luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na co on czeka z tym wpuszczeniem Puiga, przecież Pimienta to się teraz musi czuć, jakby mu Setien napluł w twarz...
2
Padną 4 bramki.
3
@Jaman Na tym etapie fify to zainwestować w piłkę i wyjść na boisko pokopać :p
2
No i 1:2, malo czasu, a Sabadell wygląda dobrze
2
Araujo możliwe, że kontuzja... Dlatego właśnie Puig i Ansu zostali z pierwszym zespołem
1
Hej Ramblo! Gdzie można oglądać naszą młodzież dzisiaj?
8
@Mroziu Ale zdajesz sobie sprawę, że oni tam nie dość że mają "troszeczkę" lepszych wykonawców, to jeszcze większe bramki, niż na orliku?
0
Ter Stegen znów zawodnikiem meczu...
0
Niech już nam wcisną tą bramkę, nie zaslugujemy po tej drugiej połowie na 3 punkty w tym spotkaniu. Wyszli przeczekać, bo mecz już wygrany przy 1:0...
1
La rambla zadowolona ze składu, chyba idę postawić na remis lub zwycięstwo Celty :D
9
Bardzo dobrze, Fati ma potencjał na stanie się jednym z najlepszych. Musi u nas zostać.
7
@Pawlak1992 Enrique miał najlepsze trio. Guardiola najlepszą drużynę. Ten drugi i to zdecydowanie.
0
@zagi31 Polecam sobie dozbierać i jednak wziąć Maldiniego albo Kake, a jak nie to Puyol z sentymentu. Skrzydłowych takich jak Overmars niestety dają co chwila w jakichś wyzwaniach za darmo, raczej nie ma sensu zwłaszcza że zaraz totsy.
7
@derlysy1979 Wszystkie nasze transfery jakoś tak działają xd Coutinho też grał cudownie zaraz po przyjściu. Przesiąkają potem filozofią "byle nie stracić piłki i podać do Messiego"
1
@Cwaniak4 nie hurraoptymizm tylko ludzie cieszą sie perspektywa dobrego meczu! I tak nie mamy wpływu na wynik możemy tylko trzymać kciuki
5
@Cwaniak4 Patrząc na formę Realu to ta nasza nie jest taka najgorsza xd
0
@Suzu Nie będę wchodził w szczegóły tutaj, ale każdy dłuższy związek ma kryzysy, teraz przynajmniej na moment mogę zająć moje myśli odpowiadaniem na la rambli ????
1
@BigShaq Hahahah żebyśmy dalej byli razem :p Czasem jest glupkiem, ale kocham ją ^^
0
Trzymajcie kciuki, właśnie jadę dowiedzieć się, czy mój 5 letni związek zakończy się rozstaniem, czy jednak będziemy dalej ze sobą. Chyba nigdy jeszcze nie czułem takiego stresu, dlatego też napisałem o wsparcie :p
0
@Vhaeraun Rzuć numer konta na priv to Ci puszcze przelew na flaszkę, bez sensu na wysyłkę trącić :D Gratuluję zwycięstwa, choć szkoda naszego Dembele :/
0
@Vhaeraun Przyjmuje!
0
@Bulos11 Transfery w ostatnich latach nam nic nie dawały. Dlaczego? Tutaj chodzi o przywrócenie stylu gry Barcelony, a to jest zależne od wytycznych i instrukcji trenera. Wbrew temu, co myślą niektórzy trener ma znacznie większy wpływ na zespół, niż tylko ustalenie składu i robienie zmian...
0
@Bulos11 kołki to marudza na nowego trenera przed pierwszym meczem ;)
20
@Bulos11 No tak, bo powinien wystawić wracającego po kontuzji Arthura, albo zawieszonego De Jonga. Podejrzewam też, że jedna Puiq nie jest gotów zagrać od początku, a zadebiutuje w drugiej połowie...
5
Suarez nie ma siły do piłki podbić, a Ansu od 45 minuty się rozgrzewa. Super Ernest xd
0
Suarez jaki dzisiaj nabuzowany biega, chyba mu brakowało gry przez święta xd
0
Ale będziemy sierotami, jak Espanyol przez nas nie spadnie xd
0
Piękna grafika na eleven Messi na pierwszym planie, a na przeciwko niego 5 zawodników Realu XD
1
@FanLuisaSalvano 2048 - masowy zabijacz czasu wymagający logicznego myślenia :D
2
Ależ brameczka Brandta :o