luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale kto tu powiedział u dużych ilościach? Twój komentarz zabrzmiał tak jakby po zapaleniu pierwszego jointa nie dało się już od tego uwolnić i normalnie straszne uzależnienie prowadzące do śmierci. Alkohol jest i bardziej uzależniający i bardziej szkodliwy od konopi, co zostało potwierdzone w niejednym badaniu, ale ludzie i tak preferują wypić niż zapalić od czasu do czasu
0
Ale nie mówimy o paleniu codziennie przez cały czas, tylko od święta. W takim wypadku jest to znacznie zdrowsze niż na przykład codzienne picie po 6 piw które wiele osób praktykuje.
5
Idąc takim torem rozumowania, to radzę nie pić tego piwa, jak wam zależy na życiu. Zioło to używka która brana z głową nie niesie praktycznie jakichkolwiek konsekwencji
2
A się pochwalę że trafiłem Neymara w fifie 19 :D Trochę szkoda że niewymienny, ale i tak niszczy :p
0
Ja dostałem Neymara, co prawda niewymiennego ale nie narzekam :D
0
Generalnie większość normalnych firm albo jak podaje datę to podaje też godzinę, albo jak jest tylko data to publikuje to coś po prostu po 24 poprzedniego dnia. Z racji że EA ma w zwyczaju 19 to liczyłem że im się uda, ale nie znowu trzeba czekać i zgadywać o której mogliby chociaż jakiś komunikat dać
0
Poważna firma...
0
Kurde EA dawać tego web appa...
0
To jest rozwiązanie, spowodowane trudniejszym sposobem kwalifikacji. Teraz będzie więcej meczów na szczycie i każdy gracz celujący w top 100 będzie miał wiele naprawdę wymagających spotkan. To pozwala skrócić lw bo nie będzie takiego ścisku na szczycie tabeli
5
Zainwestuj w dobry internet, to podstawa egzystencji :D
0
Ta sytuacja akurat została dobrze rozstrzygnięta, ale generalnie var ma praktycznie same pozytywy :p Opisałem to szerzej w komentarzu niżej.
7
Nawet nie miałem na myśli konkretnie Realu, tylko z tym systemem arbiter może być pewniejszy w swoich decyzjach, zawodnicy nie mogą się praktycznie kłócić no i ja oglądając mam ten spokój, że wynik nie zostanie wypaczony przez decyzję arbitra. Zmniejsza się też ilość chamskich zagrań bo łatwo za nie wylecieć z boiska teraz już nie ma że sędzia nie widział.
10
Nadal nie rozumiem, czemu nie ma varu w lidze mistrzów
1
Mają trochę inne rolę i jednak jak narazie to Neymar jest lepszym zawodnikiem. Na pewno dużą przewagą zawodnika PSG jest jego prędkość, Cou czasem ominie przeciwnika a potem brakuje mu pary w nogach.
1
Myślicie że Salahowi wyszedł jeden sezon i w tym już nie wróci do takiej formy, czy może zacznie regularnie wykręcać liczby zbliżone do tych w zeszłym sezonie?
0
Busquets jest niesamowity w staniu zawsze akurat tam, gdzie przeciwnik wybija/podaje piłkę ja mam wrażenie jakby on czasem wiedział co się stanie minutę do przodu
25
I cyk Messi wyprzedza Ronaldo w hattrickach w lidze mistrzów 8-7 :p
18
Co wy macie do tego Suareza? Nie gra wcale najgorszego meczu zwłaszcza że nawet połowa nie minęła. Fajnie wybiega na pozycję szuka gry bierze udział w pressingu celnie odgrywa i przerzuca piłkę kiedy już ja dostanie. Nie jest to jakiś jego cudowny mecz ale od jakiegoś czasu przestał kopać się po czole i widać tylko poprawę
0
Widać że Messiemu w lm bardziej zależy w tym roku :p
0
Ciekawe czy doczekamy czasów, że la rambla będzie zadowolona :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Właśnie sobie uświadomilem że po MŚ i początku lat ligi jestem przyzwyczajony do obecności varu a tu go nie ma :/
0
Wyobraź sobie że telewizja zarabia na tym ile osób rzeczywiście ich ogląda i nie będą dawać meczu, który im się mniej opłaca tylko dlatego że masz takie sobie widzimisię
0
Śledząc grę PSV bardzo wątpię w to 0 z tył obstawiam że będzie to dość otwarty mecz
1
Orientujecie się od której będzie jutro dostęp do web appa w fifie 19?
2
Pewnie dlatego że lm wygrywa zespół, a nie jeden piłkarz? To tak samo jak pytać czemu Messi nie sięgnął po mistrzostwo świata
0
Orientuję się ktoś o której będzie dostępne demo fify 19 na pc do pobrania?
0
Chciałem tylko napisać że wszystko ok i podziękować :D ostatecznie niezbyt wiele mi było prawdopodobnie było tego dość mało co wypiłem. Dużo na pewno też zrobił stres, co nie zmienia faktu że to koniec znajomości z 'kolegami' dzięki za radę i dobre słowo :D Naprawdę się przydało
0
Ale no mam pewien głupi nawyk że zakładam że większość ludzi rzeczywiście ma mózg i potrafi wykazać choć trochę empatii co czasem jest błędem ale i tak ciężko mi to zmienić
0
Generalnie oni nie byli moim towarzystwem po prostu tacy znajomi których się poznalo gdzieś tam i co jakiś tam czas się widuje.