest niesamowity w staniu zawsze akurat tam, gdzie przeciwnik wybija/podaje piłkę ja mam wrażenie jakby on czasem wiedział co się stanie minutę do przodu

25

I cyk Messi wyprzedza Ronaldo w hattrickach w lidze mistrzów 8-7 :p

18

Co wy macie do tego Suareza? Nie gra wcale najgorszego meczu zwłaszcza że nawet połowa nie minęła. Fajnie wybiega na pozycję szuka gry bierze udział w pressingu celnie odgrywa i przerzuca piłkę kiedy już ja dostanie. Nie jest to jakiś jego cudowny mecz ale od jakiegoś czasu przestał kopać się po czole i widać tylko poprawę

0

Widać że Messiemu w lm bardziej zależy w tym roku :p

0

Ciekawe czy doczekamy czasów, że la rambla będzie zadowolona :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Właśnie sobie uświadomilem że po MŚ i początku lat ligi jestem przyzwyczajony do obecności varu a tu go nie ma :/

0

Wyobraź sobie że telewizja zarabia na tym ile osób rzeczywiście ich ogląda i nie będą dawać meczu, który im się mniej opłaca tylko dlatego że masz takie sobie widzimisię

0

Śledząc grę PSV bardzo wątpię w to 0 z tył obstawiam że będzie to dość otwarty mecz

1

Orientujecie się od której będzie jutro dostęp do web appa w fifie 19?

2

Pewnie dlatego że lm wygrywa zespół, a nie jeden piłkarz? To tak samo jak pytać czemu Messi nie sięgnął po mistrzostwo świata

0

Orientuję się ktoś o której będzie dostępne demo fify 19 na pc do pobrania?

0

Chciałem tylko napisać że wszystko ok i podziękować :D ostatecznie niezbyt wiele mi było prawdopodobnie było tego dość mało co wypiłem. Dużo na pewno też zrobił stres, co nie zmienia faktu że to koniec znajomości z 'kolegami' dzięki za radę i dobre słowo :D Naprawdę się przydało

0

Ale no mam pewien głupi nawyk że zakładam że większość ludzi rzeczywiście ma mózg i potrafi wykazać choć trochę empatii co czasem jest błędem ale i tak ciężko mi to zmienić

0

Generalnie oni nie byli moim towarzystwem po prostu tacy znajomi których się poznalo gdzieś tam i co jakiś tam czas się widuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?