6

Sędziowie w Hiszpanii to jest porażka. Kompletny brak konsekwencji jeżeli chodzi o pułap przewinienia w obie strony.

0

Ah już myślałem że ich uciszy Felix tak żeby nie było żadnej możliwości powrotu do Atleti xd

0

Nie gra nasz 16 latek i nagle mamy Zero pomysłu na przedostanie się pod bramkę przeciwnika. W smutnym momencie jest nasza Barcelona.

0

Jeszcze się nie skończyła, a jest to już najlepsza połowa Pedriego od kiedy wypadł na dłużej. Oby już wrócił na dobre.

23

Moje jedyne życzenie, to żeby kontuzje omijały go szerokim łukiem. Ma papiery chłopak na wielkie granie.

0

Mam zwycięstwo Juve na kuponie to pewnie jeszcze z 3 bramki im anulują xd

0

Ale sędzia dziwnie cofa dzisiaj te akcje. Gra była kontynuowana korzyść puszczona, Barca zepsuła akcje niezależnie od faulu, a ten cofa grę. Wow fenomenalny gol Ferrana w czasie pisania komentarza ;)

10

Jaka to jest miła odmiana, w końcu mieć prawego obrońcę, który nie potyka się o własne nogi.

1

Czy któryś polski dziennikarz właśnie prychnął śmiechem? Żenujący poziom, najbardziej to się Pan tłumacz profesjonalizmem wyróżnia.

5

Santos mówi o konsekwencji, a powołuje krychowiaka i grosika z dupy

2

Ja jebe, niech on nie usprawiedliwia tej tragicznej gry tym, że mogą awansować w barażach bo to nie jest tutaj najważniejsze. Ta drużyna wręcz się cofa zamiast iść do przodu.

3

Rozmawiamy w różnych językach, no tak panie portugalczyk dobra odpowiedź XDD

1

No to pytanie od dziennikarza z weszło już lepsze

4

Będzie się na sukcesy z Portugalia teraz powoływał trener nasz wspaniały XDDD

5

@kanver_ Co innego walka o każdy metr, a co innego głupie faule na żółte kartki.

0

Moglibyśmy 120 minut grać ten mecz i i tak nasi by nic nie trafili...

6

Parę osób tu pisze o barażach, tylko że my z taką grą to co najwyżej możemy się dodatkowo w tych meczach skompromitować. Ciężko było o łatwiejszą grupę, a naszym największym sukcesem jest wymęczone zwycięstwo z wyspami owczymi xd

1

Parodia, że tu nie ma drugiej żółtej

2

Grosik to jednak legenda, jak zawsze daje liczby ;)

2

@macio_944 Albania to co mecz ma takie strzały życia, nasi to nawet nie próbują, więc nie ma szansy, że komuś wyjdzie xd

0

W przerwie chłopacy będą zadowoleni, bo gdyby nie Ci słabi hiszpańscy sędziowie to by było 1:1 :)

0

Hej, wie ktoś może, czy Messi dzis w nocy będzie grał, czy pojechał na zgrupowanie Argentyny?

2

@skorupa1117 Jeżeli dobrze kojarzę sytuację to zawodnicy byli bardzo blisko siebie. Dawało to zero czasu na reakcje pilkarzowi osasuny, a ręka była w miarę naturalnie ułożona. Wedle aktualnych przepisów słuszna decyzja o braku karnego.

0

Tęsknie za 4-3-3 grając z dwoma ofensywnymi piłkarzami jesteśmy strasznie łatwiej do rozczytania.

4

Oj jakby Ansu do Dortmundu poszedł, to za dwa sezony pewnie go opchną dalej za 150 baniek odbudowanego do światowej formy.

9

Ostatnio takie emocje jak przy oglądaniu tego Interu to czułem śledząc Argentynę na MŚ. Niesamowite, kolejny final przed nami!

10

Pół godziny temu ludzie pisali, że idą spać bo tu się już nic nie stanie. Zapomnieli chyba, że na boisku jest jedyny niepowtarzalny Leo Messi!

1

Tata chyba oglądał Barcę ostatnio i stwierdził, że dwóch ofensywnych zawodników na boisku wystarczy ;)

1

Na tym naszym meczu to chce się bardziej spać niż na Interze o 3 w nocy xd

2

No i gdzie jest Lewy przy takim dośrodkowaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?