luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damiano27psk Tylko fullmatchesandshows
0
A mnie irytuje, jak bramkarz nawet nie podejmuje próby interwencji
0
@tristan87 Jeśli serio masz, to rzuć na priv proszę
7
Hej wam! Wobec większej popularności snookera i bilarda w Polsce stwierdziłem, że warto wam się tutaj ogłosić. Mianowicie wiem, że wiele osób chciałoby dobrze grać w bilard, ale wydaje się to nieosiągalne. Natomiast zmienianie zaledwie kilku rzeczy w postawie, technice uderzenia czy też samym mostku potrafi znacznie przyspieszyć te postępy. Tak samo trzeba sobie wykształcić tzw. widzenie bilardowe. To, jak ułożyć w glowie plan i postępować według niego na stole. Ważna jest także umiejętność kontrolowania bili białej na stole. Jest też wiele schematów treningowych, których ćwiczenie pozwala znacząco podnieść poziom gry. Uważam, że te rzeczy, a także jeszcze kilka innych znacznie łatwiej jest opanować z pomocą osoby, która gra już na dość wysokim poziomie. Z tego też powodu postanowiłem zacząć organizować indywidualne lekcje bilardowe. Jeśli chodzi o mnie, to przygodę z tym sportem zacząłem jako mały chłopak trenując pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników w historii Radosława Babicy. Choć przeżyłem moment rozłąki z tym sportem, to od dłuższego czasu znów regularnie trenuje i gram na poziomie 2 ligi bilardowej. Niejednokrotnie udzielalem już lekcji dla osób na różnym poziomie i uważam, że jestem w stanie wszystko wytłumaczyć w jasny i przejrzysty sposób. Koszt takiej indywidualnej lekcji to 25 zł / h przy czym pierwsze dwugodzinne spotkanie jest w gratisie, żeby można bylo się przekonać, czy taka forma nauki wam odpowiada. A i raczej Poznań i okolice, nie dalej. Dzięki za przeczytanie, jeśli byłbyś zainteresowany proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam wszystkich Cules!
Ps. Będę bardzo wdzięczny za polecenia dla zasięgu. Z góry dziękuję!
0
@Misanthrope Zdaję sobie sprawę, że nie każdy sarkastyczny komentarz jest równy brakowi szacunku. Po prostu moim zdaniem spora część z nich zaczęła wykraczać poza granice dobrego smaku i doszedłem do wniosku, że należałoby zwrócić uwagę. I nie, nie mam takiej potrzeby, tak samo jak nie uważam nikogo za plebs na podstawie jakiejś wypowiedzi na la rambli.
21
Boli mnie to śmianie się z Busquetsa. Owszem jest on już znacznie gorszym zawodnikiem, niż był jeszcze kilka lat temu i sam bym chciał jego odejścia, ale niektóre komentarze są wręcz żałosne. Uważam, że nie można zapominać, jak długi czas był na topie i ile jego gra dała temu klubowi. Może i za bardzo zwleka z odejściem, ale nadal należy mu się szacunek o czym część osób niestety zapomina.
2
@kamilos1214 Też się solidaryzuje, za dwa dni siedem miesięcy, a mózg bezczelnie ani nie chce innej, ani zapomnieć. Trzymaj się chłopie!
21
W wypowiedziach Ansu widac, tą samą dojrzałość i chłodną głowę co na boisku. Z takim nastawieniem i talentem, który posiada za kilka lat może być na pewno jednym z najlepszych. Dobrze mieć taką perełkę!
2
@D10SLEO Zaściankowe podejście pod tytułem "Nie może Ci być źle, ktoś przecież ma gorzej" najgorszy sposób na pocieszenie osoby.
11
@sidzej Na szczęście kapitana wybiera zespół, a nie ankieta na la rambli!
0
@cules100pro Ale kibicowanie, a bycie twarzą porażki, gdzie klub jest w ruinach, a ty nadal wykręcasz genialne liczby to różnica. Poza tym jako ambitna osoba Leo chciał zodbyć jeszcze coś więcej niż "mistrzostwo Hiszpanii bo wygrał sam 3/4 meczy a real zagrał slabo"
4
Nie wiem, jak reszta z was, ale ja w starciu Messi vs Bartomeu zdecydowanie bardziej wierzę Argentyńczykowi. A obwinianie Leo za brak trofeów, to jest już w ogóle absurd do kwadratu, bo przecież jakby krzyknął na Busiego to ten nauczyłby się biegać... Cieszę się, że będę mógł jeszcze sezon oglądać najlepszego piłkarza w historii w naszej Barcy!
