0

On od jakiegoś czasu się zmaga z tą kontuzja i niby może grać, ale z bólem i ryzykiem pogłębienia urazu

0

Jeju co oni pudłują xd

0

Chyba że przyjdzie Neymar Brazylijczyk mimo innego stylu byłby w stanie wypełnić lukę po Cristiano

0

No mieliśmy ustalone że mamy imprezę od 23 i o 24 sprawdzamy wyniki i albo zapijamy smutki albo świętujemy xd na szczęście dla mnie a wręcz przeciwnie dla żołądka to byla ta druga opcja :p

0

Hej! Wczoraj trochę balowałem z okazji wyników matur :p polecacie coś na żołądek po tej wódce wczoraj, bo umieram xd

1

Taktyka widzę na Real Madryt... Wrzutki i może wpadnie

1

Hiszpania zespół który próbuje być Barceloną, ale bez Xaviego i Iniesty to niemożliwe...

0

Bo ogrywał ogórki w lidze francuskiej? Neymar też nie gra nic na tym mundialu. Zresztą Messi nie jest taki młody i potrzebuje ekipy, kiedy ma dobrych partnerów pokazuje dlaczego jest najlepszy na świecie.

0

Myślę że gdyby to Leo ustawiał skład to wyszedłby chociaż Aguero. Uważam że jednak dalej to zadanie Sampaoliego

0

Argentyna wygląda jak taka najsłabsza Barcelona. Klepią po obronie utrzymując posiadanie ale nic z tego nie wynika i czasem Messi coś spróbuję...

0

Hej, wybaczcie, ale nie mogę znaleźć czy było. Orientuję się ktoś czy jest gdzieś już kalendarz z rozpiską fazy pucharowej mś? Mam na myśli w formie kalendarza z piłkarzem Barcy

0

Czy ktoś może proszę zdjąć już Di Marie? Nie zagrał źle ale on już ledwo stoi na nogach nie mówiąc o bieganiu

0

Myślał myślał wymyślił podać bramkarzowi...

1

Weźcie mi tego sędziego. Nigeria sobie kosi jak chce a Argentyńczycy za byle co dostają żółte kartki

0

No i teraz będzie kopanie leżenie wybijanie przebitki minie 30 minut i przez debila z gwizdkiem skończy się na remisie

1

Bo bramkarz zrobił krok w tamtą stronę i to był oczywisty kierunek. Dobrze uderzył poza tym ciężko jest przenieść piłkę nad wyskakującym murem jak jest tak blisko

1

Argentyna w końcu biega i walczy

0

Ja tam postawiłem Urugwaj i Kolumbię :D

0

Niby tylko 8 puntów procentowych różnicy a jednak Cristiano jest bogiem wykorzystywania 11 a Messi wręcz przeciwnie

1

Bardzo dobre podejście do sprawy

0

Cou i Thiago to kompletnie inny typ zawodnika. Hiszpan jest typowym rozgrywającym, a Brazylijczyk ofensywnym pomocnikiem. Nie zmienia to faktu że u nas w pomocy jest więcej miejsca, niż w Madrycie

0

Ale Thiago nie pójdzie byc rezerwowym Realu mając do wyboru pewny pierwszy skład Barcelony po odejściu Iniesty

48

Real raczej chce nam tylko podbic cenę, wątpię żeby potrzebowali kolejnego pomocnika. Co jak co ale mają przesyt na tej pozycji

0

Neymar się wkurzył na sędziego bo przerwał grę jak piłkarz Kostaryki leżał i walnął piłka o ziemię a Cou podszedł do arbitra po tym jak Ney dostał żółta i chyba zaczął go tłumaczyć w każdym razie coś mu powiedział i dostał kartonik

1

Neymar podsumował swój występ wykonując sztuczkę i tracąc piłkę xd

5

Ależ Neymar popełnił błąd odchodząc z Barcelony

1

Cou chyba najlepszy z Brazylii. Paulinho rozegrał też dobre spotkanie do zejścia z boiska

0

Ja tam go nawet lubię ale za bardzo pajacuje

2

Jaki jest rekord najmniejszej ilości bramek na mundialu? Bo chyba w tym roku chcą go pobić

5

Podobne wykończenie jak Suareza z PSG tylko że wtedy wpadło okno :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?