luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakoś nie chce mi się w to wierzyć xd nawet połowy sezonu nie ma, chłopak miał w tym czasie kontuzję no a przede wszystkim po tym jak grał w lidze francuskiej jest raczej dość pewny swoich umiejętności. Będzie dalej walczył :D Zresztą ja tam bym nie chciał iść do klubu któremu wywinalem taki numer xd
2
Wbij jakiemuś koledze na konsole, albo czekaj na wersje pc :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Pomyśleć, że w czasie tego spotkania robiąc cokolwiek po minimalnej możnaby zarobić 20,55 brutto
2
Stwierdził, że nie ma co i poszedł pokopać na orlika
2
Co by o Dembele nie mówić, to wrzutki ma dobre.
0
Cillesen to nawet najlepiej podaje w naszym zespole dzisiaj...
1
Tak jak wszyscy zawodnicy na boisku oprócz Cillesena - poziom 3 ligi
0
Dokładnie :D Aż chciałbym widzieć minę osoby, która wysnajpiła tego Suso z myślą że łooo 5 k taniej :p
0
Oglądaj, potem bardziej docenisz pierwszy skład :p
0
Jeszcze Semedo.
0
O jakiś plus w trakcie tego meczu. Zszedł mi if Suso w cenie sifa. 40 k do przodu :D
0
Niestety nie ma błędu xd
6
Ale nuda... Jak pierwsza drużyna gra kupę, to chociaż można się z Suareza pośmiać jak się kopie po czole xd
1
Warto podkreślić że miał jedną w miarę dobra interwencje i mimo to jest najlepszy XD
2
Bein Sports.
4
No nie przypominam sobie naszego strzału xD
0
Spokojnie, w drugiej połowie spuchną :p
6
Ależ Malcom walczy, widać że zależy mu na każdej piłce i chce się pokazać.
0
Z prowadzenia strony to nie wiem co musiałbyś wymyślić, żeby się na tym dorobić. Polecam raczej tak na początek tworzenie stron dla małych firm na zlecenie. Stworzenie strony na średnim poziomie nie jest trudne dla osoby która w tym siedzi, a małe firmy raczej jeszcze nie mają kogoś takiego. W każdym razie powodzenia!
Ps. Ja brałem 350 za średnich standardów stronę, w wypadku jakichś większych próśb negocjowałem.
0
Nie no tragedia jest z tymi pickami. Jakbym w poprzednim systemie zagrał wszystkie fut champions i wbijał co najmniej gold 1 to bym miał elite 3 miesięczną i tam praktycznie zawsze wpadała jakaś spoko karta do składu, a tak to tylko do przepalenia w sbc wszystko się nadaje xd
0
I tak w tych player pickach wszyscy taki chłam dostają że ja nie wierzę że trafię coś dobrego XD narazie przy wszystkich fut champions które były mój najlepszy zawodnik to Lala 84 xd
0
Gold 1 tak standardowo, jak mam cały weekend wolny to walczę o elite 3 w tym tygodniu bilans 20-6, niby mógłbym walczyć, ale jednak większego farta mam w tych pakach za 100 k
36
Warto wspomnieć, że Leo zdobył hattricka przeciwko Realowi po raz drugi w wygranym 3:4 meczu w 2014 roku :D
1
Na notatniku już mają powód porażki - "Suarez powinien wylecieć po brutalnym ataku na Nacho"
0
Suarez dostanie na 100% :D
1
Ja mam wrażenie że Suarez zrobił się szybszy niż na początku sezonu. Teraz sprawia nawet Varanowi problemy swoimi sprintami. Imponujące
0
Jeszcze obrońcę wprowadził za ofensywnego piłkarza, jak mógł.
2
Ronaldo już wygląda na poirytowanego brakiem bramek w lidze mistrzów, mam nadzieję że nie wykracze, ale oby ta passa trwała jak najdłużej.
2
Weźcie włączcie sobie angielskiego streama tam mówią o Ronaldo w akceptowalnych odstępach czasu, tak że nawet można docenić na przykład to jego dobre uderzenie sprzed chwili