0

Na co on czeka z tym wpuszczeniem Puiga, przecież Pimienta to się teraz musi czuć, jakby mu Setien napluł w twarz...

2

Padną 4 bramki.

3

@Jaman Na tym etapie fify to zainwestować w piłkę i wyjść na boisko pokopać :p

2

No i 1:2, malo czasu, a Sabadell wygląda dobrze

2

Araujo możliwe, że kontuzja... Dlatego właśnie Puig i Ansu zostali z pierwszym zespołem

1

Hej Ramblo! Gdzie można oglądać naszą młodzież dzisiaj?

8

@Mroziu Ale zdajesz sobie sprawę, że oni tam nie dość że mają "troszeczkę" lepszych wykonawców, to jeszcze większe bramki, niż na orliku?

0

Ter Stegen znów zawodnikiem meczu...

0

Niech już nam wcisną tą bramkę, nie zaslugujemy po tej drugiej połowie na 3 punkty w tym spotkaniu. Wyszli przeczekać, bo mecz już wygrany przy 1:0...

1

La rambla zadowolona ze składu, chyba idę postawić na remis lub zwycięstwo Celty :D

9

Bardzo dobrze, Fati ma potencjał na stanie się jednym z najlepszych. Musi u nas zostać.

7

@Pawlak1992 Enrique miał najlepsze trio. Guardiola najlepszą drużynę. Ten drugi i to zdecydowanie.

0

@zagi31 Polecam sobie dozbierać i jednak wziąć Maldiniego albo Kake, a jak nie to Puyol z sentymentu. Skrzydłowych takich jak Overmars niestety dają co chwila w jakichś wyzwaniach za darmo, raczej nie ma sensu zwłaszcza że zaraz totsy.

7

@derlysy1979 Wszystkie nasze transfery jakoś tak działają xd Coutinho też grał cudownie zaraz po przyjściu. Przesiąkają potem filozofią "byle nie stracić piłki i podać do Messiego"

1

@Cwaniak4 nie hurraoptymizm tylko ludzie cieszą sie perspektywa dobrego meczu! I tak nie mamy wpływu na wynik możemy tylko trzymać kciuki

5

@Cwaniak4 Patrząc na formę Realu to ta nasza nie jest taka najgorsza xd

0

@Suzu Nie będę wchodził w szczegóły tutaj, ale każdy dłuższy związek ma kryzysy, teraz przynajmniej na moment mogę zająć moje myśli odpowiadaniem na la rambli ????

1

@BigShaq Hahahah żebyśmy dalej byli razem :p Czasem jest glupkiem, ale kocham ją ^^

0

Trzymajcie kciuki, właśnie jadę dowiedzieć się, czy mój 5 letni związek zakończy się rozstaniem, czy jednak będziemy dalej ze sobą. Chyba nigdy jeszcze nie czułem takiego stresu, dlatego też napisałem o wsparcie :p

0

@Vhaeraun Rzuć numer konta na priv to Ci puszcze przelew na flaszkę, bez sensu na wysyłkę trącić :D Gratuluję zwycięstwa, choć szkoda naszego Dembele :/

0

@Vhaeraun Przyjmuje!

0

@Bulos11 Transfery w ostatnich latach nam nic nie dawały. Dlaczego? Tutaj chodzi o przywrócenie stylu gry Barcelony, a to jest zależne od wytycznych i instrukcji trenera. Wbrew temu, co myślą niektórzy trener ma znacznie większy wpływ na zespół, niż tylko ustalenie składu i robienie zmian...

0

@Bulos11 kołki to marudza na nowego trenera przed pierwszym meczem ;)

20

@Bulos11 No tak, bo powinien wystawić wracającego po kontuzji Arthura, albo zawieszonego De Jonga. Podejrzewam też, że jedna Puiq nie jest gotów zagrać od początku, a zadebiutuje w drugiej połowie...

5

Suarez nie ma siły do piłki podbić, a Ansu od 45 minuty się rozgrzewa. Super Ernest xd

0

Suarez jaki dzisiaj nabuzowany biega, chyba mu brakowało gry przez święta xd

0

Ale będziemy sierotami, jak Espanyol przez nas nie spadnie xd

0

Piękna grafika na eleven Messi na pierwszym planie, a na przeciwko niego 5 zawodników Realu XD

1

@FanLuisaSalvano 2048 - masowy zabijacz czasu wymagający logicznego myślenia :D

2

Ależ brameczka Brandta :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?