luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyznam, że zalamalem się dzisiaj słysząc rozmowę dwóch dziewczyn na ulicy. Jedna opowiadala drugiej historie, jak to jakiś koleś zaczął bić jej kolegę i cytuję "było czuć od niego takie zło że aż zaczęłam się modlić" Czy ludzie serio już stracili wszystkie rozumy? Po co dzwonić na policję! Po co komuś pomagać! Przecież pomodlenie się jest najlepszym sposobem na rozwiązanie wszystkich problemów. Potem nie ma co się dziwić że taka znieczulica wszędzie...
0
Głównie pewnie kibice Realu xd
6
Generalnie moim zdaniem twierdzenie że on będzie lepszy niż Messi jest śmieszne. Zwłaszcza że psg go nie puści, a widać jak im idzie aktualnie
3
Trzeba na niego postawić i kropka. Zaczniemy go wypozyczac to nur dość że nie wiadomo czy będzie grał to też może się nie wpasowac w styl innego zespołu. Myślę że chłopak swoimi umiejętnościami pokazał, że zasługuje na prawdziwą szansę.
5
10 goli w ostatnich 6 meczach - kosmita!
0
A bym sobie tak obejrzał jakąś lige mistrzów... Dobrze, ze juz w weekend Barca wraca :p
46
Tak apropo Leo, to myślę sobie właśnie, że w sumie jak on już rusza do pressingu żeby odebrać piłkę to bardzo często udaje mu się ją wyłuskać przeciwnikowi. No i wiadomo, jak już Messi biega w pressingu to cała ekipa odrazu dostaje +10 do morali :D
7
Neuer pewnie lepiej pachnie Panu trenerowi xd
0
Ktoś też widziałem wyszedł z koncepcja, że być może Barca podała dłuższy czas niezdolności do gry, żeby nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji - to byłaby najbardziej pozytywna wiadomość :p
5
Będę się śmiał jak Liverpool wtopi po kursie 1.05 xd No i jak na moje to nie wejdzie - za dużo spotkań
1
Wiadomo coś więcej, co z Dembele?
0
Mam pytanie, bo rzadko oglądam Real. Jak tam się u nich Courtouis spisuje?
3
Rafael Martin Vazquez "Są wazniejsi zawodnicy niż Messi"
A to ciekawe xd
0
Jak to, a najlepszy gracz, który otrzymał złotą piłkę?
0
Trochę mi teraz szkoda że De Jong nie może zagrać już dzisiaj :D
0
Ja bym się nie podzielił, po co komu nieszczere życzenia? No chyba że by wyrazili jakaś skruchę za poprzednią sytuację, wtedy uważam że należy wybaczyć. Zwłaszcza w wigilię
0
Zaspał :p
0
Ale ten sędzia jest przeciętny. Gwiżdże faule gdzie ich nie ma a gdy są to zapomina gwiazdka... Var varem ale sędziowie w Hiszpanii nigdy się chyba nie zmienia
0
O nieeee jak to koniec :c Ja tu się wkręciłem w tą "niezwykle inteligentną dyskusję"
0
Fekir może niech nie przychodzi, bo kibice Liverpoolu już w ogóle znienawidzą Barcelonę xd
0
Orientuje się ktoś, gdzie można w łatwy sposób śledzić mecze snookera danego zawodnika? Bo w sumie interesuje mnie głównie Ronnie O'Sullivan, a nie chce mi się przeglądać kalendarzy turniejowych :p Z góry dzięki
1
Dobra player picki Dembele poproszę :p
3
Z tej dwójki zdecydowanie Lukaku
6
Jak ktoś grywa w Fifę 19 to polecam zainteresować się kartą Perisicia za ligę mistrzów, która znacznie potaniała po wczorajszym meczu, a ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że będzie on otrzymywał upgrady za ligę europy, gdzie Inter może dojść daleko. Jest to potencjalnie bardzo duży zarobek :p ja osobiście go zakupiłem do składu
2
Ale mnie Semedo dzisiaj zdenerwował, jak stracił piłkę na połowie przeciwnika i wracał sobie truchcikiem spokojnie, jakby nic się nie działo... To na orliku jak się nie wracasz po stracie to dostaniesz po głowie od kolegów a na takim poziomie?
0
Ma ktoś może link do całego el clasico z 2015 wygranego 4:0 przez nas najlepiej z polskim komentarzem? Z góry dzięki :D
4
Weźcie dajcie tu Oriola bo starszy Busi dzisiaj gra tragedie...
3
Jestem ciekawy, jak by wyglądały kariery obu panów gdyby to Ronaldo zaczynał w szkółce w Barcelonie, a Messi na przykład znalazł środki na leczenie w Argentynie i z ligi argentyńskiej trafił do premier league. Jak dużą różnicę w ich sposobie gry byśmy teraz widzieli? Niestety nigdy się nie dowiemy :p
11
Myślę że początkiem końca było oddanie połowy praw do ligi hiszpańskiej
2
Puig jest pierwszym przynajmniej w moim odczuciu piłkarzem z młodzieżówki od Halilovicia zawodnikiem przypominającym sposobem poruszania się z piłką przy nodze Messiego. Pamiętam że Chorwatowi bardzo kibicowałem, ale niestety zabrakło zarówno chłodnej głowy jak i odpowiedniej ścieżki rozwoju. Mam nadzieję że Riqui nie popełni jego błędów i będzie ciągnął nasz zespół przez wiele lat!