luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież to ręką była
2
No oprócz tej bramki i asysty to rzeczywiście fatalnie
1
O mamy jasnowidza. Nie jest tak łatwo wypracować sobie sytuacji sam na sam nawet przeciwko zespołowi grającemu w 10 i to była dobra decyzja
0
Puchar a liga to różne rozgrywki nie mające na siebie wpływu
7
Granie na takiego Ter Stegena musi być strasznie irytujące niby ładnie niby akcje a ten i tak Ci większość wyciąga
0
Alcacer co za złodziej bramek :p
7
Cou schodzi żeby zacząć w pucharze króla w sobotę... Dobre posunięcie trenera
1
Jaka symulka XD kopnął go ewidentnie to Aspas się ośmiesza
0
No tak super jedna fajna klepka za 5 strat na własnej połowie... To ja podziękuję. Oglądasz mecz? Celta ma akcje tylko po stratach hiszpana. Obrona praktycznie nigdy nie spodziewa się straty na swojej połowie i nie jest przygotowana i ustawiona dobrze, dlatego takie błędy kończą się zazwyczaj groźnie
0
No akurat bez przesady. Ja studiuje nie palę pracuje na swoje mieszkając z dziewczyną i tak jak te 15 zł na eleven to nie problem to 100 to jednak przesada... I oznaczałoby to że musiałbym się z kilka razy nie najeść więc ja podziękuję
10
Suarez jest znacznie gorszy od Gomesa aktualnie i nie dziwię się dlaczego to ten drugi gra częściej potrafi on pokazać się mimo wszystko z dobrej strony a przede wszystkim nie zalicza tyłu strat na własnej połowie, przecież to jest kryminał w wykonaniu Denisa dzisiaj
0
Gomes powinien tam chwycić zawodnika Celty za koszulkę dostałby żółta i nie byłoby zagrożenia
1
Mina co pograł
2
Może przynajmniej bilety w przyszłym sezonie potanieją
0
Kto ma opaskę kapitańską? Mam kiepska jakość i nie widzę :p
19
O tak dobrze dostańmy 4 bramki w plecy. Czemu ludzie nie rozumieją że w pomocy też trzeba wspierać defensywe?
0
Jeżeli Messi lub Ronaldo wygrają ligę mistrzów bądź mistrzostwa świata to jest bez szans. Zresztą i tak wydaje mi się że to jeszcze nie ten rok gdy dominacja Messi Ronaldo zostanie przełamana.
32
Proponuję dzisiaj następujący skład: Ter - Semedo - Pique - Umtiti - Alba - Busquets - Rakitic - Gomes - Roberto - Messi - Suarez. Wpuścić zmienników w 87 minucie i lecimy po mistrza :)
3
Czy tylko ja już jestem ciekaw ocen redakcji?
3
Żarty o Valverde są teraz modne wiem, ale swoją drogą dobrze że Rakitic odpocznie. Na finał pucharu króla musi być gotowy, a jest jednym z naszych lepszych zawodników w tym roku
0
Ciekawe ile można było wygrać stawiając awans Romy i awans Juve xd
7
Ale będzie przesiew sezonowcow Realu i Barcy :D
0
Ta bo my mamy do niczego skład ten Messi wcale nas nie ciągnie a ta Roma to taka potęga europejska ze dostaliśmy najniższy wymiar kary
0
Juve.
0
Warto pamiętać że 4:1 także już daje awans Juve
0
No Suarez to czasem próbuje mu dorównać
0
Ciężki strzał, z pierwszej piłki, duża odległość, obrońca wracający na linie. Uderzenie musiałoby być idealnie wymierzone żeby wpadlo
4
Dzisiaj to najgorsze najgorsze
0
Ale puścili nas w pierwszych 3-4 minutach z 3 razy pod swoją bramkę najpierw Roberto miał szansę ale uderzył w bramkarza potem Leo tragicznie przymierzył że skraju pola karnego
0
Swoją drogą na samym początku Roma się gubiła i myślałem że przycisną właduja dwie bramki i będzie super, ale my zdecydowaliśmy się cofnąć no bo przecież pewny awans