luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:0 widac, ze start sezonu juz blisko ;)
3
Jak ta sierota znowu bedzie grala w LM to oznacza, ze ma jakies tasmy na Xaviego/Laporte
0
Alonso to by mozna w pakiecie wypchnac do PSG razem z Dembele...
0
Pan arbiter to chyba tez nie wyspany
0
Co jak co, ale szacun dla Dembele, że nie chciał aktywować tej klauzuli, tylko da nam na sobie zarobić. Ciekawe jaką ostatecznie kwotę zapłaci nam PSG.
6
Co do Oriola, to bardzo mi się podobała u niego dokładność w zagraniach obiema nogami. Przekładanie na siłę piłki na lepszą stopę często kończy się stratą, a tu było widać wielką swobodę. No i to huknięcie z woleja - stadiony świata.
0
Za dobrze nam idzie wchodzi tajna broń Alonso
6
82k ludzi na stadionie. Co jak co, ale nie ma na świecie drugiej tak elektryzującej rywalizacji, jak ta Barcy z Realem.
2
Ale recznik na tej bramce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Volk A ja jestem szczesliwy, ze gra w klubie gdzie go docenia i ma usmiech na ustach, zamiast gwizdow w paryzu
2
@Encore Bo ludzie by chcieli, aby srobowal dalej rekordy zwlaszcza w LM. Nie potrafia niestety zrozumiec, ze na tym etapie kariery dla Leo to nie jest priorytetem, a na dokonczenie kariery wybral swietny kierunek.
0
@hayek No nie wiem, mysle ze Alba tam bedzie brylowal na lewej stronie znajdujac Leo co chwila.
7
Sto razy lepiej sie oglada Leo tutaj, niz w barwach PSG.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi to najchetniej by sobie oderwal ten kolnierzyk xd
9
Niemozliwy jest, jedyny niepowtarzalny Leo Messi
0
Z tego co komentatorzy gadali, to jak sie tak skonczy to karne zobaczymy.
1
Jest efekt Busiego ;)
0
@Mroziu Leo zdaje sobie sprawę, że każdy by go chciał za dwa miesiące, ale myślę że liczą się dla niego sprawy nie tylko sportowe. Jego żona i dzieci chcą wiedzieć, gdzie będą mieszkali w przyszłym roku, muszą znaleźć szkole do której będą uczęszczali w dodatku prawdopodobnie zacząć uczyć się języka. Polecam patrzeć trochę szerzej na całą sytuację.
0
@partymaker Bo Ferran z tych 3 tap inow strzeliłby zero bramek.
0
@jeyx77x Zapewne gdyby wynik był inny i potrzebowali byśmy bramki to przy takim układzie sił byśmy strzelili więcej. Natomiast przy 4:0 wystarczyło dograć spotkanie, a i tak stworzyliśmy sobie sporo sytuacji ;) Troche więcej optymizmu!
0
@Litman Zawsze bawią mnie osoby, które myślą że życie w luksusie magicznie sprawia, że człowiek nie może mieć problemów. Okej, Ansu robi to co kocha, ale jednocześnie ciąży na nim olbrzymia presja związana z rozpoznawalnością i oczekiwaniami. A co do wsparcia, to jako kibic klubu uważam, że wszyscy nasi zawodnicy na nie zasługują.
0
@HarveySpecter Większość topowych zawodników przed mundialem miała po prostu większy poziom motywacji, aby utrzymać się w topowej formie. U Lewego do tego doszła jeszcze kontuzja, także miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej. Ostatni mecz mimo, że bez bramki to rozegrał najlepszy od przerwy reprezentacyjnej poprzedniej.
2
Ej wie ktoś może, czy do tych potężnych trzech celnych strzałów Realu zostało zaliczone to wybicie Rudigera z pierwszej połowy? Ja naprawdę nie wiem jak Ancelotti może wyjść po takim spotkaniu i powiedzieć, że Real rozegrał kompletny mecz, ale przegrali bo spalony XD
10
XDDDD na pewno Ancelotti miał w planie, żeby Vini strzelił bramkę głową Araujo. Ci polscy komentatorzy to ładnie odklejeni są
1
@paquito88 Mi wszystko zadziałało po wejściu przez link udostępniony przez redakcje.
0
@bimbher dużo w tym prawdy, myślę że kwestia wykończenia jest do ogarnięcia, bo nadal widać, że technicznie uderza bardzo dobrze, brakuje pewności siebie. Szkoda, że utracił dużo ze swojej przebojowości wygląda jakby kompletnie nie miał pomysłu na drybling. O tyle dobrze, że jest tak młody, że ma jeszcze czas się odbudować i rozwinąć. Zobaczymy, trzymam kciuki za niego, wszedł do tego zespołu z drzwiami i oknami i szkoda by było, gdyby został na taczkach wywieziony za 50 baniek.
29
Żadnej chyba kontuzji w futbolu nie żałuję tak bardzo, jak pierwszego urazu Ansu po którym musiał być operowany. Widząc jego grę, ustawianie na boisku, szybkość, zimną głowę w polu karnym, przegląd pola byłem przekonany, że mamy skrzydłowego na lata. Nadal trzymam kciuki za jego powrót do topowej formy, ale z każdym następnym przeciętnym meczem w jego wykonaniu coraz bliższa wydaje się kariera Bojana, niż Leo Messiego.
1
Jak dla mnie Ronaldo może sobie strzelać po 10 goli każdemu w tej Arabii Saudyjskiej. Jego odejście do Al-nassr uznaję za koniec kariery na najwyższym poziomie i wszelkie porównania kariery Leo do tej Cristiano dla Portugalczyka urywają się w tym momencie. No chyba, że coś ugra z reprezentacją ale w to chyba nikt nie wierzy.