luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Puig jest pierwszym przynajmniej w moim odczuciu piłkarzem z młodzieżówki od Halilovicia zawodnikiem przypominającym sposobem poruszania się z piłką przy nodze Messiego. Pamiętam że Chorwatowi bardzo kibicowałem, ale niestety zabrakło zarówno chłodnej głowy jak i odpowiedniej ścieżki rozwoju. Mam nadzieję że Riqui nie popełni jego błędów i będzie ciągnął nasz zespół przez wiele lat!
1
Jestem ciekawy ile osób serio uważa że Mbappe był w tym roku lepszy od Messiego xd
0
No nie wiem ja tam lepiej się bawiłem z kolegami pykając w 15 no ale i tak gram online więc to co najwyżej można czasem wrócić powspominać :p
1
Ale co chcesz robić w tej fifie? Jak do gry online no to tylko 19 bo wszystkie inne są już praktycznie martwe. Jak do kariery to ja bym chyba wziął 14 lub 15 tak samo do gry z kolegami raczej bym szedł w 15
0
Przecież dlatego za zwycięskiego gola liczy się dwa punkty. To są punkty, których byśmy nie mieli bez bramek Dembele
4
Ale będziemy płakać, gdy Busi odwiesi buty na kołek... Oby jak najpóźniej
0
Ohoho nowa łatka do Fify jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do tej poprzedniej xd EA to naprawdę żałosna firma
2
Ja nie wiem, jak tak duża firma może mieć takie problemy ze swoją grą. Te serwery co chwila nie działają a jak już działają to i tak szału nie robią...
1
Działaja wam serwery ea? Bo ja tu jestem na pc i chciałem trochę fut champions dograć a tu nic
0
Polecasz kogoś z ikon? Zraża mnie strasznie do nich to że są horrendalnie drogie przez to durnowate sbc o ikonę
1
https://www.futhead.com/19/squads/341287/ - skład na starcie (przy lojalności i trenerze wszyscy mają 10 zgrania oprócz Perisicia i Umtitiego, którzy mają odpowiednio 7 oraz 8)
https://www.futhead.com/19/squads/341293/ - skład w grze
Jak myślicie, w którą stronę z ulepszaniem tego zespołu iść? Możecie proponować ewentualne zmiany z budżetem zawodnik plus no powiedzmy 400 k na pc. Z góry dzięki za rady :D
0
Pytanie, nie ile ma subów, tylko ile ma średnio wyświetleń na nowych materiałach.
0
Hause naprawdę?
0
Pique wybronił!
6
Jeżeli tak jak Valverde twierdzi odsunięcie Dembele nie było dyscyplinarne to jest idiotyczna decyzja. Wprowadzenie Francuza a nie Munira mogłoby rzeczywiście odmienić losy meczu... Tak to chyba można tylko do Messiego kierować wzrok
0
Co robi Busquets w tym spotkaniu?
1
Coutinho, jak dasz radę zacząć nim na skrzydle, a potem zmienić pozycję na spo
0
Co jak co, ale Roberto po powrocie pokazał że narazie to on jest pierwszym prawym obrońcą i całkowicie słusznie
0
Ale Coutinho jest bestia w tej fifie polegającym na technicznych uderzeniach zza pola karnego :p Praktycznie każdy strzał to gol w przypadku Brazylijczyka :D
2
Dommanu na kanale Kartomania mówi praktycznie najlepiej o fifie generalnie jeśli robi merytoryczny materiał to zawsze jest ważny i obejrzenie go w czymś pomaga
1
Ale Marciniak jest tragiczny, jakby chciał na siłę udowodnić że on to jest twardym sędzią i nie dyktował ewidentnych fauli bo nie wolno nurkować... Najpierw na Suarezie teraz na Politano
18
Podobno Dembele siły nie miał już? Nie wiedziałem, że zawodnik bez siły pełnym sprintem zakłada pressing na Handanovicu a potem wraca do obrony...
1
A na prawej?
0
Chyba by musiał wejśc Leo, żeby ktoś zakręcił Skriniarem. Niesamowity mecz gra
1
Szymek zapomniał kartek z szatni?
0
Ja wiem, że marudzę, ale weź go sprzedaj i zbuduj coś innego niż premier league. Jak ja patrzę na 10 pod rząd pełny skład z ligi angielskiej to szkoda słów.
1
Już dawno nie widziałem tak dobrze odwzorowanego zawodnika w fifie, jak nowy inform Suareza. Jest po prostu definicją tego zawodnika. Trafianie sam na sam? Nie no gdzie tam strzelę 5 metrów obok żeby potem trafić z woleja z 20 metra z przewrotki w polu karnym i jeszcze dorzucę skorpiona. Narazie dzik ma 8 meczów 17 bramek i 3 asysty wszystko w fut champions. Generalnie polecam :D
41
Jak masz kochającą dziewczynę w domu, to nie warto się brać za żadne koleżanki :p
0
Ah Holandia - coffee shoppy :D zazdroszczę ^^
0
Nie wiem, ale apropo wspomnien, to myślę że to czas na partyjkę herosów 3 :D