luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka, po którym znów można będzie zobaczyć zawodników w koszulkach Barcy. Mam spore nadzieje na powrót pięknego futbolu wraz z trofeami (w szczególności Ligą mistrzów). Oby nowi piłkarze wpasowali się w nasz styl a starzy utrzymali lub nawet podnieśli poziom! Miłego oglądania wszystkim życzę!
1
To jest w ogóle jakoś nieśmieszny żart że marihuana jest nielegalna ale alkohol już tak
1
Pewnie, jak Barca negocjuje po dobroci to potem jej rzucają coraz wyżej aż wychodzi 105+45. Świetnie pomyślany i przeprowadzony transfer - tak się to robi
1
Ależ Barca zaskoczy jeśli transfer Malcoma dojdzie do skutku. A już znów miała być beka z naszych transferów.
4
Hurra fcbarca.com jednak nie umarło :D
0
Co nie zmienia faktów że teraz dla 90% kibiców rozgrywki pucharowe są rozpatrywane jest trofeum lub go nie ma :p
6
Kiedy Messi grał w Barcy B w wieku 17 lat było w niej 13 zawodników powyżej lub równo w wieku 22 lat. Zawsze trzon rezerw jest zbudowany z choć trochę bardziej doświadczonych i lepiej zbudowanych zawodników. A to że teraz jest ciężej się wybić jest głównie zasługa tamtego genialnego pokolenia, bo wszyscy mówią że ooo powinniśmy wprowadzać zawodników ze szkółki. Już to widzę, jak trener wprowadza 4-5 zawodników z Barcy B dając im regularne występy w 1 składzie. Jakbyśmy zajęli 3 miejsce w lidze i skończyli ligę mistrzów na 1/4 to prawie wszyscy kibice by nie tylko szkoleniowca ale i zarząd na taczkach wywieźli.
2
Dembele nie grał najlepiej i w wielu momentach widać było że doskwiera mu ten strach przed kontuzją i brak okresu przygotowawczego, a jednak statystyki zwłaszcza asyst wykręcał całkiem niezłe. A szczerze mówiąc Asensio jakoś bardzo nie zachwyca. Rzeczywiście ma perfekcyjnie ułożoną lewą nogę i to go mocno ratuje, ale oprócz tego to bardzo sporadycznie błyśnie dryblingiem czy podaniem i często znika z boiska. Nie mam najmniejszych wątpliwości że Dembele jest piłkarzem z większym potencjałem i umiejętnościami. Hiszpanowi wyszedł dwumecz o superpuchar Hiszpanii z tym strzałem życia i po tym część kibiców Barcy zaczęła twierdzić że jest wybitny i niesamowity nie oglądając jego kolejnych meczów.
0
Rzeczywiście, dzięki sprawdziłem tylko w terminarzu, w którym nic nie ma na ten temat
0
Orientuję się ktoś, kiedy Barca gra pierwsze sparingi?
17
Chyba ze wszystkich piłkarzy wybrałbym Hazarda na najlepszego na tym turnieju.
0
No ale przecież właśnie o tym mówię, że to dobrze że ono jest, co nie zmienia faktu, że rynek został zrujnowany wraz z pojawieniem się bogatych sponsorów i podczas kształtowania się zasad ffp
0
Z tym że mówisz o Monaco i Borussii ten pierwszy klub też ma pieniądze żeby chociażby tego Mbappe rozwinąć i nie pozwolić mu uciec odrazu za 10 milionów. A Borussia to też klub już z pewną renomą w Europie i dość bogaty. Kluby z dolnej połowy tabeli mają znacznie trudniej wraz ze wzrostem cen. Nie wspominając o wzroście cen biletów, bo wydatki coraz wyższe
1
No dobra może rzeczywiście trochę mnie poniosło. Zapomniałem że to on wykonywał tego wolnego przy golu. Zwracam honor :p
1
Akurat miałem na myśli wszystkie przypadki, w których pieniądze są pompowane całkowicie z zewnątrz jakby nienaturalny przypływ pieniędzy na rynek nie jest wcale taki dobry dla sportu samego w sobie, przez to ceny zawodników tak drastycznie skoczyły i mniejsze kluby nie mają praktycznie możliwości dokonywania wzmocnień a jak już kogoś wytrenuja dobrego to odrazu jest podbierany. To że jest szejkiem nie ma żadnego znaczenia, mógłby być Polakiem rodakiem a nadal niszczylby powoli piękno sportu
2
No nie wiem, jak się pomyśli to dość łatwo dochodzi do wniosków. Po pierwsze przez to rynek ulega coraz szybszej inflacji i jest psuty raz za razem. Wszyscy widzimy co się stało z cenami zawodników. Kolejna kwestia, że w przypadku gdyby PSG mogło kupować cokolwiek za dowolną kwotę to po prostu wykupiliby wszystkich najlepszych zawodników, co by prowadziło do totalnej hegemonii jednego lub kilku klubów wspieranych finansowo, wobec których mniejsze kluby nie miałyby szans na żadnej płaszczyźnie.
9
Młodszy brat Ci się na konto włamał czy co? Bo tak przeglądając Twoje komentarze to dwa od góry o Dembele debilne a reszta na całkiem w porządku. W tym poprzednim to nawet pisałeś że Dembele mógłby grać na pozycji Matuidiego tylko jest cienki
25
To jest tak, że jak przekrecisz licznik o miliard to się zeruje :p
1
Chwila chwila... Griezmann mvp finału? To już prędzej Llorisowi z tym jego wielbłądem bym dał ten tytuł. Zawodnika Atletico nie było na boisku tylko wykorzystał rzut karny i raz zanurkował. Bądźmy poważni
0
Dobrze Paweł
2
No tak, tyle że nic nie zrobił praktycznie. Sądzisz że gdyby zamienić Messiego z Giroud drużynami to kto by więcej osiągnął? To co innego grać z Meza i Pavonem a Griezmannem Mbappe Pogba Kante
0
Bo mając 20 lat nie wszedł w finale, w którym trzeba bronić wyniku?
1
Jak codziennie :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przybijam robię screnny :p Jak ktoś inny wygra to zakład anulowany
0
Skrzynka piwa
0
Już skończcie z tą złota piłka i tak ja dostanie Ronaldo
1
Ty mecz oglądasz czy na flashscore wynik śledzisz?
13
Nie no to są żarty jakies
11
Matuidi i Giroud tacy podobni