2

Przecież to ręką była

2

No oprócz tej bramki i asysty to rzeczywiście fatalnie

1

O mamy jasnowidza. Nie jest tak łatwo wypracować sobie sytuacji sam na sam nawet przeciwko zespołowi grającemu w 10 i to była dobra decyzja

0

Puchar a liga to różne rozgrywki nie mające na siebie wpływu

7

Granie na takiego Ter Stegena musi być strasznie irytujące niby ładnie niby akcje a ten i tak Ci większość wyciąga

0

Alcacer co za złodziej bramek :p

7

Cou schodzi żeby zacząć w pucharze króla w sobotę... Dobre posunięcie trenera

1

Jaka symulka XD kopnął go ewidentnie to Aspas się ośmiesza

0

No tak super jedna fajna klepka za 5 strat na własnej połowie... To ja podziękuję. Oglądasz mecz? Celta ma akcje tylko po stratach hiszpana. Obrona praktycznie nigdy nie spodziewa się straty na swojej połowie i nie jest przygotowana i ustawiona dobrze, dlatego takie błędy kończą się zazwyczaj groźnie

0

No akurat bez przesady. Ja studiuje nie palę pracuje na swoje mieszkając z dziewczyną i tak jak te 15 zł na eleven to nie problem to 100 to jednak przesada... I oznaczałoby to że musiałbym się z kilka razy nie najeść więc ja podziękuję

10

Suarez jest znacznie gorszy od Gomesa aktualnie i nie dziwię się dlaczego to ten drugi gra częściej potrafi on pokazać się mimo wszystko z dobrej strony a przede wszystkim nie zalicza tyłu strat na własnej połowie, przecież to jest kryminał w wykonaniu Denisa dzisiaj

0

Gomes powinien tam chwycić zawodnika Celty za koszulkę dostałby żółta i nie byłoby zagrożenia

1

Mina co pograł

2

Może przynajmniej bilety w przyszłym sezonie potanieją

0

Kto ma opaskę kapitańską? Mam kiepska jakość i nie widzę :p

19

O tak dobrze dostańmy 4 bramki w plecy. Czemu ludzie nie rozumieją że w pomocy też trzeba wspierać defensywe?

0

Jeżeli Messi lub Ronaldo wygrają ligę mistrzów bądź mistrzostwa świata to jest bez szans. Zresztą i tak wydaje mi się że to jeszcze nie ten rok gdy dominacja Messi Ronaldo zostanie przełamana.

32

Proponuję dzisiaj następujący skład: Ter - Semedo - Pique - Umtiti - Alba - Busquets - Rakitic - Gomes - Roberto - Messi - Suarez. Wpuścić zmienników w 87 minucie i lecimy po mistrza :)

3

Czy tylko ja już jestem ciekaw ocen redakcji?

3

Żarty o Valverde są teraz modne wiem, ale swoją drogą dobrze że Rakitic odpocznie. Na finał pucharu króla musi być gotowy, a jest jednym z naszych lepszych zawodników w tym roku

0

Ciekawe ile można było wygrać stawiając awans Romy i awans Juve xd

7

Ale będzie przesiew sezonowcow Realu i Barcy :D

0

Ta bo my mamy do niczego skład ten Messi wcale nas nie ciągnie a ta Roma to taka potęga europejska ze dostaliśmy najniższy wymiar kary

0

Juve.

0

Warto pamiętać że 4:1 także już daje awans Juve

0

No Suarez to czasem próbuje mu dorównać

0

Ciężki strzał, z pierwszej piłki, duża odległość, obrońca wracający na linie. Uderzenie musiałoby być idealnie wymierzone żeby wpadlo

4

Dzisiaj to najgorsze najgorsze

0

Ale puścili nas w pierwszych 3-4 minutach z 3 razy pod swoją bramkę najpierw Roberto miał szansę ale uderzył w bramkarza potem Leo tragicznie przymierzył że skraju pola karnego

0

Swoją drogą na samym początku Roma się gubiła i myślałem że przycisną właduja dwie bramki i będzie super, ale my zdecydowaliśmy się cofnąć no bo przecież pewny awans

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?