2
@elejhen Przecież nikt tego tak nie odbiera. Te rzeczy się nie wywykluczają. On nadal kocha ten klub, ale chciał odejść W tym sezonie, z tym że Barto mu nie pozwolił.
5
@Cvzx Tak, dalej sobie wmawiajcie, że Leo nie pozwala grać innym piłkarzom i że w sumie każdy przecież by takie statystyki uzbierał. Gość ciągnie naszą grę od kilku sezonów, a tu niektórzy samych siebie przekonali, że to jego wina, ze reszta zawodników grała słabo. Jakoś jak taki Puig czy Fati wchodzili z checiami do gry, to Leo wręcz ich szukał podaniami i sam przy tym wyglądał dużo lepiej.
3
@Damian11 Ale żeście sobie utożsamili krzyczenie kapitana z dobrą grą zespołu. Jasne nastawienie mentalne jest istotne, ale pewnych braków fizycznych, a także taktycznych nie da sie zamaskować tylko tym, że facet z opaską Ci krzyknie, żebyś biegał
1
Jak Psg kupi od nas Neymara i Messiego, a i tak nie ugra ligi mistrzów, to będzie chyba jeszcze większym memem niż Barca xd
0
@Striker Prawdopodobnie, ale to co się dzieje od wczoraj tu na stronie jest delikatnie ujmując przerażające.
4
Teraz nagle zaczęło się twierdzenie, że Messi się w lidze angielskiej nie odnajdzie i ze nic z City nie ugra. Ja twierdzę wręcz przeciwnie. Wrzucając Leo do ulozonej drużyny z zawodnikami o wielkich umiejętnościach (chociażby kdb) otrzymamy zespół, który będzie bardzo ciężki do zatrzymania. Nie zdziwię się, jeśli w przyszłym sezonie Argentyńczyk podniesie puchar ligi mistrzów.
1
@Cobra303 @JimMorrisonFCB A dobra, pomyliłem się dzięki za poprawienie :D
1
@xBoMBoWiECx Gdyby Leo przeszedł do City, to można od razu stawiać kupony na The Citizens zarówno w pl, jak i lm :p
2
Bardzo mnie zawiódł dzisiaj Mbappe, chłopak powinien mieć przynajmniej dwie bramki dzisiaj, a psuł każdą piłkę, która powinien wykończyć
7
Z racji, że snooker tutaj ostatnio budzi sporo emocji, to pochwalę się, że wczoraj pobiłem swojego najwyższego breaka i udało mi się wbić 41 :D Zadowolony jestem bardzo, bo choć sporo trenuje to głównie poola, a to jednak dwa różne światy. Możecie się pochwalić też, jeśli grywacie, ciekawe czy mamy na la rambli kogoś z setką ^^
2
O, to jednak nie był sen...Cóż chociaż Roonie W finale eh
3
Tak jeszcze nawiązując do reakcji Wilsona na przypadkowe wbicie zielonej, to jest to coś co uwielbiam w snookerze. Zawodnicy mają wielki szacunek do siebie nawzajem, potrafią zarówno docenić zagrania genialne, jak i przeprosić za przypadkowe szczęście na stole. Też potrafią zwrócić na coś uwagę sedziemu, jeśli widza jakiś błąd, nawet jeśli byłby on na ich korzyść. Niezwykle kulturalna gra.
2
Co za frame, Barca i Bayern mają wyzwanie, żeby dorównać temu deciderowi pod względem emocji!
1
@Osioł No nie wiem, ja od rana nie mogę się doczekać i się emocjonuje tym spotkaniem :D
8
Przecież to jest jakiś żart z Ansu i Puiga...
0
@Maciek069 Dobrze, że piłkarze takiego nastawienia nie beda mieli, bo nigdy by nic nie wygrali...
0
@itmustbejoke Nie, po prostu Setien pożyczył Napoli swoje 3, bo mu niepotrzebne.
0
@PrinceDamon Z gry, ładna bramka Leo