0

@Phatro Szczerze? Uważam, że najważniejsza jest radość z oglądania Barcy, a oglądanie jak rozwijają się nasi zawodnicy z La Masii jest jedną z najlepszych rzeczy. Pewnie z Neyem mieli byśmy większą szansę na tryplet, ale tacy Perez czy Ansu bardziej zasłużyli na szansę.

1

@MNSbEstEver Wątpię, żeby przy kontuzjach Mbappe i Cavaniego PSG go pusciło. I bardzo dobrze niech młodzi dostają szansę

0

@Wichurek Nie no francuzowi można wiele zarzucić, ale w zeszłym sezonie (gdy był zdrowy i w formie czyli niezbyt często...) potrafił ciągnąć drużynę i generalnie widać, że talent ma ogromny to co ma w głowie to już inna sprawa :p Nie wydaje mi się, aby Perez przewyższał go potencjałem, choć mam wielką nadzieję że się mylę :D
PS. Najbardziej to mi dzisiaj Ansu zaimponowal, ten chłopak może być wielki, jeśli wszystko dobrze się potoczy

5

Będę bardzo zawiedziony, jeśli Ansu nie dostanie chociaż tych 10 minut przy tym wyniku.

0

@Wichurek Ale się tu ludzie już osmieszaja xd Ja rozumiem, że Dembele zachowuje sje jak ostatni bachor, ale jednak trochę pokazał przez te ostatnie dwa lata. Zwłaszcza w zeszłym sezonie nam sporo punktów uratował.

0

Ależ bym się ucieszył, gdyby Ansu dostał dzisiaj szansę od początku :D

4

Najbardziej to się nie mogę doczekać na mecz w la lidze, w którym zacznie Messi. Jednak brakuje jego czarowania :p

0

Już tak się nie mogę doczekać, że aż sobie oglądam mecz drugiej Bundesligi tylko dlatego, że leci na tym samym kanale co Barca potem xd
Dalej dawać mi już ten początek sezonu!

0

@MrShakira Jestem przekonany, że pokaże jeszcze swoje umiejętności, ale w innym klubie gdzie gra będzie się bardziej o niego opierała, ale też dostanie znacznie więcej minut no i miejmy nadzieję, że będą go omijaly kontuzje.

4

@MrShakira To nawet nie kwestia sympatii do zawodnika, bo Rafinha zawsze zostawial serce na boisku i ciężko go nie lubić, ale zwyczajnie miał już swoje szanse, a kontuzje go zniszczyły. Teraz nie mamy dla niego miejsca dla niego też będzie lepiej jak odejdzie

3

@Kostek Porównywanie statystyk Neymara i Griezmanna jest bez sensu z kilku względów. Po pierwsze Francuz sam się wypowiadał, że mu nie zależy na zdobywaniu bramek przez to oddaje dość mało strzałów (około 2 na mecz) bo często cofa się do rozegrania. Po drugie Antek grał w defensywnym Atletico w jednej z najlepszych lig, a Neymar w PSG które ewidentnie odstaje poziomem od reszty stawki. Już nie mówiąc że akurat największym mankamentem w kwestii Neya są te nieszczęsne kontuzje ostatnio, a Griez jak widać potrafi rozegrać pełny sezon

0

Już niezależnie od tego kto dzisiaj wygra chciałbym po prostu po tym czekaniu zobaczyć dobry mecz z obu stron w którym będą padały bramki jedyne pocieszenie w przypadku 0:0 to karne na końcu :p

0

@mesqueunbarca Zdaje sobie z tego sprawę stąd w ogóle moje pytanie tutaj ;) Wiem, że tak w teorii o 22 to powinni być w swoich pokojach, ale uważam że to też ludzie i jeżeli się jest w porządku w stosunku do nich to oni też są w porządku w stosunku do Ciebie. Nawet jeśli teraz coś tam knuja to będą ultra cicho, a obok nich śpią młodsze dzieciaki więc głównie na tym mi zależało.

