La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

33

Ćwiąkała przechodzi do NC+. Eleven tak pięknie zaczęło, a teraz oferta coraz słabsza i oddają najlepszego dziennikarza do rywali.

2

@Uukasz_93 Może to jest początek końca Eleven..

11

@adi7adi8 Myślę że początkiem końca było oddanie połowy praw do ligi hiszpańskiej

3

@adi7adi8 Ewidentnie brakuje środków, żeby dźwignąć wszystko finansowo. Stąd musieli z NC+ podzielić Hiszpanią i Niemcami. Francji nikt nie wziął, może ta liga wielu fanów w Polsce nie ma, ale jak patrzę na ramówkę i w sobotę o 20 mają do zaproponowania tylko powtórki meczów popołudniowych to coś tam idzie nie w tę stronę.

Napalili się też na F1 co pewnie sporo kosztowało. Jednak kogo to w Polsce interesuje tak naprawdę? Teraz dopiero zyskają na tym jak Kubica wrócił.

2

@luna666moon Początkiem końca było przejęcie pakietu większościowe Eleven przez Polsat/Solorza. Łatwo było przewidzieć, że tego nie udźwignie i będzie szukał dodatkowego finansowania.

konto usunięte

1

@Uukasz_93 Idealnie jakby wszystko wróciło do NC+, a włodarze stacji pościągali spadkowiczów z Eleven np. takiego Święcickiego, Kapice, Dumanowskiego. 5 lig (ESP, ITA, ENG, GER, POL i FRA), a do tego nadal NBA, ale bez Michałowicza i te inne, czyli ręczna itd. Takie małe życzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?