luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kluivert_P Alez to byłaby sensacja, gdyby skończył z królem strzelców
4
Immobile najsłabszym ogniwem Wloskiego zespołu, a do tego strasznie samolubnie gra.
0
Hej, mam dość niestandardowe pytanie, ale może ktoś z was posiada odpowiednią wiedzę, żeby udzielic mi odpowiedzi. Wynajmuje mieszkanie, mam normalnie umowę najmu i sporządzony protokół zdawczo odbiorczy. Pracuje od jakiegoś już czasu na home office i z tego powodu u nas w firmie pokrywają część kosztów faktury za prąd, jeśli będzie ona wystawiona na moją osobę. Natomiast Pani wynajmująca odmawia mi możliwości przepisania tego rachunku na mnie, czy ma prawo to zrobić? Pytam, gdyż przy poprzednim mieszkaniu bez problemu przepisałem prąd na siebie posiadając właśnie umowę i protokół zdawczo odbiorczy i wydawało mi się, że wymaujacy nie może tego zabronić. Z góry dzięki za odpowiedź :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Śmieszy mnie to, że niektórzy tu naprawdę uważają, że przy utworzeniu superligi kluby zostaną wykluczone z rozgrywek krajowych. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czy dalej oglądali byście regularnie ligę hiszpańską, gdyby nie grała tam wielka trójka, a w tym samym czasie do wyboru byłby mecz Barca-City? Ja mimo, że nie jestem za tym pomysłem, to jeśli już zostanie on zrealizowany, to na pewno będę ją śledził, jak podejrzewam większość kibiców.
0
Hej wam! Z racji poprawy pogody naszła mnie ochota wyjścia na boisko i pogrania w piłkę, czy ktoś miałby może ochotę, żeby stworzyć grupę w Poznaniu i się spotykać chociaż ten raz w tygodniu na jakiś meczyk? :D Jeśli tak, to dawajcie znać w komentarzu.
12
@BarcaInfo To będzie błąd, jeśli zagra. Tak samo było z PSG
2
Ja to mam wrażenie, że co roku przodujemy w tej statystyce...
0
@amanter Dembele też nie ma warunków fizycznych, a dochodzi do mnóstwa okazji strzeleckich grając w tej linii z obrońcami przy naszym stylu gry. To, że nie potrafi trafić w bramkę, to już inna kwestia
6
Ja to bym chciał zobaczyć już Fatiego na tej pozycji, gdzie aktualnie biega Dembele. Hiszpan ze swoją szybkością, inteligencja i wykończeniem zdaje się być idealnym kandydatem na tą pozycję.
0
@Kamiloza91 Też tak uważam, a do tego wykorzystałby pewnie jedną z tych kilku niezłych szans, które Francuz miał. Młody z każdej pozycji był zabójczo skuteczny
27
Szczerze uważam, że gdyby to dzisiaj Ansu grał w identycznej roli, w której występował Dembele, to byśmy byli bardzo blisko awansu. Jednak porównując ich wykończenie oraz inteligencję boiskowa, to jest niebo, a ziemia na korzyść Hiszpana. Mam nadzieję, że wróci w pełni zdrowy i silniejszy, a za rok możemy walczyć o tryplet
0
Veratti 2 m w polu, a potem jeszcze wybija piłkę głową, a karny nie jest powtórzony, żenada
0
@cules100pro
6 minuta niecelny strzał Dembele
10 minuta strzał Busiego obroniony przez Vaclika
11 minuta zablokowany strzał Dembele
12 minuta gol Dembele
Nie no pierwszy strzał jak nic xd Nieważne czy celny, czy nie
0
@VirtuoZ W sumie, jakby oddali walkowera i byłoby 3:0 dla nas to oni awansują bo więcej bramek na wyjeździe xd (choć walkower to chyba automatycznie awans drugiej drużyny)
3
Czy on meczu nie oglądał? Bramka padła przy trzecim, albo czwartym strzale, wcześniej sam Dembele wywalił dwa razy w kosmos
1
Ależ bym już chciał powrotu Ansu, chłopak zachwycał coraz bardziej i dzięki niemu spotkania dawały po prostu więcej frajdy. Oby to była ostatnia jego tak długa kontuzja.
1
@Barcza223 Po prostu wczorajszy mecz miał duży wpływ na mój dzisiejszy nastrój i tym samym dobry wynik w pracy
0
@Katalończyk 99 W firmie marketingowo reklamowej, zajmuje się bezpośrednim kontaktem z klientem
0
Tak mnie nosi, że aż muszę się pochwalić :D Pracuje w marketingu i mam umowę o dzieło, mamy cele tygodniowe, na konkretne wyniki, żeby też zarabiać dobre pieniądze. I dzisiaj w tak naprawdę 4 h spelnilem cały mój tygodniowy cel! (Dzięki Barcelono Tobie zawdzięczam mój wspaniały humor dnia dzisiejszego ❤)
4
Może i Luis nie rozwiązałby wszystkich problemów obecnej Barcy, ale jestem pewien, że z nim grającym na 9 bylibyśmy wyżej w lidze. Gość nadal ma ten instynkt strzelecki, a u nas ewidentnie brakuje osoby kończącej akcję.
0
Jak myślicie, czy Leo jeszcze wróci do swojej niesamowitej formy, do której nas przyzwyczaił. Ronaldo też miał sporo gorszych momentów i spadków i uważam, że Messi jeszcze pokaże, że jest najlepszy na świecie, a zwłaszcza jeśli przejdzie do nowego klubu. Wydaję mi się, że w takim City z Guardiolą Leo może rozbłysnąć na nowo, czego zresztą będę mu życzył.
7
@fenix1983 Nie wiem, czy oglądałeś ostatnie mecze, ale narzekanie na Messiego w tym momencie wskazuje na to ze nie. Jedyny, który potrafił stworzyć zagrożenie, reszta sobie klepie wzdłuż obwodu...
0
Nasz dzisiejszy mecz będzie na TVP1?
1
Na drugą połowę Dembele za Cou i Pjanic za Busiego i kończymy 4:1
13
Tak tylko nadmienie, że można dokonać 5 zmian, ale w 3 przerwach na zmiany, które Barcelona wykorzystała. Bo niektórzy tu jadą po Koemanie nawet nie znając obowiązujących przepisów...
5
Jeju co się stało z tym Griezmannem? Przecież on z jednego z najlepszych zawodników na swiecie stał się cieniem piłkarza od którego piłka się odbija, jak od drzewa...
0
Cześć wam! Szukam osób, które miałyby ochotę pograć w among us przez teamspeaka z mikrofonem :D Jeśli ktoś jest chętny to piszcie w wiadomości prywatnej to się zgadamy
11
Vinicius 93 potencjału w fifie
Ansu Fati 90. Ktoś w ogóle oceniając spojrzał w jakim wieku są obaj zawodnicy i jak bardzo różnią się dojrzałością w grze?
0
@Damiano27psk Tylko fullmatchesandshows