1

Jak dla mnie Ronaldo może sobie strzelać po 10 goli każdemu w tej Arabii Saudyjskiej. Jego odejście do Al-nassr uznaję za koniec kariery na najwyższym poziomie i wszelkie porównania kariery Leo do tej Cristiano dla Portugalczyka urywają się w tym momencie. No chyba, że coś ugra z reprezentacją ale w to chyba nikt nie wierzy.

0

Ah tęsknię trochę za Aubameyangiem. Szkoda, że to akurat on z naszych atakujących odszedł bo pokazywał klasę.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Jak Argentyna wygra, to będziemy słuchali że sędziowie pomagają, Messi symuluje, a w ogóle to wszystko było pod Argentyńczyków ustawione. Miejmy nadzieję że zostaniemy przy tej opcji ;)

0

@Pawlak1992 Każda seria kiedyś się kończy, a dzisiaj na boisku będą dwie drużyny walczące na 110%. Oby Leo podniósł to trofeum, ale nic nie jest przesadzone

0

@Encore Ale w tych latach, kiedy wygrywał był na fenomenalnym poziomie. Sęk w tym, że 23 letni Messi już jakoś od 3 lat był najlepszy na świecie. Tymczasem Mbappe w wieku 23 lat w mojej opinii jak dotąd w żadnym swoim pełnym sezonie nie wbił się do top3 piłkarzy świata. Warto też pamiętać że to co robili Leo i CR7 jest niezwykłe ze względu na regularność i stałą wysoką formę przez lata. Nie życzę mu źle, ale Kylian ma jeszcze mnóstwo do udowodnienia, jeśli chce być sadzany z tą dwójką przy jednym stole na przekroju całej kariery.

0

@Encore Szkoda, że złotych piłek nie porównali ile obaj panowie mieli w wieku 23 lat ;)

5

Ależ się będzie teraz dłużył czas do pierwszego gwizdka zwiastującego początek ostatniego aktu tej piłkarskiej przygody. Kibicowanie Argentynie na tym mundialu jest niezwykłym przeżyciem i dawno już nie doświadczyłem takich piłkarskich emocji, jak w meczu z Holandią. Całym sercem chcę zobaczyć naszą największą legendę i mojego bohatera z dzieciństwa podnoszącego dzisiaj puchar MŚ. Spełniającego swoje największe piłkarskie marzenie i doprowadzającego swój ukochany kraj do chwały.
Dla mnie najlepszy w historii - Lionel Messi

0

@Rust_Cohle Ależ się pięknie zestarzał Twój komentarz ;)

1

Najgorsze jest to że już Lautaro Martinez wszedł na boisko...

1

Nic dziwnego że City tak łatwo oddało nam Ferrana, skoro mają takiego kota, jakim jest Alvarez. A ten i tak jest zmiennikiem potężnego Erlinga, cóż to jest za paka w The Citizens ciekawe, czy Pep sięgnie w końcu po tę upragnioną LM

3

W porównaniu z Australijczykami to nasza reprezentacja wygląda, jak gromadka emerytowanych piłkarzy na meczu legend...

0

@Bernard777 Polscy kibice wiedzieli że nie ma po co jechać xd

0

Glikson wygląda jakby zaraz miał prosić o zmianę xd

0

@mkord jeśli zawodnik czuje że wszystko jest już w porządku, polecam czytanie ze zrozumieniem

0

Nie powinien wracać na murawę ten bramkarz Iranu, nawet jeśli czuje że wszystko już jest w porządku. Nie dość że jest spora szansa na popełnienie jakiegoś głupiego błędu, to druga taka kolizja może się skończyć tragicznie...

3

Fati jak na razie poza brameczką gra naprawdę dobre spotkanie. Wiadomo, że to tylko Jordan, ale aktualnie pozytywnie odstaje poziomem od reszty drużyny. Oby te mistrzostwa świata pomogły mu odbudować dawną formę, bo on nadal może być spektakularny.

1

@Mario96w Nie wiem jak teraz, ale gdy gra wychodziła to w ogóle nie powinna być wypuszczona na old geny. Była kompletnie niegrywalna z uwagi na błędy, jak i zbyt słabą konfigurację sprzętową.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wszyscy teraz śmieją się z Cristiano i słusznie zresztą, bo ten wywiad na takim momencie sezonu był idiotyczny. Natomiast ja się wcale nie zdziwię, jak Portugalczyk po tej całej fali krytyki weźmie i na mundialu ustrzeli jakiegoś hat tricka do tego 2-3 karne i znów będzie się mówiło o wielkim MENTALU Ronaldo. Bardzo jestem za to ciekaw, czy jakikolwiek poważny klub zdecyduje się w zimie wziąć go do siebie. Jedyna chyba opcja aktualnie to powrót do Sportingu, choć tam też trener go podobno nie chce. Pozostają zatem Chiny/USA/Katar co oznacza że mogliśmy zobaczyć już jego ostatni mecz w Europie. Wielka kariera, dla mnie drugi najlepszy w historii, ale ostatnie pół roku to nagłe i bolesne zderzenie z rzeczywistością.

0

Hmmm z tego co słyszałem Ronald Araujo też się wybiera razem z reprezentacją Urugwaju droga redakcjo ;)

0

Wiadomo, kiedy Enrique poda powołanych z Hiszpanii na mundial?

1

Druga brameczka na konto Bellerina

0

@antymadridista100 Bardzo przyjemnie się ogląda, mam nadzieję że nie odpaliłeś meczu ;)

0

Coś mi się zdaję, że wkradła się tu literówka i powinno być "idą tam, gdzie chcą..." inaczej to zdanie trochę nie ma sensu xd

1

Angielski komentator właśnie powiedział że nasz Sergi Roberto gdyby grał na swojej pozycji, czyli jako ofensywny pomocnik to byłby w czołówce europejskiej xd

1

Żenujące. Walczyli do końca trzeba było wyjść z podniesiona głowa i przyjąć to na klatę

1

Dzięki za walkę do końca Panowie, zdobywamy w tym sezonie LE i Lalige
Visca el Barca!

2

Teraz Var powinien cofnąć akcje i przyznać karnego za faul Onany na Pedrim XD

0

Ciekawe jakby ta gra wyglądała z Messim w miejsce Raphinhi

2

Dla osób, które chcą zwalniać Xaviego jeśli przegra z Interem przypominam, że jesteśmy na pierwszym miejscu w LaLiga z bilansem 20-1. Owszem teraz jest spadek formy, ale trzeba być ślepym lub nie oglądać meczów, aby nie widzieć progresu naszej gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?