luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mówcie co chcecie o Araujo, ale koło niego zawodnik w życiu by tak łatwo nie przebiegł.
0
Ten Bayern to w pierwszej połowie sezonu grał aż tak wybitnie? Z miesiąc temu ktoś przekonywał na forum, że są oni jednym z faworytów do LM bo stwarzają mnóstwo okazji, tylko skuteczności nie ma. Od tego czasu co jakiś czas włączam ich mecz i co patrzę to grają straszny piach.
0
Z Robertem na boisku mielibyśmy 1:2
0
@mikke No nie wiem oglądałem ich dwumecz i są na spokojnie do ugrania, jak zagramy na swoim poziomie. Dużo lepsze losowanie niż jakbyśmy z Paryżem mieli grać.
2
Piękne losowanie ogromne szanse na finał Barca-Live/Real i w takim jednym meczu wszystko się może zdarzyć. Ja tam się cieszę że udało się tego PSG uniknąć.
0
Dobra panowie wyłączam, możecie się szykować na comeback City
2
Olmo weź nie podawaj bo tu nie ma komu dzisiaj, tylko załaduj okno zza 16 na 2:0.
2
Spoko panowie też nie lubię poniedziałków. Byle dowieźć to 1:0 i zapomnieć o tym tragicznym spotkaniu.
0
Szczęsny dzisiaj MOTM
0
Panowie i panie nie zniżajmy się tylko teraz do hejtu na Yamala. Chłopak gra słaby mecz, ale ma 17 lat i skala talentu jest zjawiskowa. Cieszmy się szanujmy diamenty które mamy, bo każdy klub by chciał go mieć u siebie.
0
Gra Balde plus Fort to jest proszenie się o kłopoty. Potrzebujemy skały w defensywie w postaci Kounde dla równowagi. Jules weź sobie zegarek kup czy coś, rambla Ci się złoży.
18
Jude wyszedł po meczu i powiedział że czerwona to oczywisty błąd sędziego bo on do siebie mówił, a nigdy by arbitra nie obraził. Angielski buc to mało powiedziane, gość stara się zakłamywać rzeczywistość.
2
Dobrze że ten sezon Realu w końcu się zaczął w lutym akurat znów znajdą się za naszymi plecami w poniedziałek ;)
0
@FCB24 Pytanie czy rzeczywiście byśmy się nie pozbyli tych zawodników. Szkoda trochę dwóch lat Messiego w Paryżu, bo trochę za szybko się skończyła ta przygoda.
0
Gdybyście mogli zmienić bieg historii i sprawić by Leo pozostał w Barcelonie, ale w zamian nie przyszedłby do nas Robert Lewandowski, to co byście zrobili?
0
Miło by było spotkać Real w lidze mistrzów i pogrążyć ten ich legendarny mental jakimiś luźnymi 10 bramkami w dwumeczu
0
To był pierwszy pełny mecz City, który widziałem w tym sezonie. Nie dość że grali tragicznie, to jeszcze szczęśliwe prowadzenie oddali na własne życzenie. Nawet cień wielkiej drużyny z ostatnich lat się nie ostał. Awans Realu raczej pewny niestety.
3
Kevin to ćwiczył rzuty rożne żeby idealnie podawać w koszyczek Courtois?
0
Nie rozumiem tej nagonki na Wojtka. Okej w pierwszych meczach popełniał pojedyncze błędy, ale ostatnie spotkania to już pełna profeska. Czuć dużo większą pewność całej naszej obrony, a sam Szczęsny dorzucił już kilka świetnych interwencji. Jest po prostu lepszym bramkarzem, z bardziej pokaźnymi warunkami fizycznymi. Oby tak dalej i z dwoma rodakami w składzie po trofea!
2
No i pięknie panowie wszystko znów w nogach naszych zawodników, obie ekipy z Madrytu są od nas zwyczajnie słabsze, także lecimy po to mistrzostwo.
1
Araujo łamie linie spalonego o metr a potem pierwszy podnosi rękę że spalony xD
4
Mógłby Flick wbić do głowy Araujo, żeby zamiast machać ręką o spalonego to grał do gwizdka. Często później jest spóźniony z interwencją o ten ułamek sekundy.
2
Szansa za szansą od czasu tej tragicznej kontuzji, a nie widać nawet śladu zawodnika, którym był kiedyś. Chciałbym wierzyć, ale ile razy można się oszukiwać. Życzę mu powodzenia, ale jeżeli się odbuduje to uważam, że już w innym klubie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Jakchcesz Zgodzę się że Enzo zachowuje się jak przygłup, ale ta jego była dziewczyna też raczej koloryzuje wszystko. Kiedy ona pracowała na te dwa etaty, skoro Enzo w wieku 18 lat miał już profesjonalny kontrakt z River Plate? Zawsze historia ma dwie strony i nie ma co kogoś oceniać po wypowiedzi tylko jednej z nich.
0
Dobra panowie za mało czasu żeby to wypuścić. Mamy to, brawo ekipa klasowy występ.
1
20 minut regulaminowego i pewnie ten śmieć doliczy następne 10. Byle nie stracić tej bramki na 3:5, bo potem się zesramy w majty i tyle z tego będzie.
3
Szkoda że powinno być 10/10, no nic trzeba odwieźć 1:5
4
Co tam Valverde? 1:5 też wam pomoże stać się lepszym zespołem? xD
1
Ronald wejdź załaduj ze łba bramę i zostań z nami na lata