La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

7

Jak mnie wkurw*ają ludzie, co piszą: "Ma pieniądze i on śmie mówić o nieszczęściu, bo przegrał mecz."

Nie jesteście na niego miejscu, nie wiecie co on czuję, każdy ma inną psychike, nie wiecie jak to jest słuchać krytyki(nawet kibice Barcelony mieszali go z błotem).
Co z tego, że ma pieniądze, czy to jest jedyny wyznacznik szczęścia?
Ile to ludzi miało pieniądze a mimo to w życiu byli nieszczęśliwi i korzystali z usług psychologów(niektórzy nawet popełnili samobójstwo).

Nie znacie człowieka, więc po jakiego grzyba go ocenianie? I to jeszcze na podstawie tego co gazety napiszą.

2

@D10SLEO Zaściankowe podejście pod tytułem "Nie może Ci być źle, ktoś przecież ma gorzej" najgorszy sposób na pocieszenie osoby.

konto usunięte

0

@D10SLEO Myślenie prostych ludzi, ze jak się ma kasę to ma się wszystko, żadnych problemów XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?