- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1062 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1062 Culés
7
Hej wam! Wobec większej popularności snookera i bilarda w Polsce stwierdziłem, że warto wam się tutaj ogłosić. Mianowicie wiem, że wiele osób chciałoby dobrze grać w bilard, ale wydaje się to nieosiągalne. Natomiast zmienianie zaledwie kilku rzeczy w postawie, technice uderzenia czy też samym mostku potrafi znacznie przyspieszyć te postępy. Tak samo trzeba sobie wykształcić tzw. widzenie bilardowe. To, jak ułożyć w glowie plan i postępować według niego na stole. Ważna jest także umiejętność kontrolowania bili białej na stole. Jest też wiele schematów treningowych, których ćwiczenie pozwala znacząco podnieść poziom gry. Uważam, że te rzeczy, a także jeszcze kilka innych znacznie łatwiej jest opanować z pomocą osoby, która gra już na dość wysokim poziomie. Z tego też powodu postanowiłem zacząć organizować indywidualne lekcje bilardowe. Jeśli chodzi o mnie, to przygodę z tym sportem zacząłem jako mały chłopak trenując pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników w historii Radosława Babicy. Choć przeżyłem moment rozłąki z tym sportem, to od dłuższego czasu znów regularnie trenuje i gram na poziomie 2 ligi bilardowej. Niejednokrotnie udzielalem już lekcji dla osób na różnym poziomie i uważam, że jestem w stanie wszystko wytłumaczyć w jasny i przejrzysty sposób. Koszt takiej indywidualnej lekcji to 25 zł / h przy czym pierwsze dwugodzinne spotkanie jest w gratisie, żeby można bylo się przekonać, czy taka forma nauki wam odpowiada. A i raczej Poznań i okolice, nie dalej. Dzięki za przeczytanie, jeśli byłbyś zainteresowany proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam wszystkich Cules!
Ps. Będę bardzo wdzięczny za polecenia dla zasięgu. Z góry dziękuję!