luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale będziemy sierotami, jak Espanyol przez nas nie spadnie xd
0
Piękna grafika na eleven Messi na pierwszym planie, a na przeciwko niego 5 zawodników Realu XD
1
@FanLuisaSalvano 2048 - masowy zabijacz czasu wymagający logicznego myślenia :D
2
Ależ brameczka Brandta :o
0
@Hiacynk Dziękuję Ci dobroczyńco, właśnie sprawileś, że mój wieczór stał się lepszy :D
4
A tak się cieszyłem jeszcze przed poznaniem składów, że fajnie Fati i Puiq dostaną szansę... No cóż Ernesto niektórych Twoich decyzji nie zrozumiem
0
Lautaro ma duży plus względem Suareza na starcie u mnie - widać, że walczy do końca i nie symuluje przy delikatnym kontakcie, jak to Luisito (jak go uwielbiam) się zdarza niestety :p
0
@Striker Dokładnie tak! Już dawno wydanie na coś pieniędzy, nie sprawiło mi tyle radości :D
1
@kerouac Hahahaha dzięki :D Obowiązki domowe zawsze są lepsze, kiedy możesz sobie na luzie puścić ulubiona muzykę i nikt Ci nie chodzi wokół głowy :p
0
@elmayakos Nie jadam mięsa, więc przez ostatni rok to i tak się sam praktycznie w domu żywiłem :p
6
Dobra musze się wam pochwalić, bo aż mnie nosi :D Wczoraj się w końcu przeniosłem się od rodziców do swojego wynajetego mieszkania! Sam nie wiedziałem ile radości mi to przyniesie, niesamowicie jest mieć takie tylko swoje miejsce ^^ Teraz naprawdę czuje, że opłacało się na to pracować :p
72
Jak oni są po takim meczu zadowoleni to ja nie mam pytań... Gdzie jest nasza Barcelona i kim jest ten człowiek, który udaje trenera?
2
@kerouac Polecam soundtrack z Life is Strange :D
0
Na jakim kanale argentyna urugwaj?
1
Dawaj Roonie jeszcze dwa framey :D
0
@BarcaInfo Eric nie strasz proszę :'(
25
I cyk Havertz na lewe skrzydło za 100 baniek, a potem zdziwienie zarządu, że niewypał xd
3
@MesQueUnClub96 zepsuje Ci zabawę z ciekawych kart tylko Werner i Walker, tak to bieda
0
@Mik123us Umtiti to już trochę długo ma status "Jak tylko wróci" Nie wiem, czy zobaczymy jeszcze kiedyś Samu takiego, jak przed kontuzją :/
1
My też Arturo! Zawodnik zawsze zostawiający 200% na boisku i za to go uwielbiam :D
0
@kuz Wszyscy tak mówią, a dwa dni później "hmmm ale bym sobie tak online pogral" xd
1
Ciężko niestety będzie Aleni się przebić u nas, zwłaszcza że większy potencjał widać jednak o takiego Puiga, który musi też dostać minuty. Na pewno musi gdzieś odejsc i zacząć grać, żeby wejść na wyższy poziom. Teraz pytanie, czy transfer, czy wypożyczenie
0
"obronił już cztery z sześciu podyktowanych jedenastek" Chyba podpatrywał Ter Stegena jak w lidze mistrzów karne bronił :D Cóż za forma naszego bramkarza!
0
@Socjopata
0
Panowie, nie mogłem oglądać meczu gdyż byłem w pracy. Warto oglądać cały, czy grali tak jak zawsze tylko wynik lepszy?
0
@Skaramuczi Po prostu się nie odnajduje na prawej stronie. Jak zmienił się z Griezmannem to odrazu wyglądał lepiej :p
0
Myślicie, że po powrocie wszystkich naszych zawodników z kontuzji Ansu nadal będzie dostawał szanse od Ernesto, czy może jednak jeszcze ten sezon w przypadku braku urazów spędzi w Barcy B?
0
Nie ma co, Modric dowodzi tym ewentualnym powrotem Realu
0
@mekston Sam bym tego lepiej nie podsumował. Szkoda, że Luis, wtedy już nie wróci, tak samo jak Neymar już raczej :p
3
Kurcze oglądam sobie skróty wszystkich naszych meczów z ligi mistrzów 2014/2015. Już pomijając tego Neymara, to ależ Suarez był wtedy bestią. Bramki znikąd, świetny drybling, doskonałe podania i jeszcze w dodatku taka wyjątkowa wizja gry. W tamtym okresie na pewno najlepszy napastnik na świecie. Luis tęsknię :c