luna666moon
Dołączył/a: maj 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej Real, inne opcje które stać na niego to PSG i City. Do PSG to szczerze wątpię, w końcu widać że ma ochotę gdzieś zajść w lidze mistrzów. A do City z United no to tak słabo trochę.
0
Pogba to miał z dwa udane zagrania od wejścia tak oprócz tego to tragiczny.
1
Jeju co jest z tym pogba? Kiedy grał w Juve był fantastyczny, a teraz to podaje do zawodników Sevilli i piłki nie umie przyjąć...
0
Weź mnie panie tego Williana :p
40
Ale Ronaldo to w różnych meczach strzelał :)
0
I dobrze, wróci głodny gry na Chelsea :D A dzisiaj niech Dembele i Coutinho się wykażą
1
Ja nie polecam :p Pierwszy mecz z PSG był w moje urodziny... Mogłem być jak biali i napisać z...epsuliście mi urodziny!
0
No nieźle więcej chwalenia Benzemy!
0
Pomylić Marcelo z Ramosem...
6
XD "Przeczytam państwu smsa" Ci komentatorzy to są dobrzy XDDD
2
O tak! Statystyki statystyki statystyki! Oglądałeś w ogóle Xaviego? Owszem dawał on bramki asysty otwierające podania. Ale to co robił najlepiej na świecie to regulowanie tempa gry, ta świadomość gdzie i kiedy zagrać żeby cały zespół lepiej rozwiązał akcje. Właśnie dlatego Verrattiego się porównuje do niego. Bo potrafi choć w części dorównać generałowi w tym aspekcie gry.
1
Jedyne zagrożenie dla PSG wychodzi ze strony Alvesa...
0
Wiesz co normalnie byłbym za Realem, ale trochę się boje tego że wygrają 3 lm z rzędu. Wolałbym żeby odpadli już teraz. Po prostu dla spokoju ducha :p
2
"W sytuacji jeden na jednego Cristiano Ronaldo to właśnie lubi to właśnie kocha" - Ta chyba za czasów w Manchesterze, teraz to tylko w fifie mu to jeszcze zostało, a tak to pytka pytka i albo luta z dystansu albo odegranie do tył
1
Niech ta lm będzie już w eleven. Tam komentatorzy jeden woli Barce drugi Real a jednak starają się zachowywać neutralność, a tu taka ilość rozpływania się nad realem że ja nie wiem xD
0
Co ten Alves porobił
0
Jest Karim!
0
Jakoś jak ktoś kopnie tego Casemiro to nigdy mi nie jest go żal :p Nie życzę mu kontuzji ale tak jakoś sam się uśmiech pojawia :D
1
Ramos dawaj jakąś czerwoną :D
4
Tutaj niektórzy nie będą zadowoleni nigdy oprócz meczów wygrywanych 5:0 z kompletną dominacją...
2
O tak :D Wiedziałem żeby postawić na Atletico. Zawsze działa!
3
Czemu niby? Kibicował będę Barcy jak zawsze zresztą. Taka tam tylko poduszka jakby przypadkiem się zdarzyło im potknięcie to będzie jakiś pozytyw tego dnia.
7
Dobra kupon na zwycięstwo Atletico bądź remis postawiony :D Teraz Barco spraw żebym stracił pieniedze!
0
Albo sobie kup eleven albo nie licz na dobre polskie transmisje. Na totalsportek są linki do angielskich w dobrej jakości.
11
Osoby krytykujące Dembele, który dostał 10 minut i w dodatku posłał jedną bardzo dobrą piłkę do Suareza niech za przeproszeniem się pukną w głowe. Chłopak dostaje 10 minut na drużyne która w 11 stoi w swoim polu karnym i nawet Leo nie może tam wjechać dryyblingiem (swoją drogą jedyne zagrożenie w tym meczu to dryblingi Messiego) gdyby Ousmane cały mecz grał i by nic nie pokazał to w porządku no ale ludzie litości
0
Co robi Paulinho?
0
Szczerze? Ja tam rozumiem tych piłkarzy. Zwłaszcza w wieku 28 lat to już raczej nic wielkiego nie osiągnie skoro wcześniej się nie sprawdził. Pogra 5 lat w Chinach i z odrobiną oleju w głowie jest ustawiony na najwyższym poziomie do końca życia.
0
Mimo wszystko nie jest to rywal z absolutnego topu żeby zamiast Suareza nie mógł zagrać Paco, a na mecz z Atleti wychodzić bez naszego najlepszego po Messim ofensywnego zawodnika będzie trochę lipa.
1
Wątpię żeby do nas wrócił. Dobrze że chce zostać w lidze hiszpańskiej, bo Sandro się porwał na angielska i niezbyt się to udało :/
9
Ja także.