luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To ile szamba się wczoraj wylało na naszą Barcelonę jest moim zdaniem niepoważne. Każdy, kto nie jest przesadnym optymistą wiedział, że nadejdzie spadek formy. Mamy młodą drużynę z ogromnym potencjałem, lecz nadal potrzebujemy ogrania i doświadczenia. Xavi uzdrowił ten zespół, stworzył kolektyw i sprawił, że z niecierpliwością odliczam dni do kolejnego meczu. Nie zawsze można wygrywać, każdy przeciwnik jest inny i to jest piękne w futbolu. A my z ta ekipą jeszcze wygramy wszystko, zobaczycie!
Wesołych Świąt kochani :D
1
@PJ777 W momencie, w którym gracz przychodzi za darmo, w dodatku taki jak Kessie (25 lat, a już bardzo sprawdzony w serie A) to łatwo będzie zamortyzować ten transfer nawet, jeśli sportowo by nie wyszedł. Za dwa lata sprzedać za 25 mln i jesteśmy na zero
5
Zakładając optymistyczny scenariusz, czyli że Xavi dorównuje / przebija Guardiolę, to niezwykle się cieszę, że byłem z tym klubem w trudnych chwilach. Pojawią się kibice sukcesu, ale oni nigdy nie zrozumieją, że porażki sprawiają, że radość z przyszłego zwycięstwa jest dużo dużo większa ????
Visca El Barca Cules!
1
Piękne jest nie tylko to, że zaczęliśmy kreować więcej sytuacji, ale też są one znacznie groźniejsze niż u poprzednich trenerów. Dzięki systemowi gry zawodnik kończący akcje często ma znacznie więcej czasu i miejsca, co widać w ilości bramek. Oby tak dalej Panie Xavi
9
@BARCA1899Messi Albo można tez po prostu zaakceptować, że najlepszy piłkarz w historii maskował nasze tragiczne braki w składzie. Tu po prostu nie ma piłkarzy w tym momencie na LM i top 3 La Liga
0
Memphis to ostatnio wygląda, jakby blancik wlatywał przed każdym meczem...
0
Ehhhh Ansu Fati w tym miejscu to by było 1:0...
0
Chyba trzeba kogoś na stronie Realu poprosić, żeby streama odpalił. Inaczej nie widzę szansy, że wyrównamy...
0
Myślicie, że jest jakaś szansa, że Benzema rzeczywiście dostanie wyrok i trafi do więzienia, czy jednak za duże nazwisko i rozejdzie się po kościach z jakąś kaucją?
3
@TheGoldenEleven 1.Messi
2.Lewy
3.Benzema
4.Jorginho
5.Ronaldo
8
@CLionelMessi Niemiec zagrał dobry mecz, pierwsza piłka owszem do wyjęcia, ale był to strzał, który zdecydowana większość bramkarzy jednak by puściła. Bardzo mocny, piłka uciekająca od niego, a też był bardzo blisko interwencji. Później kilkukrotnie uratował nam tyłek, a ta interwencja jedną ręką przy strzale na krótki słupek bodajże Guedesa, to już klasa światowa.
1
Szczerze to trochę nie rozumiem dlaczego Eric Garcia był tak pożądanym przez nas obrońcą i co niby Pep w nim widział. Jest strasznie nijaki, troszkę w tym przypomina Roberto. Zdecydowanie już wolę Mingueze u którego widać 200% zaangażowania i przede wszystkim siłę.
1
Ciekawe, jak bardzo Pep żałuję, że dzisiaj nie mógł mieć Leo w koszulce Manchesteru, zamiast Grealisha
0
Kanał Magical Messi na yt opublikował dzisiaj film "The Messi Era - Official Movie". Polecam każdemu, bo to co ten człowiek zrobił w naszych barwach jest niezwykłe i nie powtórzy się nigdy. GOAT
0
Mam dziwne wrażenie, że gdyby nie wypchnięto Luisa z klubu to byłby on dla nas w tym momencie gwiazda podobnego formatu co Benzema dla Realu Madryt... Już nawet nie porównując go do tego parodysty co to lepszy jest od Neymara
3
@Garbatyy Luuk to powinien już nie powąchać więcej murawy... Jedyny jego podobno "atut" a gość nie trafia bańką z 2 metrów będąc nie krytym. A to zebranie się do przewrotki wyglądało jak na meczu emerytów xd
3
Potrzeba w tym zespole Ansu w formie jak tlenu. Aktualnie osamotniony Memphis z 2-3 rywalami jest praktycznie jedynym zagrożeniem. Fati nawet, jeśli nie grał spektakularnie to stwarzał dużo szumu i zagrożenia sprawiając, że inni zawodnicy mieli więcej miejsca.
1
Tak sobie myślę o przygodzie Griezmanna w Barcelonie i gdyby ten wykorzystywał choćby najprostsze stu procentowe okazje to mogłaby ona być zupełnie inaczej postrzegana. Takie sytuacje, które francuz marnował, to nawet się największym parodystom nie śniło...
0
Wiadomo coś na temat Fatiego? Na kiedy powinien być dostępny, żeby go zacząć powoli wprowadzać?
0
Myślicie, że Leo wróci do nas kiedykolwiek w roli piłkarza? Chociażby na ostatni rok swojej kariery, żeby jako super rezerwowy pożegnać się sposób godny legendy z kibicami?
1
Nie no 22 minuty gramy, wygrywamy z Juve a mi tak brakuje naszego Leo, że to jest tragedia...
3
@Mathoue w końcu? Gość wczoraj wrócił z wakacji, żeby podpisać dogadany kontrakt z klubem życia, po czym okazało się, że jest to niemożliwe. On prawdopodobnie jest najbardziej skołowany całą tą sytuacją, a ty byś chciał komunikat od Leo najlepiej minute po oficjalce Barcy
1
@Wojcio Tia, pół piłkarza z dawnych lat, nadal najlepszy zawodnik na naszej planecie...
3
@konrad1661 Ja tam się i tak będę cieszył, że zdobywa ją legenda Barcelony. Messi nie wybrał, żeby odejść - doprowadziło do tego fatalne zarządzanie, a Leo już zawsze będzie miał specjalne miejsce w sercu Cules
0
@Joe_Barbaro Dzięki wielkie :D
7
Zaczynam właśnie GTA5 po raz pierwszy, mam nadzieję że nie zawiedzie moich oczekiwań po słyszanych opiniach i wsoponieniach z San Andreas :D
8
@marko111122 Chorzy ludzie na tej stronie. Oczywiście, że płatki.
5
@MesQueUnClub96 Brak potencjału na dyskusje, bo z tym, że Leo jest lepszym piłkarzem pogodzili się już w większości nawet fani Cristiano...
1
@Bykunn Ja oglądałem i się zgadzam, że pierwsza część znacznie lepsza. W drugiej połowie mi osobiście zaczęła przeszkadzać ilość walk i wybuchów, zwlaszcza że mieli całkiem niezłą historię. Trzeba dodać, że plot twist świetny, nie spodziewałem się go :D Ogólnie polecam zobaczyć, jak ktoś nie widział ;)
6
@mindbender84 Tylko, że jeśli chcemy oceniać indywidualnie jakość piłkarską tak jak o tym mówisz, to Leo i tak był od Roberta lepszy w tym roku zdecydowanie.