0

Choć wiem, że to niemożliwe to uważam, że wymagania do posiadania głosu powinny być zmienione. Teraz to jest wyścig, kto lepiej nakłamie ludziom nie orientujacym się w sytuacji i nie potrafiący myśleć samodzielnie. Uważam, że to inteligencja kraju powinna o nim decydować i chociażby wymóg skończenia studiów byłby tu myślę zbawienny. Mimo iż nie jest to bezpośredni wyznacznik inteligencji, to jednak procentowo zdecydowanie wypada on lepiej w tym przypadku. Ale cóż chyba nie pozostaje nic, tylko wyjechać 

1

@vadner Przy tej formie Realu i Atleti to wygranie ligi nie było szczególnym wyczynem. Sezon miał potencjał ale jak dla mnie to takie 4,5-5/10. Valverde rzadko przegrywa, ale jak już to w kluczowych meczach. Według mnie trzeba podziękować i się pożegnać 

0

Chyba na ławce.

0

Ernesto, ja Cie naprawdę szanuje, ale proszę odejdź już.

2

Messi zbudował akcje w środku pola, a potem wykończyl akcje. Gdzie my byśmy byli bez niego?

0

Oj tam oj tam Barca gra drugim składem... Oh wait

0

Niby racja, choć uważam że dałoby się rozsądnie rozłożyć minuty między niego, a Albe tylko że no z Ernestem to nigdy nic nie wiadomo

0

Nie rozumiem, czemu Cucu nie mógłby być zmiennikiem Alby wygląda w tym sezonie bardzo dobrze i uważam że dałby dużo

2

Ja obejrzałem ;) Nie zawsze na żywo, ale ostatecznie zawsze oglądałem :D

0

Busquets lewo skrzydłowym - nasz nowy transfer do ataku!

10

Dembele to akurat szkoda i nam nadzieję że wykuruje się i w przyszłym sezonie urazy będą go omijaly. Kiedy był w formie to naprawdę zachwycał i potrafił ciągnąć naszą grę.

0

Ajax uczy się od najlepszych jak tracić 3 bramkowa przewagę xd

0

Obstawiam, że był tam umówiony na długo przed finałem. Nawet jeśli dalej jest smutny, to przecież na takich spotkaniach kultura jednak wymaga się uśmiechnąć.

1

Podobno szejk psg pyta za ile można kupić cały Ajax. Najlepiej jeszcze przed finałem :D

35

Niech De Jong z De Ligtem zabiorą odrazu trenera ze sobą :p

0

Wyłączyłem internet w telefonie, a na wieczór miałem i tak rzeczy do robienia xd

0

Ała właśnie obejrzałem mecz nie znając wyniku... Boli

2

Bez przesady. Twórcy tak często teraz dają kota w worku przy nowych grach, że piracenie dla sprawdzenia czy gra podejdzie nie jest niczym złym. Oczywiście pod warunkiem, że jeśli zostaniemy z produkcją to kupimy tą grę.

0

Bardziej szkoda samego zawodnika. Mam nadzieję że to nic poważnego.

0

Ojej naprawdę? :o Wyglądało strasznie to zderzenie, ale mam nadzieję że jednak nie tak poważnie...

6

Wow, ale dali ładna grafikę. Fajnie ze coś tam umieją w tym varze

0

Kurcze szkoda że Cillesen wypadł z rywalizacji z Barceloną. Kto wtedy stał w tej drugiej? Ktoś z Barcy b?

0

Vermalen ależ pewnie gra, za każdym razem gdy ma okazję. Szkoda że kontuzje się go tak czepily. Mam nadzieję że nasz Ousmane nie popadnie też tak samo w to jak Belg

1

Przecież Messi to w tej lidze mistrzów wygląda niesamowicie, jakby mu ktoś kartę atrybutów +10 do wszystkiego dorzucił :p Widać, że chce dotrzymać obietnicy :D

0

Grało się dobrze co prawda porażka w półfinale ale tylko 7-6 po walce i szczęściu przeciwnika :p Generalnie jestem bardzo zadowolony, mam nadzieję że Barca jeszcze bardziej poprawi mój nastrój wieczorem :D

4

Idę, po 4 latach przerwy i ostatnim powrocie do formy dzisiaj na turniej bilarda :D Trzymajcie kciuki, no i mam nadzieję że w razie klapy Barca mi oslodzi ten dzień :p

0

Jak masz dane, które chcesz chronić na telefonie to wtedy ios, w każdym innym przypadku jest to nieopłacalne

26

Ten Ajax to gra lepsza Barcelonę niż sama Barca przyznam, że trochę się ich boję w finale lm jeśli oboje awansujemy

0

Tak się składa, że nie wymyśliłem (i tak nie mam jak tego udowodnić ale no cóż) i nie mam zamiaru jakoś szczególnie się przyczepiac do ludzi wierzących. Chodzi tylko o to, że można było w tym czasie jakoś pomóc drugiemu człowiekowi. Podjąć jakieś działanie.

1

Niekoniecznie po sekundzie, ale jednak w zależności od obrażeń jest to jakaś pomoc, która jest już na miejscu i wie o zdarzeniu, a sekundy mogą decydować o ludzkim życiu. Modlitwa pomoże dokładnie w niczym xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?