0

@nvcxbarca serce mówi Argentyna rozum mówi Brazylia :p

0

@D44H Spoko ja się tam nie przejmuje xd Ostatecznie ich i tak rozgonilem do łóżek bo za głośno byli :p Chciałem poznać sobie opinie innych, ale jak widać się nie da

0

@Hosh Z nudów sobie zapytałem bo na mecz czekam

1

@kamiVeB A przesledziles w ogóle jego karierę? W Realu Sociedad rozegrał prawie 100 meczów jako lewo skrzydłowy zachowując dobra średnia bramek i asyst. Zarówno w Atleti jak i we Francji zdarzało mu się także grać na lw i to z niezłym efektem. Antek jest niewątpliwie lepszym skrzydłowym niż Cou aktualnie

0

Siedzę na kolonii jako wychowawca no i czekam do tego meczu, mam pokój gdzie siedzi szóstka dzieciaków obiecali że będą cicho o 24 lat maja po 13-14 to ostatnia legitna noc bo pojutrze o 4 wyjeżdżamy. Myślicie że ich rozganiac do swoich pokoi? Niby i tak nie mam co robić więc mogę siedzieć i ich pilnować ale nie jestem pewien czy mi się chce xd

1

@kamiVeB Cou u nas na skrzydle to dawał chyba mniej nawet niż ten Roberto nieszczęsny ostatnimi czasy, a stwierdzenie że AG nie będzie w stanie dać więcej to jakaś parodia totalna

1

@Gosciuu Nie pamiętam dokładnie tego tekstu, ale przy bramce Neymara na 4:1 z psg komentator mówił że piękny gol na otarcie łez xd

1

@Asturyjczyk W taką pogodę to tylko zamknąć się w pomieszczeniu z klimatyzacją i nigdzie nie wychodzić xd Nie potrafię żyć w takim goracu

0

Cavani ale nakręcony na brameczke dopiero 3 wyśmienita próba pokonała bramkarza, który jakby nie było gra też świetnie ale tu bez szans

2

Fajnie działa var pod względem wyłapywania takich zagrań, skończy się "z łokciem wpadam Ci w ryjec i syndzia nie widzi" bo wpada nagle czerwo i jest już ciężej. Ograniczy agresję w futbolu

0

Suarez sprawdził czy mu oko nie wypadło przypadkiem xd

1

@SkN Ale prześlicznie sobie przerzucił tą piłkę Lodeiro przez moment myślałem że mu uciekła, a on to skończył. Ronaldinho by się nie powstydzil :p

3

@G9 Hazard to jakieś 5 półek wyżej niż Vini a potrzebowali gotowego cracka z przodu po cr7 błędem był brak żadnego transferu rok temu

0

@Michaelo20000 Kup sobie jakiegoś krafta, ja osobiście najbardziej gustuje w kwaskowatych piwach, ale dobre pszeniczne też nie jest złe. Obsługa też Ci w sklepie/barze z kraftami zawsze dopomoże znaleźć ten smak, na który masz ochotę. 

0

@Yoshi94 Zdaje sobie sprawę, że można otrzymać "papierek" za hajs i właśnie dlatego napisałem że procentowo współczynnik by się zwiększył. Może i masz rację, że wykształcenie byłoby złym wymogiem, choć w założeniu trochę liczyłem, że osoby wykształcone częściej posiadają swoje poglądy ukształtowane na podstawie faktów. Dlatego też trudniej by im było wcisnąć "macie pińćset złotych całkiem za darmo głosujcie na nas!" I też wiele takich osób zdaje sobie sprawę, że poprawa sytuacji biedniejszych i nie wykształconych osób jest kluczowa dla dalszego rozwoju kraju. Kolejny raz się potwierdza, że demokracja to zły ustrój, ale nikt lepszego nie wymyślił.

1

@szymek029 Wcale nie o to chodzi. Sam aktualnie nie miałbym prawa wyborczego w tym wypadku! Po prostu ta "demokracja" zmieniła się w oszukiwanie ludzi, którzy łatwo dają się na to nabrać. Zwyczajnie nie powinno to niestety tak wyglądać.

0

Choć wiem, że to niemożliwe to uważam, że wymagania do posiadania głosu powinny być zmienione. Teraz to jest wyścig, kto lepiej nakłamie ludziom nie orientujacym się w sytuacji i nie potrafiący myśleć samodzielnie. Uważam, że to inteligencja kraju powinna o nim decydować i chociażby wymóg skończenia studiów byłby tu myślę zbawienny. Mimo iż nie jest to bezpośredni wyznacznik inteligencji, to jednak procentowo zdecydowanie wypada on lepiej w tym przypadku. Ale cóż chyba nie pozostaje nic, tylko wyjechać 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?