2

Gra z dwoma bocznymi obrońcami, którzy nie dają kompletnie nic w ataku to jest proszenie się o powtórkę z Mediolanu...

0

Ktoś z EA, kto dał Leo Messiemu niską pracowitość w ataku w nowej Fifie ewidentnie musi śledzić jakiegoś innego zawodnika niż ja to robiłem. W obronie może dreptać, ale sposobu w jaki Argentyńczyk dodaje jakości do ataków swojej drużyny - nic nie zastąpi.

0

Ależ się teraz dłuży każdy dzień czekania na kolejny mecz Barcy...
Oby tak dalej Panie Xavi!

3

Sport to ma genialne pomysły! Najlepiej to ustawmy go koło Lewego jako drugiego napastnika do tego jeszcze wrzucić Ansu Raphinhe i Dembele, a Busi już sobie sam na defensywnym pomocniku poradzi zarówno z odbiorem, jak i budowaniem akcji. Gdyby kanaryjczyk w fazie budowania akcji ustawiał się już blisko pola karnego, to faza rozegrania i wyjścia spod pressingu byłaby dla nas znacznie trudniejsza. Pedri nie potrzebuje strzelać 10+ goli na sezon, aby być dla nas kluczowym piłkarzem.

28

Ależ Gabończyk był fantastyczną inwestycją, jeśli to dojdzie do skutku

2

Pisanie że Pjanic się nie przyda bo się nie sprawdził w lidze tureckiej jest idiotyzmem. Gdyby Busquets teraz przeszedł do Besiktasu to także miałby ogromny problem, żeby pokazać swoje atuty, a jednak dla nas dalej jest kluczowym zawodnikiem. Skoro Xavi chce bośniaka u siebie to nie jest to przypadek.

0

@batoon Zgadzam się że bazował, ale powinniśmy poczekać z werdyktami czy utracił swój drybling i prędkość jakoś chociaż do połówki sezonu

0

@batoon Głównymi takimi czynnikami są jego bardzo młody wiek i to jak się prezentował wracając po kontuzjach w przeszłości. Wyróżnia się inteligencją boiskową, techniką, grą kombinacyjną, wykończeniem. Potencjał gigantyczny widoczny przez całą jego karierę - oby udało się uniknąć urazów

7

Nadal będę uważał że Ansu Fati wróci do poziomu który prezentował, a nawet go przebije. Niewielu widziałem zawodników z tak zabójczym instynktem strzeleckim. Niczym dziwnym jest, że aktualnie w trakcie presezonu nie przeprowadza rajdów pakując się między obronę przeciwnika i ryzykując odnowę urazu.

0

Gdyby dzisiaj w miejsce Auby grał Ferran, to pewnie to uderzenie by spartaczył. Za to zaliczyłby pewnie z dwie asysty do Ansu, niestety Gabonczyk mimo iż daje bramki to zbyt długo się musi zastanowić nad podaniem. W tym widać gigantyczną różnice między nim, a Lewym na korzyść polaka.
Piękny czas by być kibicem Barcy
Visca el Barca!

5

Auba po tej akcji już więcej na skrzydle się powinien nie pojawiać XD

1

@Murazor To, że wszystkie te zespoły przygotowują się do oficjalnych spotkań, kiedy takie wejścia nie powinny się pojawiać. Gdyby zawieszenie obejmowało rozgrywki ligowe może by się dwa razy zastanowił przed takim wślizgiem

1

Czerwona bezpośrednia kartka w towarzyskich przed sezonem powinna skutkować zawieszeniem w pierwszej kolejce danej ligi. Tak to sobie taki idiota może wjechać na złamanie nogi i nie będzie z tego żadnych konsekwencji

0

@KacperVEB Nadal się może odbudować, ma fenomenalne wykończenie i do tego inteligencję boiskową. Jak będzie zdrowy w tym sezonie to będzie pierwszym wyborem na LS

0

Roberto to jest tak przeciętny we wszystkim, że bardziej to się chyba nie da. Idealnie się sprawdza że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

0

@fLou Dobrze, że Xavi widzi bo to nasza przyszłość

1

Kto by pomyślał że w trzech pierwszych meczach Lewego w Barcy nie zdobędzie on żadnej bramki, a Dembele strzeli więcej niż w całym poprzednik sezonie xd

0

@Murazor Z Juve też było widać przewagę naszych zawodników, ale zabrakło ostatniego podania i wykończenia. Też w pierwszej połowie się pomóc nie kleiła, bo nie może grać zestaw Busi Nico Kessie xd

0

@DarthVader69 Ronald Araujo jest naszym najlepszym stoperem, tylko przy okazji też najlepszym prawym obrońcą

0

Robi miejsce dla Kounde, miły gest Duńczyka xd A tak serio to miejmy nadzieję że nic mu nie będzie

3

Aż się Suarez przypomina jak przyszedł i nic wpaść nie chciało xd

0

Na Frenkiego to się ciężko patrzy ostatnio, ciekawe w jakim zespole wyląduje Holender

0

Dobra dobra kończ już z tym śpiewaniem

1

A pomyśleć, że jakby się wstrzymało City chwilę z transferem Grealisha to mogłoby mieć w to miejsce Leo Messiego.

3

@Deviler Leo ma szansę pogonić pięknego trochę w brameczkach w LM :D

0

@Ali3231 Spójrzmy też jak mało czasu dostał, dwa razy mniej od Roberta, a to spojenie mogło być spektakularną bramką

0

Lekcje u Lewandowskiego chyba nasz Dembouz brał

1

Coście się tutaj tak tego Ferrana uczepili? Wiadomo, musi poprawić skuteczność, ale to jeszcze młody zawodnik z wielkim potencjałem. Zobaczcie ile Vini potrzebował czasu, żeby odpalić i trzymajmy kciuki że nasz Hiszpan go przerośnie.

4

@Kitek1640 Kwestia tego że Voldemort znał przepowiednie i był przekonany że któreś z nich musi zabić to drugie. Swoimi działaniami i rozkazami doprowadził do jej spełnienia

2

To ile szamba się wczoraj wylało na naszą Barcelonę jest moim zdaniem niepoważne. Każdy, kto nie jest przesadnym optymistą wiedział, że nadejdzie spadek formy. Mamy młodą drużynę z ogromnym potencjałem, lecz nadal potrzebujemy ogrania i doświadczenia. Xavi uzdrowił ten zespół, stworzył kolektyw i sprawił, że z niecierpliwością odliczam dni do kolejnego meczu. Nie zawsze można wygrywać, każdy przeciwnik jest inny i to jest piękne w futbolu. A my z ta ekipą jeszcze wygramy wszystko, zobaczycie!
Wesołych Świąt kochani :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?