1

@Kondziubarca Co Szczęsny miał niby więcej zrobić przy tym uderzeniu mapeta?

0

Człowiek sobie spokojnie wstaje po sylwestrze, nie przejmował się wczoraj rejestracją Olmo, z myślą że na pewno się wyrobimy a tu taki psikus. Jak klub będący w takich długach może sobie pozwolić na potencjalną stratę finansową rzędu 100+ mln euro? Bez tego transferu sportowo bylibyśmy w podobnym miejscu, a tak to dołożył ten nasz zarząd kolejny gigantyczny problem...

9

Nie pamiętam, żeby ktokolwiek w historii futbolu tak bezczelnie skutecznie i regularnie podawał fałszem omijając całą obronę przeciwnika, jak Lamine Yamal.

1

Typowy real z nami w LM karny w takim momencie meczu to jest za każdym razem bramka XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Flick musi naszych bocznych obrońców nauczyć, żeby grali do końca, a nie z założeniem z tył głowy że 'i tak będzie spalony'

0

@SuperPatsonFCB poproszę też

1

Yamal to już z trzy asysty powinien mieć. Panowie wykańczamy akcje i będzie dobrze.

1

Zawsze ten co łamie linie to z nadzieją podnosi pierwszy rękę, że spalony. A Pena co w niego leci to wpuszcza. Dawać szansę dla Wojtka!

0

@jimmyltd Pisałem to jeszcze przed tym Ramosem XD

3

Raphinha u Xaviego zdawał się drewnem, a u Flicka nabrał takiej pewności siebie, że wychodzi z niego jogabinito. Piękny zawodnik, dobrze że został.

1

Najgorsze w tym meczu ze Pena nie ma okazji popełnić błędu i zagra przez to z Bayernem xd

1

Pasuje Yamalowi ta dyszka ;)

1

Czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnio bez przerwy Polska i Hiszpania grają tego samego dnia i o tej samej godzinie? Dwie reprezentację europejskie które mam ochotę oglądać i akurat równocześnie lecą xd

0

Że Yamal ma 4 gwiazdki sztuczek w ea, to jakiś nieśmieszny żart

0

Ferran chyba ramble czyta i wie że nie chcieliśmy żeby grał to stwierdził że schodzi xD

3

Ferran gra, żeby podbudować Ansu. Ten wchodząc za rekina będzie miał zerową presję, bo gorzej zagrać się nie będzie dało...

1

Ten styl dryblingu Yamala, to przypomina lustrzane odbicie Neymara grającego u nas. Chłopak osiągnie wielkie rzeczy, niesamowite ile lat gry jeszcze przed nim.

2

City to zrobiło deal życia opychajac nam płotkę Ferrana za grube miliony.

0

@Kamiloza91 Zwłaszcza że jakby nie było Kylian teraz przeniósł się do mocniejszej ligi niż francuska. Cristiano to w ogóle w późniejszym etapie kariery nadrobił bo w wieku 25 lat miał zaledwie 160 bramek. Pod względem kariery i magii nikt Messiemu nie dorówna, ale w liczbach jest na razie na lekkim prowadzeniu.

0

@Kamiloza91 Tak Kylian 309 bramek Leo 279. Francuz ma również więcej asyst, natomiast suche liczby to nie wszystko. Neymar również w wieku 25 lat miał lepsze staty niż Messi w jego wieku. Czy francuz będzie w stanie tak to śrubować do późnych etapów swojej kariery? Ja osobiście wątpię.

0

@Chaoss W dzisiejszych czasach jak w nowe gierki grywasz, to ja polecam od new Vegas zacząć

7

Całe szczęście że w Anglii gra Harry Kane, to już oficjalnie możemy Hiszpanie mistrzem Europy ogłosić.

6

Dzisiaj całym sercem za Borussią ostatni z pozostałych zespółów, który jeśli wygra LM to rzeczywiście będę odczuwał z tego jakąś radość

1

Oriol na ratunek...

0

@Arden Proszę specjalnie dla Ciebie cytat z aktualnych przepisów.
Przepis 12, sekcja 3:
- Jeśli sędzia zastosuje przywilej korzyści za przewinienie, które skutkuje napomnieniem/wydaleniem z boiska, to sędzia powinien zastosować karę jak tylko gra zostanie wstrzymana. Aczkolwiek, jeśli przewinieniem było powstrzymanie sytuacji, która prowadzi do zdobycia bramki, zawodnik zostanie napomniany, zaś jeśli przewinienie to zatrzymanie obiecującego ataku, zawodnik nie jest karany.

0

@Arden Owszem nie usprawiedliwia, jeśli kartkę wlepiamy za nierozważność zawodnika. Natomiast w tym przypadku było tylko przerwanie korzystnej akcji, którą sędzia puścił dalej. W takim przypadku do upomnienia wedle przepisów się nie wraca, gdyż korzystna akcja nie została przerwana, a zawodnicy mieli możliwość jej kontynuowania.

0

Ten sędzia jest upośledzony. Najpierw daje Araujo kartkę za przerwanie korzystnej akcji mimo że puścił przywilej korzyści. Później nie widzi ewidentnego faulu na Yamalu mimo, że jest 2 metry od całego wydarzenia i nic mu widoku nie zasłania. Jeszcze wlepia Roberto kartkę za słuszne pretensje. No ja nie wytrzymam czasem z tymi parodystami biegającymi z gwizdkiem.

2

Mogło być tak pięknie w tej LM, a pozostało kibicować Borussi Dortmund, eh co za przewrotne życie.

2

Xavier z czerwoną, to przynajmniej Roque coś zagra xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?