luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak tu teraz iść spać po takich emocjach
2
@BordowyPtak Słabą statystykę finałów, to ma Tottenham, a nie Leo. Pamiętajmy, że to cały zespół gra, a 2/3 zwycięstw to i tak ogrom.
1
Co do Felixa jeszcze to szanuje to, że marzy o grze w Barcy, ale raczej nie powinien do mediów dawać takiej informacji będąc piłkarzem Atleti i w tamtym momencie praktycznie bez zainteresowania z naszej strony. Brak profesjonalizmu się kłania i może się obrócić przeciwko nam, jeśli byśmy go wzięli.
0
@poskus Dlatego napisałem na najwyższym poziomie. Liga portugalska się do niego nie zalicza. Szanse na to, że Felix zacznie nagle grać tak, jak w Benfice są w mojej opinii mniejsze, niż na powrót Ansu do swojej formy z początku gry w Barcy.
6
@Filu02 Suarez to była klasa, grał tak jak Lewy chciałby grać teraz. Pod względem techniki użytkowej to niebo a ziemia. Natomiast Robert w tym sezonie robił to, w czym jest najlepszy - strzelał bramki w niesamowitym zespole.
0
@Bananowysong Skąd wniosek, że nikt go nie chce? Akurat podejrzewam, że Fati jeśli rzeczywiście odejdzie to będzie miał sporo opcji do wyboru. Pokazał zadatki na wielkiego piłkarza, a ma dopiero 20 lat. Szanse na to, że się odbuduje są duże.
3
@AlexDark00 Szkoda, że ten Felix będąc trzy lata starszym od Ansu pokazał mniej na najwyższym poziomie niż nasz wychowanek.
0
Dobrze, że chociaż można się pocieszyć meczykami Leo w USA. Bo u nas zapowiada się świetny sezon grania czterema pomocnikami, z Lewym udającym piątego i walki o najlepszy wynik 1:0. Quo vadis Barcelono?
1
@Iniesta997 Gavim, Pedrim - do wyboru do koloru...
20
Widać było ile Ansu może dawać przy zaufaniu trenera chociażby na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji. Jak odejdzie i dostanie miejsce w 1 składzie to będziemy tego żałować. Mam nadzieję, że chociaż nie weźmiemy w jego miejsce przeciętnego Felixa...
2
Nie rozumiem wpuszczenia Abde, zamiast Ansu. Denzel chyba rzeczywiście za Fatim nie przepada.
0
@La Pulgaa A co tutaj moje życie ma do rzeczy? Samo zachowanie Raphinhi debilne, dał się sprowokować w istotnym meczu o punkty. Jak sam zauważyłeś jesteśmy na forum piłkarskim i rozmawiamy o wydarzeniach na boisku.
1
Jak juz chciał czerwo dostawać, to trzeba było suarezowi nogi po łamać, a nie jakiś cipowaty łokieć w tył glowy jeszcze w złego zawodnika...
0
Ale by Messi załadował okno z tej pozycji
2
Wspaniałe to rozgrywanie Roberta - idealnie znajduje zawodników Getafe
1
Szczerze to cieszę się, że bez Gaviego dzisiaj. Myślę, że Gundogan lepiej będzie się czuł we wspieraniu ofensywy.
0
Denerwujące to jest trochę, że Lewy u nas doszedł do wniosku, że chce być Messim/Suarezem i brać duży udział w rozegraniu piłki. Nie wychodzi mu to najlepiej, a często brakuje go później w polu karnym. Szkoda, bo w Bayernie właśnie jako lis pola karnego był najlepszym napastnikiem na świecie.
4
Inter Miami domknęło też transfer naszego czwartego byłego zawodnika. Pan Piłkarz Own Goal.
2
Dwóch obrońców stało zdziwionych przy Messim, ze nie poszła piłka do niego xd
7
Powiem wan, ze te meczyki Leo w Interze Miami, przed startem sezonu są świetną, dodatkową dawką piłkarskich emocji :D Oby dzisiaj w końcu skompletował piękny Argentyńczyk pierwszego hat-tricka w stanach. Miłego oglądania Cules!
2
Tak tak panie komentatorze, przeklęty mecz dla Pogoni. Wcale nie różnica klas, tylko u szamana Belgowie byli pewnie.
2
Raz człowiek włączył sobie polską drużynę w rozgrywkach europejskich i od razu cos takiego XD
0
Ahahahahaha, co za ręcznik
1
Gavi trochę, jakby nie wiedział zbytnio co ze sobą zrobić na tym fałszywym lewym skrzydle...
0
@kamiVeB Ferran się prezentował znacznie lepiej na Ps niż Ls, w dodatku zapomniales o Raphinhi
0
Dembele nigdy nie osiągnie nawet 50℅ poziomu Neymara w prime. Na niskiej pensji i na rocznym wypożyczeniu chętnie bym zobaczyl, czy brazylijczyk potrafi w pełni skupić się znów na piłce.
0
@Szmulek To powtorka poprzedniego meczu xd
0
1:0 widac, ze start sezonu juz blisko ;)
3
Jak ta sierota znowu bedzie grala w LM to oznacza, ze ma jakies tasmy na Xaviego/Laporte
0
Alonso to by mozna w pakiecie wypchnac do PSG razem z Dembele...